Ruská Premier Liga

Dynamo Moskva – FK Achmat Groznyj

3:0

konec (2:0)

23.11.2014, 11:30 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.97 3.15 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozhodčí Ivanov ukončil dnešní utkání, ve kterém FK Dinamo Moskva porazilo FK Těrek Groznyj, a to v poměru 3:0. Skóre otevřel ve 26. minutě Kokorin a o 3 minuty později se trefil ještě Kurányi, ten samý hráč pak v 86. minutě proměnil pokutový kop a zařídil domácím 3 body. Dinamo bylo dnes důraznější, nebezpečnější a zvítězilo zaslouženě. Hosté se sice snažili, ale s nepříznivým vývojem zápasu nic nesvedli. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (13:29:33)

90+4

90+4

Teď se ovšem ke střele probojoval Bokila, ale mířil nepřesně.

90+4

Hosté se pohybují na soupeřově polovině a rádi by vstřelili alespoň jednu branku, ale to se jim nedaří, protože se nedostávají ani do koncovky.

90+2

S nepříznivým stavem se snažil něco udělat Rybus, ale svůj pokus mezi tři tyče neusměrnil.

90

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90

Hrací plochu opouští muž zápasu, Kurányi, na trávníku ho nahrazuje Prudnikov.

88

Dinamo Moskva je stále aktivnější a při chuti, domácí celek na svého soupeře vyvíjí tlak a ještě by klidně vstřelil branku.

Kevin KURÁNYI - 3:0

86

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
KEVIN KURÁNYI se nemýlil a pokutový kop bezpečně proměnil.

Penaltový faul.

85

FK Dinamo Moskva bude zahrávat pokutový kop!

Dzsudzsák branku netrefil.

83

Dzsudzsák si ve vápně navedl míč na střelu, ale branku jen o kousíček minul.

82

Maurício poslal zajímavý centr do vápna, avšak jeho spoluhráči balon mezi tři tyče dopravit nedokázali. V 82. minutě se stav skóre nemění.

82

Žlutou kartu vyfasoval Noboa a hosté budou zahrávat volný přímý kop.

81

Hosté ze standardní situace nic nevytěžili, protože brankář Gabulov vyskočil ze všech mužů nejvýše a míč si stáhl do rukavic.

80

Těrek Groznyj udělal poslední změnu v sestavě: na poslední minuty se na hřiště dostal Bokila, kterému uvolnil místo Lebeděnko.