5:10

konec (2:2, 1:3, 2:5)

18.11.2014, 20:15 • TJ Sokol Vinohrady

Tipsport: 3.84 6.2 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči zápasu jsou Josef Mareš za Vinohrady a Anže Burnik v dresu Sparty, (22:22:50)
Jak jsem avizoval po 1. třetině, tak Vinohrady s postupem času ztráceli zápas především díky fyzičke, hroší koncovce a prohrávali daleko více soubojů než Sparta. Proto dnes prohráli poměrem 5:10. Sparta si pohlídala náskok z druhé třetiny, vyčkala na chyby soupeře a pouze navyšovala výsledek. Dnešním vítězstvím se tak dostáváv na stejnou bodovou hranici jako je čtvrtý Chodov.

60:00

HARTMAN - 5:10

59:21

Sparta právě vstřelila branku!
Tentokrát už se to ale KRYŠTOFU HARTMANOVI povedlo, když vystihl rozehrávku domácí obrany a jelikož byl před brankou Vinohrad zcela sám, tak mu poslat míček do branky nedělalo sebemenší potíže. Bez asistence.

58:55

Hostující diváci si přejí zaokrouhlení na kulatých deset. Hartmanovi tomu moc nechybělo pouze pár centimetrů.

58:38

Z metru nedokázal prostřelit hostujícího gólmana Michalík!

58:05

Hraje se za brankou Vinohrad tedy v hodně bezpečné vzdálenosti od Kotoučka.

57:25

Střelu z půlky po zemi od Lance reflexivně skokem vyrazil Kotouček.

56:30

Domácí opět bez gólmana!

ŠNAJDR - 5:9

56:14

Definitivní pojistku na konto Sparty přidává gólem do prázdné branky MIROSLAV ŠNAJDR. Asistence:

55:36

Zoufalý pokus napadl SKV. To hraje bez gólmana!

HARTMAN - 5:8

55:00

Hosté využiii rozehrávku z rohu ke vstřelení osmé branky z hole KRYŠTOFA HARTMANA, na jehož střelu si sice Buchta sáhl rukou, ale nedokázal ji vytěsnit mimo tři tyče. Asistence:

54:40

Z osy hřiště netrefil hostující svaytni Zezulka.

54:05

Poslední minuty se musí divákům líbit. Hra se přeléva z jedné strany na druhou zběsilým tempem.

53:20

Svoboda se snaží kouzlit na hřišti svými kličkami. Bohužel pro něj ale pro to nemají pochopení jeho spoluhráči.

52:37

Nyní se dostal ke střele Michalík, ale zamířil mimo.

5:10

Branky a nahrávky: 6. Dolejš (Stuchlík), 13. Svoboda (Stuchlík), 33. Michalík, 42. Dolejš (Svoboda), 49. Mareš (Michalík) – 6. Časar, 14. Burnik (Pruner), 23. Burnik (Pruner), 35. Svatoš (Vrána), 39. Ježek (Vrána), 45. Svatoš (Malhocký), 47. Chaloupka (Rebro), 55. Hartman, 57. Šnajdr, 60. Hartman

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (46.Buchta) – Beran, Gregor, Š. Raiter, Houra – Rossi, MAreš, Králík, M. Raiter, Michalík, Lanc, Bína, Svoboda (C), Dolejš, Záň, Zezulka, Stuchlík, Renčín. Trenéři: Jan Pazdera, Aleš Stavjaňa, Vilém Svoboda.

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek (C), Rebro, Kadoch, Chaloupka, Vrána, Smetana, Marvánek, Rodina – Hartman, Jaroš, Burník, Svatoš, Mandelbaum, Malhocký, Šnajdr, Koščo, časar, Pruner. Trenéři: Jaroslav Berka, Miroslav Medal, Michael Blažík.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora