Sládečková teď ani na dvakrát nedokázala dostat míček do sítě z těsné blízkosti.

Se střelou Ferenčíkové si Červová dokázala poradit.

56:57

Vyloučena Dominika Steinbachová (Herbadent) na dvě minuty za nadzvedávání hole.

56:30

Obrovská příležitost Herbadentu! Ranochová teď vychytala dvě tutové šance domácí.

55:45

Šupáková zkoušela přihrát před bránu. Tam našla ovšem jen domácí hráčky.

55:15

Ranochová teď opět podržela Vítkovice, když dokázala chytit střelu Šteglové z dálky.

54:55

Oba týmy se snaží rozhodnout ještě v základní hrací době.

53:58

Nyní opět sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.

53:00

Herbadent kompletní.

52:40

Herbadent teď dokázal podržet míček na polovině soupeře.

51:56

Vítkovice kompletní.

51:39

Košturiáková z úhlu střílí nepřesně.

51:00

Síly na hřišti se srovnají. Vyloučena Dominika Šteglová (Herbadent) na dvě minuty za sekání.

50:20

Herbadent okamžitě uzavřel Vítkovice na jejich polovině.

49:46

Uvidíme první přesilovou hru. Vyloučena Kamila Paloncyová(Vítkovice) na dvě minuty za sekání.

49:20

Třetí třetina je zatím plná nepřesností na obou stranách. Oba týmy se snaží hrát rychlý útočný florbal.

47:55

Vítkovice si teď pomohly útočný faulem a přišly o míček.

46:40

Sádková trefuje tyč vítkovické branky!

45:50

Na druhé straně přihrávku Ferenčíkové na Ratajová vystihla domácí obrana.

44:45

Herbadent teď dobře tlačí na polovině Vítkovic.

43:50

Vytěžit ovšem z toho nic nedokázal.

43:45

Herbadent teď bude zahrávat volný úder z rohu hřiště.

42:48

Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.

41:58

Krupnová dostala ideální přihrávku před bránu. Vypálila z první. Branku Vítkovic ovšem trefit nedokázala.

40:50

Oba týmy ve třetí třetině začaly hrát velmi útočně. Okamžitě po získaní míčku se snaží dostat dopředu. Zatím ovšem bez vážnějších šancích na obou stranách.

40:01

40:00

Eliška KRUPNOVÁ - 4:4

39:16

Herbadent právě vstřelil branku!
V hale na Jižním Městě máme vyrovnáno! Po rychlé kombinační akci se z levé strany prosazuje ELIŠKA KRUPNOVÁ. Asistence: Dominika Šteglová.

39:10

Sádková střílí nepřesně.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:30

Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. Oba týmy se snaží hrát útočný florbal. Bez vážnějších šancí na obou stranách.

37:20

Obrovská příležitost Čapkové k vyrovnání. V rozhodující moment před prázdnou bránou ovšem promáchla!

37:05

Herbadent teď za obrovské podpory publika se snaží dostat dopředu.

36:30

Billá si dokázala udělat prostor ke střele. Trefuje ovšem pouze mantinely za bránou Vítkovic.

35:40

Čapková z první trefuje ovšem pouze hráčky Vítkovic.

35:35

Volný úder pro Herbadent ze slibné pozice.

35:20

Ferenčíková z první střílí pouze do připravené Červové.

34:48

Léblová teď zazvonila míčkem o horní tyč domácí branky!

34:20

Dnešní utkání sleduje 135 diváků.

33:58

Další závar před vítkovickou bránou. Ranochová ovšem opět nepřekonatelná. Dokázala zlikvidovat všechny domácí pokusy a dorážky.

33:15

Šance Hubáčkové, která ovšem rovněž nedokázala překonat Ranochovou.

32:40

Obrovská chyba hostujících hráček. Přišly o míček za svou bránu, čehož chtěl Herbadent využít. Střelu Čapkové ovšem dokázala zlikvidovat Ranochová.

31:58

Šrotová se dokázala dostat do střelecké pozice na levé straně u mantinelu. Pálila ovšem hodně nepřesně.

31:38

Vítkovice teď díky útočnému faulu přicházejí o míček.

30:40

Herbadent je teď hodně aktivní.

29:47

Herbadent snižuje na rozdíl jedné branky. Po přihrávce Steinbachové se střelou z levé strany od mantinelu prosazuje MONIKA SLAVÍKOVÁ, která zamířila přesně do pravého horního rohu. Asistence: Dominka Steinbachová.

29:37

Pilíková zkoušela střílet z první. Její pokus byl ovšem zblokován.

