po prodl. (0:1, 1:0, 3:3 - 1:0)

23.11.2014, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • David Máčala

Tipsport: 6.9 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to všechno. Děkuji za pozornost a v pátek 19. prosince opět na počtenou, kdy do Otrokovic zavítá vedoucí mužstvo AutoCont extraligy Tatran Střešovice. (23:13:22)
Domácí hráči slaví se svými fanoušky první výhru v letošní sezóně. Panteři dnes předvedli obětavý výkon a kdyby 7 sekund před koncem nesrovnal Koutný, mohli brát 3 body. Možná, že právě zápas s Brnem by mohl domácí nakopnout k lepším výsledkům.
Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni domácí Václav Večeřa a hostující Jiří Juhaňák.
Střely celkem v zápase
Otrokovice 18
Brno 13

65:00

62:26

Otrokovice právě vstřelily branku!
Otrokovice se dočkávají prvního letošního vítězství. Rozhodující branku trefuje MARTIN NAGY. Asistence: Michal Nagy.

62:00

Oddechový čas pro Pantery.

62:00

Na trestnou lavici usedá Lukáš Jalový. Panteři budou mít přesilovou hru!

61:30

Nagyho střela mířila mimo.

60:01

Neuvěřitelná třetí třetina. Oba týmy nechaly na hřišti všechno a o vítězi rozhodne prodloužení, možná nájezdy.

60:00

59:58

Martin Koutný narazil do Jurčíka, ten si to ale nenechal líbit.

59:53

Bulldogs právě vstřelili branku!
To je neuvěřitelné. Brno srovnává 7 vteřin před koncem. Autorem branky JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Aleš Jakůbek.

59:30

Václav Večeřa teď minul prázdnou brněnskou branku.

59:00

Začala poslední minuta základní hrací doby.

58:22

Panteři jdou do vedení 4:3. Domácí hala bouří. Krásnou střelou se prosazuje MATĚJ KOSTKA. Asistence: Michal Kořený.

58:10

"Ještě jeden, " přejí si domácí příznivci.

58:00

Bauerova střela z nápřahu mířila vedle Jurčíkovy branky.

57:13

Otrokovická hala opět na nohou! Domácí se z ničeho nic dostali do šance, kterou využil vyrovnávací brankou VÁCLAV VEČEŘA. Asistence: Tomáš Sovják.

56:30

Otrokovice se teď k ničemu nedostávají.

54:30

Brno drží míček na svých hokejkách.

53:00

Jurčík předvedl fantastický zákrok a drží naděje domácích.

52:17

To jsou těžké chvíle pro domácí mužstvo. Buldoci se ujímají vedení. Autorem branky je MAREK FUCHS. Asistence: Luděk Ondráček.

50:13

Otrokovický obránce Michal Kořený si míček doklepl do vlastní brány a Brno srovnává na 2:2. Tak to je pro Pantery obrovská smůla.

50:10

Hra se přiostřuje. Na obou stranách bylo vidět několik tvrdých soubojů.

49:55

Koutný hledal před otrokovickou brankou Ondráčka.

49:30

Domácí Matěj Kostka teď zavařil hostující obraně, aby se poté dostal ke střele, která za Kejíka neprošla.

48:00

Hostující Martin Koutný vrazil do domácího brankáře Jurčíka. Rozhodčí píská a domácí budou rozehrávat.

47:00

Blizňák na Hrdinu, který ale na míček nedosáhl.

46:45

Brno začalo šlapat a vytvořilo si několik příležitostí. Jurčík však zatím pozorný.

45:07

Otrokovická hala na nohou. Do vedení Pantery posílá TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Václav Večeřa.

42:52

Petřík na Nagyho, který byl zastaven nedovoleným zákrokem a domácí budou rozehrávat v útočném pásmu.

42:30

Martin Koutný hledal své spoluhráče před bránou. Míček však zůstal u domácích obránců. Poté se sám dostal do slibné šance, ale přestřelil.

42:00

Bauerova střela se k Jurčíkovi nedostala.

41:20

Kadlec teď dlouho otálí s rozehrávkou.

