Chance Extraliga mužů

Talent tým Plzeňského kraje – HCB Karviná

27:17

konec (12:11)

23.11.2014, 10:30 • Městská sportovní hala Lokomotivy na Slovanech • Jaroslav Vávra

Tipsport: 1.19 13.0 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Talent se díky tomuto vítězství vrací na první příčku a za 14 dní uvidí Lokotka přímý souboj s rivalem ze Zubří.
Přeju dobrou chuť k nedělnímu obědu a těším se zase někdy na počtenou. (12:12:01)
Michalisko(Karviná): Katastrofální výkon. Hráli jsme jen jeden poločas. V tom druhém jsme udělali z Motlíka hvězdu, navíc katastrofální obrana.
Šetlík(Talent): V prvním poločase to byla křeč. Na začátku té druhé jsme odskočili a pak už si to pohlídali. Velice dobře nám fungovala obrana a to rozhodlo.
Trenéři zmizeli z palubovky, takže jsem musel trošku kmitat, abych vám přinesl jejich vyjádření.

60

Konec zápasu. (27:17)

60

A Talent už si to nejspíš pohlídá až do konce. (27:17) (27:17)

60

Jan Užek v útoku přešlápl. (27:17) (27:17)

59

Utkání se dohrává v nižších otáčkách. (27:17) (27:17)

59

Blecha brejk neproměnil. (27:17) (27:17)

58

Blok M.Škvařila,... (27:17) (27:17)

58

Bičiště nechal vyniknout Lefana. (27:17) (27:17)

58

Do rozehrávky Plzně vletěl Chudoba a Šmíd byl bez šance. (27:17) (27:17)

57

Navíc T.Mlotek trefuje jen spojnici. Přesto (právě proto?) do branky Talentu přichází Šmíd. (27:16) (27:16)

56

Domácí obrana funguje nekompromisně. Žádný zlom ve vývoji už vážně nehrozí. (27:16) (27:16)

56

Jirří Užka vykopává Motlík, Šindelář netrefil branku. (27:16) (27:16)

55

K Šindelářovi se míč nedostal. (27:16) (27:16)

55

Po ztrátě Horkého se do brejku vydal Chudoba a pod Motlíkem snižuje. (27:16) (27:16)

54

Veřmířovský naráží do Šindelářova ramene. (27:15) (27:15)

54

Další okénko karvinské obrany využívá J.Škvařil, Lefan neměl šanci. (27:15) (27:15)