SK Hokejbal Letohrad – HBC Most

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

09.11.2014, 13:00 • Letohrad • Iva Janoušková

Děkuji Vám za pozornost a přeji pěkný zbytek z Letohradu, kde ještě nyní hrají dva zápasy starší žáci proti Poličce. (14:45:43)
Letohrad tedy i ve svém druhém utkání tohoto víkendu vítězí, i když dnes doslova "o prsa". O výhře Letohradu rozhodl v jedenácté minutě Jiří Košťál. Střely za třetí třetinu byly 9:8, celkově 28:22.

45:00

44:33

Fanoušci hlasitě fandí a ženou svůj tým k výhře.

44:09

Poslední minuta je velmi vyhrocená.

43:49

Halbrštát ani nadvakrát nepřekonal Soukupa!

42:43

Most se urputně snaží vyrovnat, Letohrad ale srdnatě brání a z protiútoků se snaží vstřelit branku.

41:44

Další šance Mostu – těsně před Šimarou byl Novák, jeho střela se ale odrazila mimo.

40:55

Košťál je zpátky ve hře, Letohrad oslabení ubránil.

40:24

Z mosteckého tlaku domácí na chvilku vysvobozuje Hejtmánek, který vyhazuje na zakázané uvolnění.

39:08

Most se už raduje z vyrovnávacího gólu, rozhodčí ale rozpažuje – gól nebyl uznán z důvodu posunutí brankové konstrukce!

38:53

Po buly pálí hostující Novák, rozhodčí však vzápětí vylučuje. Za držení je vyloučen domácí Jiří Košťál.

38:12

Střelu Vychytila se pokouší dostřelit Jan Lux, pak se hra stěhuje před Šimaru.

37:40

Hra nabývá na agresivitě, zejména souboje u mantinelu nejsou leckdy příjemné.

35:57

Před Šimarou operoval Bruštík, domácí obrana ale prostor důrazně čistí.

35:28

Most je v plném počtu.

34:54

Od modré jedovatě střílel Kudela.

34:05

Z vlastního obranného pásma se do brejku dostal Jarkovský, stíhán domácím Halbrštátem. Ten po souboji před Šimarou zůstává ležet na vlastním brankovišti. Posléze se ale zvedá a hraje se dál.