7:4

konec (3:1, 2:1, 2:2)

17.11.2014, 18:00 • SH Jižní Město

Tipsport: 1.38 6.3 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči zápasy jsou za Chodov David Bouša (4+0) a za Ostravu Marek Švajný (1+2). (19:58:58)
Je to defintivní. CHodov vyhrává zápas 7:4, i když závěrečná třetina skončila nerozhodně. Domácí přečkali zbytek třetiny i bez zraněného Baráka, kterého dobře zaskočil Zich.

60:00

59:45

Ostrava se však do zakončení nemůže dostat.

58:49

Šimík nemohl po zemi překonat Zicha.

58:30

Hosté to opět zkoušejí s prázdnou brankou.

57:19

Chodov právě vstřelil branku!
Domácí hráči ale rychle dávají gól do prázné branky, o který se postaral DAVID BOUŠA, dnes čtyřgólový střelec. Asistence: Petr Pražák.

56:40

Ostravazkouší hru bez brankáře!

55:54

Ostrava právě vstřelila branku!
Menší zápletka však stejně přichází. Švajný vykouzlil další gólovou přihrávku, kterou tentokrát zakončil z hranice brankoviště DDAN KAŠOVSKÝ. Asistence: Marek Švajný.

53:44

Domácí však drží balón a poslední minuty mají hru pod kontrolou.

51:26

Hosté začínají vytahovat růžky. Závěr zápasu bude ještě zajímavý.

50:47

Ostravané mohli přidat vzápětí další branku. Ale Lipový nadvakrát nevyzrál na Zicha.

48:53

Krosová přihrávka na gól i na opačné straně. Švajný našel DANA KAŠOVSKÉHO, který po zemi překonal padajícího Zicha. Asistence: Marek Švajný.

48:31

Chodov právě vstřelil branku! Autorem branky je ONDRUŠEK. Asistence: Pražák.

48:07

Ostrava se ale zatím nemůže dostat na útočnou polovinu.

47:33

Teď ale půjde do oslabení. Strachota vykázán za sekání.

47:14

Chodov drží míček a nepouští Ostravu moc ke hře.

45:40

Lája teď rukou zachytil skrytou přízemní střelu Kotlase.

44:47

Brankář domácích se hned uvedl zákrokem.

7:4

Branky a nahrávky: 2. Bouša (Kotlas), 8. Havránek (Mikeš), 9. Bouša (Vávra), 26. Mikeš (Pražan), 30. Bouša (Pražák), 49. Ondrušek (Pražák), 58. Bouša (Pražák) – 10. Krzyžanek (Kováč), 27. Švajný (Hrabal), 49. Kašovský (Švajný), 56. Kašovský (Švajný)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (43. Zich) – Jelínek, Pražan, Flousek, Sýkora, Schubert, Jastřembský, Kotlas (C), Bouša, Vávram, Běhavý, Klápa, Pražák, Ondrušek, Mikeš, Havránek, Strachota. Trenér: David Podhráský.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lája (Robenek) – Krzyžanek, Lipový, Komačka (C), EIchner, Svačinka, Šimík, Trulík, Kašovský, Šimíček, Hrabal, Kolajta, Kováč, Ožana, Švajný, Peřka, Vítovec, Ivan. Trenér: Petr Koutný.

Rozhodčí: Michal Žďárský, Martin Valenta