14.11.2014, 20:30 • SH Česká Lípa • Dominik Fiala

Konec zápasu. (21:49:31)

40

Indoss Plzeň právě vstřelil branku!
Tým Plzně se opět dostal do rychlého protiútoku, který střelou Koce skončil brankou.

40

Tým F.A. Zole Česká Lípa právě vstřelil branku!
Přes celé hřiště vystřelil BROŽ, který trefil prázdnou branku.

40

Do konce utkání zbývá jedna minuta.

39

Sám na bránu domácích utíkal Štrajt, ale trefil pouze tyč.

38

Domácí brankář Kluch zneškodnil další střelu Plzně.

37

Tým Plzně odvolal brankáře a hraje s pěti hráči v poli.

37

Tým Plzně si vyžádal oddechový čas.

37

Střela z basketbalové trojky na bližší tyč skončila v síti domácích.

36

Plzeň začala kontrolovat hru a drží míč na svých nohách a nepouští hráče České Lípy vůbec do šancí.

36

Bohužel pro Českolipské fanoušky
platí pravidlo : Nedáš dostaneš i ve futsale a tým Plzně opět získává dvougólový náskok.

35

Střela patou od Poláčka pod jela pod tělem brankáře hostí, ale skončila na tyči.

35

Česká Lípa se usadila na polovině Plzně.

34

Střela Brože skončila vysoko nad brankou hostí.

33

Tento rohový kop nebyl pro Českou Lípu žádnou větší hrozbou.

32

Plzeň rozehrává rohový kop

31

Plzeň se postupnou kombinací dostala až na polovinu České Lípy.

30

Po další šanci Plzně se opět rozezněla tyč.

29

Další skvělý zákrok předvedl Kluch, který si proti úniku hráče hostí vyběhl a skočil útočníkovi pod nohy a čistě odebral míč.

29

Po druhé žluté kartě hřiště opouští domácí Brož.

27

Skluz Koce netrefil míč, nýbrž koleno Havláska, rozhodčí měl po tomto zákroku jasno a ihned vytáhl červenou kartu

27

Po fantastické akci domácích se sám před prázdnou brankou ocitl BROŽ, který tuto šanci nezahodil a snižuje na 2 : 3.

27

Žlutou kartu dostává Poláček (F.A. Zole Česká Lípa).

26

Sám na bránu běžel hostující Koc, ale obránce České Lípy předvedl skluz a překazil protiútok hostí.

25

V další obrovské šanci při které Havlásek střílel z úrovně penalty, se opět blýsk Laudgott

25

Střela hostí minula branku domácích.

23

Hned po rozehrávce vyběhli Havlásek a KOTEK, který střelou po zemi na zadní tyč proměnil svou šanci.

23

První střelu v druhém poločase vyslal po rohovém kopu Vnuk a trefil levý horní roh branky domácích.

22

Česká Lípa předvádí úplně jinou hru než v prvním poločase a získává mnoho šancí, které na štěstí pro hosty zneškodnil skvělý Laundgott.

22

Po krásném individuálním průniku vyslal střelu Vodrážka, ale střelu mezi nohy brankář zneškodnil.

21

20

V poslední minutě prvního poločasu předvedl další skvělý zákrok domácí brankář a zneškodnil tím šanci soupeře.

19

U brány České Lípy zahrál rukou hostující Koc, který tím přerušil šanci svého týmu.

18

Po střele Havláska z týmu domácích se ozvala tyč branky hostí.

17

Po nahrávce Kasýka se na bránu řítil Forman a střelou na zadní tyč překonal domácího brankáře,

15

Ihned po gólu se několika zákroky se opět blýskl Kluch v brance domácích, který zneškodnil mnoho šancí soupeře.

14

Střelu KOCE nezachytil žádný z domácích obránců ani Českolipský brankář a míč skončil v síti

14

Rychlý protiútok České Lípy skončil faulem hostí.

13

Několik střeleckých pokusů vyslal tým Plzně, ale všechny zablokovala obrana České Lípy.

12

Šanci hostí zneškodnil Havlásek a míč se odrazil mimo hřiště.

11

Výhoz Klucha nezachytil nikdo z domácích hráčů.

10

Po rohovém kopu České Lípy se blýskl Laundrgott, který skvělým zákrokem zneškodnil šanci domácích.

08

Po standartní situaci České Lípy se zrodila další šance, ve které se ocitl obránce České Lípy, ale trefil pouze obránce hostí.

08

Po krásné individuální akci se uvolnil Brož, ale jeho střela minula branku.

07

Nyní se na usadila Česká Lípa na polovině hostí a dostala se do šance při které míč těsně minul branku.

05

Po krásné souhře při protiútoku České Lípy běžel sám na bránu Burian, který trefil tyč.

04

Při rohovém kopu při kterém Plzeň předvedla signál při kterém míč přeletěl všechny domácí hráče se v šanci ocitl Forman, ale šanci promarnil.

04

Další skvělý zákrok předvedl brankář domácích .

04

Tým Plzně se opět usadil na polovině České Lípy.

03

Sám před bránou domácích se ocitl Koc, ale jeho střela letěla přímo do náruče brankáře.

02

Po špatné rozehrávce domácích se opět do šance hnali hráči Plzně, ale brankář opět podržel.

02

Ve velké šanci se po rohovém kopu ocitli hráči Plzně, ale domácí brankář podržel své družstvo.

02

Plzeň zavřela tým České Lípy na své polovině.

01

Ihned po rozehrávce se dopředu hnal celek Plzně, ale obránci tuto šanci zneškodnili.

1

Příjemný páteční večer, srdečně vás vítáme u sledování textového online přenosu z 2. ligy západ. V rámci čtvrtého kola se dnes večer v českolipské sportovní hale střetnou F.A. Zole Česká Lípa a SK Indoss Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

3:6

konec (0:2)

Branky: 23. Kotek (Havlásek), 27. Brož, 40. Brož – 14. Koc (Štrajt), 17. Forman (Kasýk), 23. Vnuk, 36. Štrajt, 37. Štrajt, 40. Koc

Karty:   27. Poláček (FAZ)   29. Brož (FAZ)   27. Koc (PLZ)

F.A. Zole Česká Lípa: Kluch – Brož, Havlásek, Kočí, Půlpán, Souček, Vodrážka, Burian, Válek, Poláček, Kotek

SK Indoss Plzeň: Laundgott – Filinger, Vitouš, Koc, Šebek, Kučera, Vnuk, Rasýk, Vykoupil, Forman, Štrajt,

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Cínek Martin