5:1

konec (1:1, 0:0, 4:0)

26.11.2014, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.95 4.3 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Dnešní zápas prvního s druhým byl opravdu zajímavý. První dvě třetiny byla hra vyrovnaná, šance k vidění na obou stranách. Ve třetí třetině ale chytla Kobra střeleckou slinu a nasázela soupeři celkem čtyři branky. Závěrečné skóre tak vůbec neodpovídá vyrovnané hře ze začátku.

Poslední část byla hodně rozkouskovaná, často se přerušovalo a hlavně se hodně vylučovalo. Domácí měli dva vyloučené hráče, hosté dokonce šest.

Díky dnešní výhře si tak Kobra upevňuje své vedení. Na svém kontě mají 35 bodů a náskok 5 bodů před druhým Táborem, který dnes porazil Klášterec nad Ohří. Baník se v západní propadl o jednu pozici.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a do dalšího zápasu na počtenou. (20:20:11)

60:00

59:50

Znovu oboustranné vyloučení. Domácí Novák dostal dvě minuty za sekání, hostující Schusser za sekání.

59:21

Sokolov se pokusil o útok, hra přerušena Bílkem. Hned po rozehrání jde znovu do útoku Kobra.

58:36

Necelé dvě minuty do konce, hra je hodně rozkouskovaná, ale když se hraje, tak před brankou Baníku.

57:53

Na druhé straně Bílkův krásný zákrok lapačkou.

57:41

Kallovi najížděl na střelu Kocman, Kalla se ale rozhodl vystřelit. Honzík pozorný.

57:31

56:31

Offside Kobry.

55:31

Vaněk podrazil jednoho z domácích, kteří si tak zahrají další přesilovou hru.

55:07

Domácí i hosté v plném počtu.

54:40

Hraje se po čtyřech hráčích na obou stranách, hosté si snaží vytvořit tlak.

53:07

Vyloučení na obou stranách. Za Kobru Paris (držení, 2+10 osobní trest – trest za něj odsedí Kučera), za Baník Vrána (držení protihráče)

52:33

Kobra právě vstřelila branku!
Další gól domácích! Na začátku třetiny byla hra vyrovnaná, stejně tak stav. Nyní ale jasně dominuje Kobra, tentokrát využil přesilovku MICHAL SLANINA.
Asistence: Michal Borovanský.

52:20

Baník se snaží ještě něco udělat s výsledkem a útočí. Nakonec ale jejich tlak končí vyloučením. Za napadení a hrubost byl vyloučen na celkem 4 minuty Sýkora.

51:11

Domácí přesilovku bleskově proměňují! Svou třetí asistenci si připisuje Kučera, zpoza brány přihrál MARTINU TONOVI, který si sjel od modré a propálil Honzíka.
Asistence: Frank Kučera

50:55

Znovu se vylučuje. Přesilovka pro Kobru, za napadení dostal trest Račanský.

49:34

Znovu pěkně sehraná kombinace. Frank Kučera poslal puk z rohu před bránu na MARTINA ČURDU, jenž poslal svůj tým pohodlně do dvoubrankového vedení.
Asistence: Frank Kučera, Jan Pohl.

48:48

Zakázané uvolnění Baníku vrací hru k jejich brance.

48:27

Na hřišti zůstal ležet Otto Novák. Nakonec mu za potlesku fanoušků pomohli spoluhráči na střídačku.

47:52

Hosté v plném počtu. I přes lepší sehrání se domácí neprosazují a hra je tak opět vyrovnaná.

46:39

Tato přesilovka se daří Kobře líp než ta předchozí. Dostali se do útoku kde začali kombinovat a vytvářet si šance.

45:52

Vyloučení pro hosty. Trest za krosček si odsedí Vrána.

44:55

Kombinaci domácích vyřešil úspěšně MARTIN ČURDA! Z pravého křídla mu poslal puk Pohl a Čurda neměl problém dostat puk za ležícího Honzíka.
Asistence: Jan Pohl, Frank Kučera

44:13

Honzík přerušuje hru, Dva hráči se před ním pak pustili do lehké potyčky.

43:06

Hraje se v obranném pásmu hostů, ale je to spíš přetahovaná o puk, žádnému týmu se nedaří puk získat na své čepele.

42:00

41:45

Domácím se konečně povedlo usadit v útoku.

40:40

Kobra se poprvé za přesilovku dostává přes útočnou modrou a hned je vyhozeným pukem poslána zase zpět k Bílkovi.

40:01

Hosté nastupují za zvukové podpory svých fanoušků na ledovou plochu. Hned po nich i domácí.
Ve druhé třetině byl k vidění aktivní a pohledný zápas. Hra byla víceméně vyrovnaná, hlavně v první části byli ale o trochu aktivnější domácí. Oba týmy drží jejich brankáři, kteří vykryli několik vyložených šancí soupeře.

Ke konci měli hosté výhodu dvojnásobné přesilovky. Kombinačně jí sehráli pěkně, chyběly pak ale větší šance. Chvilku před sirénou pak fauloval Přindiš a závěrečná dvacetiminutovka tak začne početní výhodou pro domácí.

Další třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

40:00

Těsně před sirénou se provinil Přindiš hákováním, Kobra tak začne další třetinu přesilovkou.

39:58

39:25

Kobra vyhodila přes celé hřiště.

38:51

Schusser vypálil dělovku od modré! Nikdo před ním nestál, ale díky tomu měl Bílek čistý výhled a s pukem neměl problém.

38:30

Sokolov je v přesilovkovém rozestavení a kombinuje. Bílek po střele hru přerušil.

37:58

A vyloučení bude rovnou dvojnásobné! Kalla odchází na trestnou za podražení, Pohl za sekání.

37:32

Hra je znovu hodně vyrovnaná a akční. Kobra ale půjde do oslabení, Sokolov má výhodu.

35:36

Hned po vhazování své štěstí zkoušel Sýkora, puk polapil domácí brankář vleže. Další vhazování.

35:02

Znovu Slanina! Jeho přihrávku před prázdnou bránu ale obránci vyrazili.

34:30

Slanina střílel přes několik hráčů, ale puk letěl mimo klec.

32:46

Útok Kobry zastavuje offside.

31:46

Kocman zkoušel své štěstí zpoza brány, Honzík trochu nejistý, ale kryl.

30:43

Tomáš Rohan dostal přihrávku na modrou a sám se hnal na Bílka. Jeho střelu lapil, ale nebyl si jistý, ještě se ohlížel za sebe, jestli střela napropadla. V polovině zápasu tak stále platí vyrovnaný stav.

29:55

Na druhé straně si do rohu pro puk dojel Bílek a přerušil hru.

29:31

Malý se probojoval před Honzíka s Novákem na zádech, ve velké šanci trefil pouze brankářovu výstroj.

28:21

Hosté v plném počtu. Kobra neodehrála v útočném pásmu moc času, dohromady vystřelila si pouze dvakrát.

27:10

Domácím se početní výhoda ale také nedaří. Nejprve offside, poté strávili asi půl minuty u své brány. A nakonec se hostující útočník dostal s pukem až před Bílka.

26:21

Přesilovku si zahrají i domácí. Tomáš Rohan oslabil svůj tým podražením a Kobra bude mít tak možnost pokračovat ve svém tlaku na bránu.

23:55

Pěkná individuální akce Malého! Projel po pravém křídle až ke kruhu, kličkou se dostal do mezikruží a vypálil pohotově na Honzíka. Ten znovu kryl.

22:49

Kobra se drží v útočném pásmu. Puk po skrumáži poskakoval u Honzíkova betonu, naštěstí pro něj si ho včas všiml a přikryl.

21:01

Borovanský zkoušel střelu z otočku z mezikruží, ale obránci ho pokryli. Puk šel mimo bránu.

20:47

Znovu se začalo ve velkém tempu. Rozjetou hru přerušilo až zakázané uvolnění hostů.

20:01

Hráči jsou zpátky na ledě, za minutu začíná druhá třetina.
První třetina skončila. V úvodu oba týmy začaly aktivně, po pár minutách ale přišlo období půstu, kdy nebyla žádná akce k vidění. Nakonec gól vstřelili hosté. To zapůsobilo jako lehké oživení na domácí, i když chvíli po obdržené brance šli do oslabení, které ale sehráli téměř bezchybně.

Nakonec se Kobře podařilo vyrovnat a od té chvíle šel zase jak Baník, tak Kobra do zápasu s nasazením. Po první části je tak skóre nerozhodné.

Dnes se ani zatím moc nevylučovalo: Pouze jednou, na straně Pražanů.

Další třetina začne přibližně v 18:49.

20:00

18:40

Slanina se pokoušel probojovat dopředu, ale když se na něj navěsili už tři hráči, nemohl pokračovat.

17:21

Hra přerušena poté, co puk trefil strop haly.

16:49

Hra se rozjela, nakonec jí přerušil Honzík po Evanově střele. Oba týmy mají ale od vyrovnávacího gólu mnohem vyšší nasazení do zápasu.

15:07

Je vyrovnáno! MICHAL BOROVANSKÝ propálil brankáře mezi betony.
Asistence: Roman Verbík, Miloslav Cafourek

13:20

Baník ve velké šanci! Dva hosté jeli v úniku dva na jednoho, Škop nakonec řešil situaci střelou. Tu však Bílek vyrazil lapačkou mimo bránu.

12:49

Zápas je teď dost rozkouskovaný, další vhazování před Bílkem.

12:43

A po dalším rozehrání zakázané uvolnění pro Kobru.

12:35

Po úmyslném offsideu se vhazovalo před Bílkem. Ten hned musel řešit střelu Baníku, ale gól to nebyl.

12:16

11:53

Baníku se přesilovka moc nedaří, dlouho bruslili s pukem ve svém pásmu. Navíc vyhodili na zakázané uvolnění.

10:45

Kobra vyhazuje za Honzíka.

10:16

První vyloučení utkání. Na trestnou odešel Cafourek za napadení a Sokolov tak bude mít možnost svůj náskok navýšit.

09:02

Kobra se snaží vyrovnat, tlačí na soupeřovu bránu. Po teče Malého bruslí chytá Honzík kotouč do bezpečí.

07:20

Baník právě vstřelil branku!
Krásná akce hostů! Akci dva na dva chytře vyřešil Vrána, který mezi dvěma obránci poslal puk dozadu na najíždějícího JAKUBA FLEKA. Ten nekompromisně propálil Bílka a Sokolov tak vede 1:0.
Asistence: Lukáš Vrána, Petr Přindiš

06:41

Evan se snažil projet do útočného pásma, Pohl mu ale najel do offsideu.

05:46

Závar před Bílkem, puku se ale ujmul Růžička a vyhodil.

03:56

Roman Vebík projel s pukem přes celé hřiště a vyslal dělovku na Honzíka. Znovu podržel svůj tým, další vhazování před jeho bránou.

02:57

Baník vyhodil na zakázané uvolnění, další vhazování před Honzíkem.

02:26

Paris nahodil puk na Honzíka, který bez problému kryl. Vhazování po jeho pravé ruce.

02:00

oba celky střídají, do útoku jde Sokolov.

01:25

oba týmy naskočily do utkání aktivně, v akcích se střídají.

00:01

Hráči nastupují na led.
Rozbruslení je za námi, hráči se vrátili šatny a na led vjíždí rolba.

HC Kobra Praha:
Trenér: Šeba Miloslav

HC Baník Sokolov:
Trenér: Antoník Mikuláš.
V minulém ligovém ročníku si týmy body rozdělily spravedlivě, každý vyhrál za plný počet na domácím ledě. Nejprve Kobra vyhrála 4:2, Baník jí pak porážku oplatil se skóre 6:3.

Jak jsem již psal, čeká nás přímý boj o vedení západní tabulky 2. ligy. Hosté určitě budou chtít uspět a podpořit tak naději na zopakování loňského ročníku, kdy se prokousali až do baráže o 1. ligu, ve které skončili na 3. místě, čili prvním nepostupovém.
Přeji příjemný středeční večer, dámy a pánové. Vítejte u přenosu zápasu mezi týmy HC Kobra Praha a HC Baník Sokolov.

Dnes nás čeká atraktivní zápas. Nastoupí proti sobě první dva týmy západní tabulky 2. ligy. Na první příčce se momentálně vyhřívá Kobra z pražského Braníku. Oba týmy odehrály již 13 zápasů. Domácí se statistikou 10 výher, 1 v prodloužení a pouze dvě prohry. Hosté vyhráli osmkrát, třikrát si zahráli prodloužení (z toho dvakrát si připsali bod navíc za výhru), prohráli také jen dvakrát.

HC Baník Sokolov – HC Trutnov 6:1

Dnes nás čeká velice atraktivní zápas. Nastoupí proti sobě první dva týmy západní tabulky 2. ligy. Na první příčce se momentálně vyhřívá Kobra z pražského Braníku. Oba týmy odehrály již 13 zápasů. Domácí se statistikou 10 výher, 1 v prodloužení a pouze dvě prohry. Hosté vyhráli osmkrát, třikrát si zahráli prodloužení (z toho dvakrát si připsali bod navíc za výhru), prohráli také jen dvakrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:1

Branky a nahrávky: 16. Borovanský (Verbík R., Cafourek), 45. Čurda (Pohl, Kučera), 50. Čurda (Kučera, Pohl), 52. Ton (Kučera), 53. Slanina (Borovanský) – 8. Flek (Vrána, Přindiš)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Růžička, Ton (A), Verbík R., Cafourek, Verbík J., Švaříček – Čurda, Pohl, Kučera, Borovanský, Novák D., Slanina, Paris, Strnad, Kocman (C), Kalla, Půlpán, Malý Trenér: Šeba Miloslav

HC Baník Sokolov: Honzík (Francisko) – Rohan M., Kečkeš, Přindiš, Schusser, Novák O., Troška, Gombár – Kuběna, Dobřemysl (C), Rohan T., Vrána, Flek, Vaněk, Říha, Račanský, Sýkora, Csamango, Škop Trenér: Antoník Mikuláš