29:00

28:20

Vítkovice ovšem z této situace ovšem nedokázaly nic vytěžit.

28:17

Volný úder pro Vítkovice z nebezpečné vzdálenosti z hranice velkého brankoviště.

27:10

Před dotírající Košturiákovou schovává míček raději do svého náručí Ranochová.

26:30

Herbadent teď díky dvěma brankám ožil a vyrovnal hru.

Eliška KRUPNOVÁ - 2:4

25:56

Herbadent ovšem hned vzápětí odpovídá a opět snižuje na rozdíl dvou branek. Prostřelit Ranochovou dokázala po individuální akci ELIŠKA KRUPNOVÁ. Bez asistence.

Denisa FERENČÍKOVÁ - 1:4

25:01

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice ovšem hned vzápětí odpovídají další brankou. Denisa Ratajová přihrála dobře před bránu DENISE FERENČÍKOVÉ, která přesnou střelou přidává čtvrtou branku Vítkovic. Asistence: Denisa Ratajová.

Barbora SÁDKOVÁ - 1:3

24:38

Autorem branky je BARBORA SÁDKOVÁ. Asistence: Dominika Steinbachová.

24:25

Další střela Ferencové z dálky, která byla zblokovaná hostující obranou.

24:00

Herbadent se teď snaží dostat dopředu postupným útokem.

22:50

Ferencová z levé strany od mantinelu pálila nepřesně.

21:48

Před bránou teď nebezpečně stála Hubáčková, která byla připravena dorážet. Míček se k ní ovšem nedostal. Ranochová ho totiž dokázala lapit do svého náručí.

21:35

Kvůli nepřesné přihrávce ovšem o míček přišly.

21:20

Nepřesná přihrávka Steinbachové. Vítkovice tak budou mít další příležitost se dostat s míčkem dopředu.

20:45

Střela Ferencové byla zblokovaná.

20:30

Útočný faul vítkovických. Herbadent tak bude mít příležitost se dostat s míčkem dopředu před bránu Vítkovic.

20:01

Skončila nám první třetina zápasu 11. kola extraligy žen, ve kterém se potkaly hráčky Herbadentu a Vítkovic. Herbadent si vytvořil více příležitosti ke střele, ale nedokázal ani jednu proměnit. Naopak Vítkovice z polovic příležitosti dokázaly třikrát udeřit. Vítkovice tak vedou po první třetině 3:0. Druhá třetina začne přibližně v 16:44.

20:00

19:45

Karkošková ze středu hřiště pálila mimo bránu Herbadentu.

19:10

Střelu Košturiákové vytáhla Ranochová mimo svou bránu.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Ratajová hledala před bránou své spoluhráčky. Nikoho tam ovšem nenašla. Herbadent okamžitě utíká s míčkem dopředu.

18:05

Košturiáková to zkusila z první na levé straně. Střílela ovšem nepřesně.

17:20

Na druhé straně Léblová v tísní střílela pouze do připravené Červové.

16:30

Krupnová zkoušela přehodit Ranochovou. Míček ovšem místo v bráně skončil nad bránou.

16:05

Ferenčíková teď dokázala vybojovat míček, přihrála před bránu na Sládečkovou. Ta ovšem střílela nepřesně.

15:05

Slavíková akrobatickým způsobem střílí nad.

14:40

Sládečková teď v tísní přihrává až k vlastní bráně.

14:10

Ferencová zkusila vystřelit od středové čáry. Pálila ovšem nepřesně.

13:45

Herbadent to za obrovské podpory domácího publika teď zkouší kombinační hrou z vlastní půlky.

13:05

Několik příležitostí Herbadentu. Veškeré střely ovšem zblokovaly hostující hráčky.

12:30

Střela Krupnové byla zblokovaná hostující obranou. Míček tak skončil v rohu hřiště.

12:05

11:30

Vítkovice teď kombinují na polovině Herbadentu.

10:45

Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. Pokud už se některý tým dostane ke střele tak je to jen taková propagační střela.

10:05

Když už se dostane Herbadent ke střele, jako teď tak jejich pokusy končí díky výborným zákrokům brankářky Ranochové.

09:17

Obrovská chyba Herbadentu. Před bránou nechaly úplně volnou HANU SLÁDEČKOVOU, která přesnou střelou překonala Červovou v bráně Herbadentu. Asistence: Denisa Ratajová.

08:30

Vítkovice jsou teď jasně lepším týmem. Mají míček častěji na svých florbalkách.

Petra MANDÁTOVÁ - 0:2

07:46

Vítkovice přidávají druhou branku. Před bránou se dokázala mezi několika hráčky nejlépe zorientovat PETRA MANDÁTOVÁ, která spíš takovým přiklepnutím dokázala dostat míček do sítě. Asistence: Hana Sládečková.

06:45

Košturiáková teď měla docela dost prostoru na levé straně u mantinelu. Zkoušela přihrávat dopředu před bránu. Tam ovšem našla jen hostující hráčky.

06:08

Ranochová dneska předvádí parádní výkony. Opět vychytala šanci Hubáčkové, která nebezpečně dorážela před bránou.

05:58

05:30

Vítkovice se teď snaží dostat dopředu kombinační hrou.

05:05

Hubáčková zkoušela přihrávat zpoza brány. Trefila ovšem Ranochovou do nohy, které míček vykopla do bezpečí.

04:45

Sládečková pálila z dálky mimo.

04:38

Herbadent si ovšem pomohl útočným faulem a připravil se tak o příležitost.

04:20

Vítkovice ovšem o míček přišly.

03:40

Šteglová teď mohla před bránou dorážet. Ranochová ovšem její pokus vykryla a okamžitě zakládá protiútok Vítkovic.

02:45

Na druhé straně se málem dostala do brejku Hubáčková. Míček ji ovšem utekl a Ranochová si ho v poklidu pohlídala.

Denisa RATAJOVÁ - 0:1

02:29

Herbadent mě v úvodu sice tlak. Vítkovicím ovšem stačil jeden protiútok a ujímá se vedení. Po rychlé akci překonala Červovou v bráně Herbadentu DENISA RATAJOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

02:05

Herbadent má teď v úvodu obrovský tlak a zatlačil Vítkovice na jejich polovině.

01:38

Košturiaková pálila z dálky. Branku Vítkovic jen těsně minula.

01:10

Steinbachová v obrovské šanci před bránou Vítkovic. Míček ji ovšem v rozhodující chvíli sjel s hokejky.

00:40

Herbadent je teď u míčku a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

00:01

Úvodní buly vyhrály domácí hráčky Herbadentu.

00:01

Herbadent Praha 11 SJM: Červová (Kuchyňková) – Hubáčková, Pilíková, Krupnová, Sádková, Procházková, Ziminaová, Billá, Slavíková, Kubišová, Košturiáková, Čapková, Šteglová, Stará, Polívková Adéla, Ferencová, Polívková Barbora

1. SC Vítkovice Oxdog: Ranochová (Kubíčková) – Šupáková, Šrotová, Halfarová, Karkošková, Ferenčíková, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Miksová, Sládečková, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Laitinenová, Hložanková

Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
O tom, že to bude těžké utkání ví i samotné hráčky. V rozhovoru pro oficiální web unie to před utkáním řekly Eliška Krupnová z Herbadentu a Denisa Ratajová z Vítkovic. Zápas začíná v 16:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím naší online reportáže zváni.
Zápasy s loňského ročníku: Vzájemné zápasy z minulé sezóny: 4:8 a 4:3pn (základní část), 0:5 Superfinále.
Pro oba soupeře to bude 14. měření sil v extraligových soutěžích. 5 zápasu dokázal vyhrát Herbadent, 3 krát se Herbadent radoval v prodloužení, 1 krát se radovaly v prodloužení Vítkovice a 4 zápasy vyhrály Vítkovice po šedesáti minutách. Vzájemná statistika je tak hodně vyrovnaná.
1. SC Vítkovice Oxdog se po posledním kole dostal v tabulce do vedení. V základní hrací době v sezóně taky ještě neprohrál. Pouze v jediném zápase vyhrál v prodloužení – doma proti Chodovu. Rovněž i Vítkovicím chybí jedno odložené utkání, proti Jičínu, které se odehraje v prosinci.
Herbadent Praha 11 SJM je v aktuální tabulce na třetím místě. V sezóně ještě neprohrál. Na vedoucí příčku ztrácí dva body. Má ovšem odehráno o dva zápasy méně něž ostatní kluby.
Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes vám přiblížíme v našem online přenosu šlágr ženské extraligy, ve kterém se potkají dva loňští finalisté Herbadent Praha 11 SJM a 1. SC Vítkovice Oxdog.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

4:5

Branky a nahrávky: 25. Sádková (Steinbachová), 26. Krupnová, 30. Slavíková (Steinbachová), 40. Krupnová (Šteglová) – 3. Ratajová (Ferenčíková), 8. Mandátová (Sládečková), 10. Sládečková (Ratajová), 26. Ferenčíková (Ratajová), rozh. náj. Paloncyová