40:40

Martin Nagy nahazoval na Kejíkovu branku, kde čekal Kostka.

40:01

Prostřední část nám nabídla další jednu branku. Otrokovice se dočkaly vyrovnání, když se již necelé 2 minuty po začátku trefil Kořený. Hosté z Brna vystřelili ve druhé třetině pouze dvakrát, za to domácí na Kejíka vyslali devět střel. Třetí třetina bude rozhodně zajímavá.

40:00

39:50

Juhaňákův pokus zblokován.

38:40

U míčku, který putoval na Kejíka byl dříve hostující obránce.

37:00

Juhaňák vyzkoušel pozornost Jurčíka.

36:40

Kořený na Blizňáka, který ale zakončuje opět mimo.

36:11

Hosté se ubránili.

35:50

Kostka teď utrpěl bolestivý zákrok a zůstává ležet na hřišti. Naštěstí se zvedá a vypadá to, že bude v pořádku.

35:40

Pokus Michala Nagyho mimo Kejíkovu branku.

34:55

Střílel Sovják, ale Kejík výborným zákrokem drží své mužstvo.

34:47

Pokus Martina Nagyho zblokován Jakůbkem.

34:11

Domácí budou mít možnost přesilové hry. Dvě minuty dostává hostující Petr Jeski za hrubost.

32:50

A další pokus domácího útočníka Matěje Kostky. Ani ten ale Kejík za svá záda nepouští.

32:35

Kostka pálil mimo a také střela Martina Nagyho se nechytla.

31:20

Brnu se teď nepovedlo kombinovat a přichází o míček.

30:00

Probouzejí se také domácí příznivci, kteří zaplnili otrokovickou halu.

29:20

Kořený je při chuti. Jeho další střelecký pokus ale Kejík vyráží.

29:00

Martin Nagy prozkoušel pozornost Kejíka, který ale zasahovat nakonec nemusel.

28:10

Do šance se probojoval také Hrdina.

27:30

V šanci domácí Graclík, který místo přihrávky na Kováče volil střelu, která skončila mimo tři tyče Kejíkovy branky.

26:45

Brno rychle rozehrálo. Fuchs přihrával Koutnému, který se ale k ničemu nedostal.

25:50

Buldok Petr Jeski čeká za vlastní bránou, až mu dostřídají jeho spoluhráči.

24:50

Kejík si připisuje důležitý zákrok.

23:30

Juhaňák teď ukázal, jak má šikovné ruce a svou přihrávkou našel svého spoluhráče, který ale na míček nedosáhl.

21:54

A máme vyrovnáno. Na střelu MICHALA KOŘENÉHO už Kejík nedosáhl. Asistence: Václav Večeřa.

21:15

Nagy našel přihrávkou Kostku. Jeho střelecký pokus ale u Kejíka neskončil.

20:01

V první třetině padla jedna branka. V 6. minutě otevřel skóre hostující Juhaňák. Utkání je zatím herně vyrovnané a necháme se překvapit, co nám nabídne prostřední část.

20:00

19:40

Domácí obrana zaspala a v obrovské šanci se ocitnul David Coufal. V rozhodujícím okamžiku mu ale míček sjel z čepele a Jurčíka ani neohrozil.

18:55

Úspěšný zákrok Jurčíka.

18:20

Brněnský Fuchs přihrál jenom domácímu obránci Nagymu, který se pak dostal do šance. Také s jeho bekhendem si Kejík poradil.

16:10

Se střelou Martina Nagyho neměl Kejík problém. Další zákrok si připsal i proti pokusu Kořeného.

15:40

Kořený našel Kostku, ten byl nedovoleně zastaven dvěma brněnskými obránci a domácí budou mít rozehrávku.

15:20

Blizňákova střela šla nad Kejíkovu branku.

14:00

Dvě větší šance Brna, ale ani jedna nekončí brankou a stav zůstává neměnný.

13:15

Mendrekův pokus zastaven Kováčem.

12:55

Kadlec nahazoval na bránu. Vše však vyřešil Kořený, který míček vyhodil pryč.

11:55

Jiří Koutný přihrával Fuchsovi, kterému ve střele zabránil Martin Nagy.

