konec (0:2, 0:0, 3:2)

11.11.2014, 17:30 • Kivikylän Areena • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.7 4.4 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany všechno a u dalších hokejových přenosů se těší Jan Havlovic. (19:57:56)
Dnešní zápas tedy končí, nakonec po bláznivé třetí třetině vyhrálo Turku v poměru 4:3. První třetina nám nabídla úvodní dvě branky utkání. Trefili se Smoleňák a Lasch. V druhé třetiny se skoro si neudálo a oko diváka spíše trpělo. Ale třetí třetina byla opravdu paráda.Viděli jsem celkem 5 gólů v této. Své druhé branky v utkání zaznamenali Smoleňák a Lasch. Za domácí se prosadili Sipilainen, Vahalahti, Gagnon. V konečné zúčtování postupuje Lukko Rauma, neboť v první zápase zvítězila 5:1.

60:00

59:41

Asi poslední útok domácích.

59:01

Domácí se ještě snaží útočit, aby vyrovnali skóre.

58:42

Hosté hrají v plném počtu!

58:41

Nurmi posílal kotouč před branku, ale Lassila dobře zasáhl a puk zalehl.

58:08

Domácím se přesilovka moc nedaří, hosté se úspěšně brání a puky vyhazují k Setanenovi.

56:56

Domácí ale začínají svou přesilovku od své branky.

56:42

Domácí si zahrají na konci zápasu ještě jednu přesilovku. Vyloučen je hostující Steven Seigo na dvě minuty.

56:00

Zbývají nám poslední čtyři minuty zápasu a o postupujícím je již rozhodnuto, ale oba týmy důstojně tento zápas dohrávají.

55:47

V útočné třetině ale puk ztratili a hosté obrací hru.

53:58

Z prostoru za brankou vyjel Mikko Rantanen a ačkoliv mu na zádech "leželi" dva obránci, zakončil, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci, aby ohrozila Setanena.

53:06

Domácí chtěli rozehrát, ale hosté výborně napadají. Jejich aktivita jim vynesla zisk puku.

52:59

Druhý Power break ve třetí třetině.

3:4

Branky a nahrávky: 41. Sipilainen (Virtanen), 43. Vahalahti, 49. Gagnon (Nurmi, Tommila) – 9. Lasch (Gysbers), 12. Smoleňák (Sointu), 42. Smoleňák (Lasch, Lucenius), 51. Lasch (Nakládal)

Lukko Rauma: Setanen – Koua, Mikkola, Tikkanen, Niskala, Virtanen, Forsberg, Jaatinen, Tommila – Vahalahti, Ahtola, Gagnon – Koivisto H., Piitulainen, Koivisto T – Vauhkonen, Nurmi, Virtanen – Sipilainen, Riska, Nieminen.

TPS Turku: Lassila – Gysbers, Seigo, Nakládal, Vittasmaki, Lehtonen, Friman, Karvinen – Pikkarainen, Lucenius, Lasch – Smoleňák, Koskiranta, Sointu – Rantanen, Siiki, Kumeliauskas, Eronen, Kulmala, Virtala.

Rozhodčí: Stricker, Vinnerborg – Nieminen, Saha