1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – HK Detva

4:5

po s.n. (0:1) (1:3, 2:0, 1:1 - 0:0)

26.11.2014, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • Info o změnách stavu (Ján Vojtaššák) sk

Koniec zápasu. (20:39:04)

1. série 0:1

Juraj Petro rozhodol tento vyrovnaný zápas, ale Považania zanechali dobrý dojem.

58:41

Michal Fillo si chvíľu pred koncom tretiny pôjde posedieť na trestnú za seknutie.

56:44

Hráči Detvy stále pokúšajú Považanov. Hráč Detvy Viktor Fekiač dostal 2. minúty za podrazenie a tak ponúka šancu Považanom dostať sa opäť do vedenia.

54:46

Tak líder tabuľky sa nenechal zahanbiť a vyrovnáva. Autor vyrovnávajúceho gólu je Ivan Zorvan.

49:28

Marek Hataš dostal od Krista osobný 10. minútový trest, takže dnes si už moc nezahrá.

49:28

Považania sa pokúšajú o senzáciu. BALUŠÍK posiela Považskú Bystricu do vedenia 4:3.

44:07

Už deviate vylúčenie domácich! Mikuš dostal za podrazenie od Krista 2. minúty.

40:13

Hneď na začiatku tretieho dejstva tu máme vylúčenie. Slavomír Hriňa si za podrazenie pôjde posedieť na 2. minúty na trestnú lavicu.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:49

Za podrazenie ide na trestnú Hataš. Presilovka bude zrejme pokračovať v 3. tretine.

36:49

Jaroslav Filo oslabuje svoj tím.

35:44

A je vyrovnané! Považania vďaka PALOVIČOVI vyrovnávajú. Bude tento zápas prekvapenie kola?

29:05

Ďalšie vylúčenie! Viktor Fekiač hral so zdvihnutou hokejkou a oku Krista to neuniklo.

28:44

Hataš si ide posedieť za nedovolené bránenie na 2. minúty na trestnú.

17:29

Detva je opäť vo vedení. SRNKA poslal lídra tabuľky do vedenia 1:2.

17:28

Ďaľšie vylúčenie domácich. Brankár Peter Hričina dostal tiež 2. minúty.

16:49

Mačkovič dostal tiež osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

16:49

Za podrazenie si ide sadnúť na trestnú Filo, ktorý dostal aj 10. minútový osobný trest.

08:23

Po nahrávke Jurášeka domáci vyrovnávajú vďaka gólu KOLEDU.

07:23

Vďaka faulu Slavomíra Budu je to na presilovky 2-2.

6:21

Domáci sa opäť previnili fauloum. Za hákovanie si ide posedieť Patrik Ligas.

6:10

Prvý gól v zápase vstietil hosťujucí PETRO.

5:46

Domáci budú hrať prvé oslabenie v zápase. 2. minúty dostal Jurášek.

01:56

Za hákovanie si pôjde na 2. minúty posedieť na trestnú lavicu Viktor Fekiač.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Prvé miesto v tabuľke nasvedčuje tomu, že Detvania sú vo skvelej forme. Naposledy vyhrali v predohrávke 23. kola proti Slovenskej osemnástke 2:0. S "považanmi" sa už dva krát túto sezónu stretli a v oboch zápasoch zvíťazili. Do role favorita ich dostáva aj to, že Považská Bystrica v týchto dvoch zápasoch vsietila iba jediný gól. Považská Bystrica sa herne trápi, pretože sa nachádza až na 10. pozícii a na chrbát jej dýchajú mladíci z "osemnástky". V posledných 4 zápasoch získali jediný bod a súperi im nasúkali v 4 zápasoch 18 gólov. Zajtra ich čaká ťažký súper a je viac než pravdebodobné, že nelichotivá séria prehier bude pokračovať. Dovolím si povedať, že fanúšikovia budú sledovať gólove hody v podaní lídra tabuľky.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

4:5

Branky a nahrávky: 9. Koleda (Jurášek), 25. Rufati (IŽVOLT), 36. Palovič (Lipták, Balušik), 50. Balušík (Lipták, Trenčan) – 7. Petro (Mačkovič, Hataš), 18. Srnka (Pač), 20. Buda (Fekiač, Zorvan), 55. Zorvan (Fekiač, Buda)