10:50

Jakůbek zblokoval střelu Martina Nagyho. Ani pokus Kořeného u Kejíka neskončil.

10:30

Graclík vybojoval rozehrávku v útočném pásmu domácích.

09:30

Jurčíkův exkluzivní zákrok.

08:20

Coufal napálil míček do Kováčových intimních míst. Otrokovický obránce teď na střídačce neprožívá příjemné chvíle.

07:45

Skrytá střela Juhaňáka skončila u Kováče.

06:50

Spáčil drží míček za vlastní bránou a čeká s rozehrávkou.

05:20

Brněnští Buldoci využívají přesilovou hru, když ke střele natáhl JIŘÍ JUHAŇÁK a prostřeluje Jurčíka, který pravděpodobně nic neviděl. Asistence: Jiří Bauer

04:26

Fuchs zastaven nedovoleně Michalem Nagym, který si jde odpočinout na trestnou lavici. Dvě minuty dostává za sekání.

03:50

Ani jeden z týmů se k zakončení nedostal.

02:07

Bekhendový pokus Kostky mimo.

02:05

Kostka vyvezl míček a byl zastaven nedovoleně. Panteři budou rozehrávat.

01:57

Juhaňákovi míček přeskočil hokejku.

01:30

Mendrek před brankou nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Hned poté se ocitl v šanci domácí Bouška, který ale Kejíka nepřekonal.

00:01

Solidně naplněná hala vítá obě mužstva.
Pikantní souboj to dnes bude pro domácího Pavla Jurčíka a Matěje Kostku, kteří ještě v loňské sezóně oblékali dres Buldoků.
Hezký večer ze Štěrkoviště v Otrokovicích, kde se dnes v rámci 11. kola florbalové AutoCont extraligy střetnou domácí Panthers Otrokovice a itelligence Bulldogs Brno.
Zahajovací sestavy

Otrokovice
Jurčík – Nagy Michal, Spáčil – Kostka, Petřík, Nagy Martin

Brno
Kejík – Hrazdíra, Jakůbek – Coufal, Juhaňák, Koutný Martin
PANTHERS OTROKOVICE

Panteři dnes potřebují nutně zabrat. Na svém kontě mají po deseti zápasech jeden jediný bod a patří jim nelichotivé poslední místo. V pondělním utkání nestačili na Bohemku a kolo předtím prohráli na Spartě. Otrokovičtí se potýkají se špatnou koncovkou, zlomit to však mohou dnes před svými fanoušky, kteří je i přes neúspěch neopouštějí.

ITELLIGENCE BULLDOGS BRNO

Buldokům to v letošní sezóně šlape. Po deseti kolech jim patří čtvrté místo s 19 body – 6 výher, 3 prohry a 1 prohra v prodloužení. Nad jejich síly byl jenom Chodov, Tatran, Sparta a Boleslav. V týdnu odehrálo Brno pohárový zápas se Znojmem a díky výhře 5:6 postupuje mezi čtyři nejlepší. V posledním ligovém zápase si poradilo s Liberecem.

16. kolo: Otrokovice – Brno 6:7 pn
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:4

Branky a nahrávky: 22. Kořený (Večeřa), 46. Sovják (Večeřa), 58. Večeřa (Sovják), 59. Kostka (Kořený), 63. Nagy Martin (Michal) – 6. Juhaňák (Bauer), 51. Kořený (vla.), 53. Fuchs (Ondráček), 60. Koutný Jiří (Jakůbek)

PSG Panthers Otrokovice: Jurčík (Michajlovič) – Nagy Michal, Spáčil, Zach, Kořený, Kováč – Kostka, Petřík, Nagy Martin, Uhrinovský, Večeřa, Sovják, Bouška, Blizňák, Graclík, Hrdina, Vyoral

Bulldogs Brno: Kejík (Bábíček) – Jakůbek, Bauer, Komenda, Jeski, Hrazdíra, Brom, Jalový, Coufal, Kadlec, Fuchs, Juhaňák, Koutný Jiří, Koutný Martin, Mendrek, Veselý, Žižka, Ondráček, Hrubý

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský