konec (0:0)

02.12.2014, 18:00 • Direzione Mapei Stadium • David Kruj

Tipsport: 1.53 3.8 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Já se s vámi pro zatím loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:58:44)
Domácí dnes byly po většinu času lepším týmem a Pescara se až na výjimky nedostávala do větších brankových příležitostí. V dnešním utkání tak vítězí Sassuolo, které se dokázalo prosadit zásluhou Flora v 57. minutě. Další branky už nepadli, a když se neujala šance hostů ze 75. minuty ani následná tyč v poslední minutě nastavení, utkání končí výsledkem 1:0.

90+5

Velká šance Pescary

90+5

Domácí se přeci jen ještě dostali do šance a nastřelují tyč Pominiho branky.

90+3

Míč na polovině hostů. Už se zřejmě nic nestane a domácí si výsledek pohlídají.

90+2

A hosté se dostali do slibné šance. Vše vyřešil až pohotový zákrok nohou domácího Pominiho.

90+2

Další útok Pescary.

90+1

U míče domácí, kteří drží míč na polovině Pescary.

90

Centr jednoho z hostů však končí v zámezí.

89

A hosté budou zahrávat rohový kop.

89

Domácí tým kombinuje s míčem a snaží se kontrolovat hru. Pescara se však ještě určitě bude snažit o vyrovnání.

87

Terranova posunul do středu na volného Brighiho, který ihned zrychlil akci z prvního doteku a vyslal na zteč Gliozziho. Jeho pokus však končí mimo.

86

Přetažený centr končí mimo pokutové území, ale Calcio je stále u míče a posílá do vápna jeden centr za druhým.