09.11.2014, 14:30 • Ernst Happel Stadion • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.98 3.3 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

BERIĆ - 2:3

90+2

Rapid právě vstřelil branku!
Koncovka zápasu ubude ještě hodně zajímavá! Lindner si vyběhl pro míč, který mu však vypíchl ROBERT BERIĆ a domácí útočník bez problému zakončil do prázdné brány.

ALAR - 1:3

83

Tak domácí přeci jen snižují! Dlouhý míč za obranu Austrie se dostal k DENI ALAROVI, který z první přehodil Lindnera a snížil na 1:3

ROYER - 0:3

78

Austria právě vstřelila branku!
A je hotovo! Domácí nedokázali odvrátit míč dál od své brány a ten se po centru ze strany a přiťuknutí Alexandra Gorgona dostal k DANIELU ROYEROVI, který byl na hřišti pouhou minutu a krásnou ranou překonal Jana Novotu v bráně Rapidu Vídeň.

DAMARI - 0:2

40

Domácí sice byli v posledních minutách aktivnější, ale jsou to oni, kdo pět minut před koncem prvního poločasu opět inkasuje. Z kraje velkého vápna poslal míč Jens Stryger Larsen přesně na nohu OMERA DAMARIHO, který si jej zpracoval, otočil se kolem obránce a vypálil přesnou střelu, která zapadla k tyči domácí brány.

DAMARI - 0:1

23

Hosté z nenápadné akce střílí branku a dostávají se do vedení. Mario Leitgeb poslal dlouhý míč na OMERA DAMARIHO, který se nacházel na hranici ofsajdu, potáhl si míč do pokutového území a z úhlu propálil Jana Novotu.