0:4

konec (0:3)

12.11.2014, 14:00 • Dolná Ždaňa • Info o změnách stavu (Dávid Švec) sk

Tipsport: 10.5 6.8 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa teda zápas 3.kola Slovnaft Cup-u vo futbale, Slovan Bratislava zvíťazil v Pohroní hladko 4:0 a postupuje do štvrtého kola. Ja sa s vami pre túto chvíľu lúčim, verím však, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (15:51:01)

90

84

Slovan dal gól!
Slovan vedie v 84.minúte už 4:0! Meno strelca doplníme neskôr.

62

Siedmy roh v podaní Slovana Bratislava. Ani náš úradujúci majster sa po štandardnej situácii nepresadil.

61

Šiesty roh v podaní domáceho Pohronia, opäť neúspešný.

48

Domáci začínajú aktívne, kopú v poradí už piaty roh, no znovu bez úspechu.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie Slovan Bratislava v Pohroní jasne 3:0 a zdá sa, že hladko postúpi do štvrtého kola Slovnaft Cupu. Druhý polčas sa začne približne o 15:00.

45

Prvý polčas sa skončil.

45

Ani štvrtý roh domáceho tímu neznamenal pre hostí nebezpečenstvo.

35

Tretí roh Pohronia v rade, opäť žiaden efekt pre domáci tím.

24

Pohronie má k dispozícii druhý rohový kop, ale znovu z tejto štandardnej situácie nič nevyťažilo.

18

Domáci majú k dispozícii rohový kop, nič však z neho nevyťažili.

11

Hostia už vedú 2:0! Meno strelca doplníme neskôr.

3

Hostia sa už v tretej minúte ujímajú vedenia 1:0. Meno strelca doplníme neskôr.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Malec – Križan, Sekereš"K", Šenk, Pelegríni, Garaj, Abrahám, Blaho, Páraj, Orolín, Sojka. Tréner: Š. Zaťko.
Náhradníci: Balogh, Gregáň, Adam, Páleník, Marušin, Urgela, Packo.

ŠK Slovan Bratislava: Perniš – Niňaj, Halenár, Milinkovič, Mészároš, Jablonský, Bagayoko, Kolčák, Hudák, Vittak "K", Lásik. Tréner: J. Chovanec,
Náhradníci: Valašik, Čikoš, Fořt, Kubík, Žofčák, Gašparovič, Jakúbek.

Rozhodca: Marhefka – Poláček, Lieskovský.
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa a Slovan Bratislava nastúpia len na tretie kolo Slovnaft Cupu. Iné stretnutia sú už v piatom kole, ale keď že náš majster a minuloročný finalista Slovnaft Cupu hrá aj v pohárovej Európe tak sa mu program nahustil a domáci pohár ta musel ísť trošku bokom.

Pohronie v druhom kole vyhralo na ihrisku Bolerázu presvedčivo 4:0 a Slovan si podaril na domácom štadióne s Modrankou, ktorej štadióne nespĺňal parametre SFZ 5:1.

Víťaž tohto stretnutia sa stretne v štvrtom predkole s lídrom druhej ligy Zápas a to je Skalica.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..