29.11.2014, 16:00 • Turf Moor - Burnley. • Lukáš Konvičný (@LKonvicny)

Tipsport: 2.22 3.24 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Díky za pozornost a zase někdy u Premier League na shledanou. (17:58:20)

Střely mimo: 4:2
Rohové kopy 1:5
Fauly 8:8
Rozhodčí Scott ukončil parádní utkání mezi Burnley a Aston Villou.
První půle nám nabídla dobrý fotbal plný šancí. Jednu z nich proměnil v úvodní gól Joe Cole.
Druhý poločas ovládli domácí, kteří jednoznačně hosty přehráli a bylo jen otázkou, kdy vyrovnají. Povedlo se jim to v 87. minutě, kdy po faulu na Jutkiewicze proměnil pokutový kop ve formě hrající Danny Ings. Burnley mohlo nakonec zvítězit, ale ani Ings ani Jutkiewicz nedokázali z velké blízkosti překonat Guzana. Utkání tak skončilo 1:1.

90+6

90+6

Jsme svědky neuvěřitelné desetiminutovky na Turf Moor.

90+5

Do velké šance se z ničeho nic dostal Grealish, jeho tvrdou ránu z voleje výborně zlikvidoval Heaton!

90+5

Kvůli zranění ze hry odstoupil Clark, nahradil jej Lowton.

90+4

Domácí zamkli hosty v jejich vápně a snaží se vstřelit rozhodující branku.

90+2

Burnley si v krátkém časovém sledu vypracovalo 2 obrovské šance! Aston Villa je pod obrovským tlakem.

90+1

Jutkiewicz hlavičkoval těsně mimo!

90+1

Ings nastřelil tyč! Útočník Burnley si výborně zpracoval přihrávku z pravé strany, proti jeho druhému gólu byla levá tyč Guzanovy svatyně!

90

Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno 5 minut!

90

Domácí jsou v laufu! Danny Ings se znovu prodíral do zakončení, které mu tentokrát nebylo umožněno díky výbornému zákroku Clarka.

Danny INGS - 1:1

87

Burnley právě vstřelilo branku!
Penaltu vzal na svá bedra nejlepší střelec Burnley DANNY INGS a s přehledem střelou pod břevno vyrovnává na 1:1!