1. liga (ČR)

DRACI PARS ŠUMPERK – Banes Motor České Budějovice

1:6

konec (0:1, 0:1, 1:4)

01.12.2014, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 3.05 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:10

Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Prokop (SUM). přesilová hra pro hráče Motoru.

Josef STRAKA - 1:6

58:22

České Budějovice právě vstřelily branku!
A tohle už je debakl. JOSEF STRAKA se prosazuje a ukazuje, že je skutečně platným hráčem. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.

Josef STRAKA - 1:5

52:05

Tomáš Nouza poslal výstavní pas na JOSEFA STRAKU, který dorazil puk do odkryté části šumperské branky. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.

51:32

Aleš Staněk (SUM) dostává dvě minuty za pád pod nohy.

Michal ŠVIHÁLEK - 1:4

50:35

David Kuchejda poslal krásný pas na MICHALA ŠVIHÁLKA, který následně vystřelil do protipohybu brankáře Koutského a skóroval. Švihálek ještě vysekl poklonu Kuchejdovi za nádhernou přihrávku. Asistence: David kuchejda, Petr Punčochář.

Daniel VACHUTKA - 1:3

47:56

Draci právě vstřelili branku!
Prokop našel krásným pasem DANIELA VACHUTKU, který ujel sám na Gábu. Nejprve trefil beton gólmana hostů, ale z dorážky už se nemýlil. Šumperk střílí kontaktní gól. Asistence: Tomáš Prokop.

46:10

Staněk dostal krásný puk před branku, ale sám před Davidem Gábou nedokázal kotouč zpracovat.

45:30

Marek Žovinec (CEB) potrestán za podražení.

45:30

Marek Haas jel sám na brankáře a Marek Žovinec ho fauloval v úniku. Sudí bude vylučovat. Trestné střílení domácí celek nepojede.

43:20

Další přesilovka pro České Budějovice. Dvě minuty za hákování dostává Aleš Staněk (SUM).

Marek VANIŠ - 0:3

41:59

Lukáš Chmelíř vystřelil puk od modré čáry a před Vladislavem Koutským ho dokázal tečovat MAREK VANIŠ a posílá hosty do tří brankového vedení. Asistence: Lukáš Chmelíř, Luboš Rob.

38:55

Přesilovka Šumperka moc dlouho nevydržela. Tomáš Sedlák (SUM) dostává dvě minuty za hákování.

38:37

Tomáš Noza (CEB) hákoval Žalčíka, který stál zrovna v dobré pozici a dostal od sudího dvě minuty.

31:54

Aleš Holík (SUM) dvě minuty za nedovolěné bránění.

31:54

Nouza jel sám na branku Vladislava Koutského, ale brankář draků mu puk vypíchl holí. Následně poslal hráče Českých Budějovic do branky Aleš Holík a sudí mu uděli trest.

31:17

Aleš Holík střílel do odkryté klece a Marek Vaniš fantasticky vložil do střely hůl a puk skončil nad brankou.

Tomáš NOUZA - 0:2

29:24

Tak to je kruté pro šumperské mužstvo. Draci v této třetině nedali hostům téměř žádný prostor a najednou dostali z jedné akce branku. TOMÁŠ NOUZA si vybruslil do kruhu pro vhazování a přesnou střelou překonal brankáře domácích. Asistence: Martin Heřman,.

24:44

Jakub Suchánek (CEB) je potrestán menším trestem za hákování.

24:29

Žálčikova střela skončila těsně vedle branky hostů!

Michal ŠVIHÁLEK - 0:1

18:35

A hosté stříli poměrně šťastnou branku MICHAL ŠVIHÁLEK vystřelil na branku Koutského a tomu kotouč nějakým záhadným způsobem zapadnul do branky. Asistence: David Kuchejda, Rok Pajič.

16:08

Straka poslal pas na Nouzu, který okamžitě vypálil a gólman domácích výtečně chytil puk do lapačky.

14:48

Vyloučen je hráč domácích Aleš Staněk (SUM) za sekání. Hosty čeká druhá přesilová hra.

14:48

Vladislav Koutský teď zakročil výtečně zakročil betonem proti střelu Marka Vaniše, který střílel do odkryté branky.

07:17

Michal Švihálek (CEB) dostal dvě minuty za vysokou hůl. Bude se hrát čtyři na čtyři.

06:51

Tomáš Drtil zachytil střelu jednoho z hráčů Českých Budějovic a okamžitě vyslal pas na Michala Veleckého. Hráči domácích se pak řítili sami proti jednomu na brankáře Gábu. Velecký následně poslal pas na Drtila, který pak trefil pouze betony gólmana hostů. Následně byla přerušena hra, protože obránce Šumperka přepadl přes Gábu a sundal mu masku.

05:38

Patrik Moskal (SUM) usedne na trestnou lavici za podražení. První přesilová hra v dnešním zápase.

1:6

Branky a nahrávky: 48. Vachutka (Prokop) – 19. Švihálek (Kuchejda, Pajič), 30. Nouza (Heřman), 42. Vaniš (Chmelíř, Rob), 51. Švihálek (Kuchejda, Punčochář), 53. Straka (Nouza, Heřman), 59. Straka (Nouza, Heřman)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Bail, Sedlák, Gewiese, Drtil, Prokop – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Staněk, Moskal, Žalčík – Haas, Velecký, Vávra – Vachutka, Illéš, Blahuta – Kužílek, Cink

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Vráblík, Punčochář, Suchánek, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Kříž – Švihálek, Pajič, Kuchejda – Heřman, Straka, Nouza – Boháč, Rob, Vaniš – Přibyl

Rozhodčí: Kubičík – Reich, Toman