HBC Most – HBC Plzeň

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

08.11.2014, 15:00 • ANS Most • Jiří Rybář

Je dobojováno, domácí byli přeci jenom o něco aktivnější a tak tři body dnes zůstávají po výsledku 1:0 v Mostě. (16:40:31)

45:00

44:57

Malý ve vyložené pozici trefuje nohu bránícího Kypeta, neskutečné!

44:46

Icing Most, Plzeň bez Kráčiny 6/5.

44:13

Most stále drží útočnou polovinu a nepouští Plzeň do power play.

43:52

Time out pro Plzeň.

43:52

Ofsajd Plzně v přečíslení 3/2.

43:45

43:10

Most už hraje o čas, má branku k dobru a je si toho dobře vědom.

42:22

Na druhé straně Šulc s Richtrem 2/1, Šulc se dostal před brankou do zakončení, ale nedokázal přelstít Kráčinu.

42:00

O. Benedikt šel s J. Kejřem 2/1, bránící mostecký hráč však dokázal přihrávku zblokovat.

41:41

Sekání pro hostujícíího Kavalíra.

41:13

Hanuš to zkusil v oslabení sám, Brém opět pozorný.

40:46

Čížek si vyběhl s míčkem od mantinelu až před Kráčinu, kterého nastřeluje pouze do ramena.

40:12

Šulcovu střelu zkoušel dorazit ještě Varníček.

39:34

Slanec (PLZ) 2 minuty za podražení.

38:58

Foltín od modré nastřelil před brankou stojícího spoluhráče Jarkovského.

38:31

Brém si připisuje další jistý zákrok.

37:52

Kopýtko dobře kombinoval s Novákem, získali aspoň dobrých 40 vteřin v útočném pásmu.

36:50

Prokš dobře odpálil míček před Slancem.

35:57

Hosté se nemohou dostat do žádného souvislejšího tlaku.

35:05

Varníček našel výborně před brankou Richtera, který ale pouze nastřeluje Kráčinu, ale šance to byla.

34:45

Hostující icing.

34:21

Tlak Plzně přinesl pouze několik střel na Bréma, který však stále drží čisté konto.

33:31

Kypet s Richtrem v oslabení 2/1, Richter nedokázal zpracovat Kypetovu skákavou přihrávku.

32:55

Richter ve spolupráci s Kopýtkem dokázali dostat míček až ke Kráčinovi.

32:10

Prokš (MST) 2 minuty za sekání.

31:18

Bruštík sklepl na brankovišti míček do Kráčinovo betonu.

31:05

30:13

Slancovu střelu z kruhů Brém kryje.

30:01

Druhá třetina byla spíše o emocích než o hře. K vidění byla hromadná bitka, každé sporné rozhodnutí rozhodčích vyvolalo bouřlivou odezvu na obou stranách, moc šancí se neurodilo.

30:00

29:25

Čížek vyhodil až k plzeňské brance.

29:05

Fiala (MST) 2 minuty za podražení.

28:18

Kráčina přinucen k zákroku, buly po jeho pravici.

28:01

Plzeň je kompletní a zkouší něco na domácí vymyslet.

27:08

Jarkovský z těžkého úhlu trefuje Kráčinu do ramena.

26:19

Emoce pracují, Mostu se píská hra vysokou holí, což vzbudilo v domácím táboře bouři nevole.

25:44

Ondra (PLZ) 2 minuty napadení..

25:00

Most usazen před Kráčinou, Varníček se dostal ke střele, plzeňský gólman pozorný.

24:02

Bruštík neuspěl v souboji 1/1 proti Hanušovi.

23:32

Most teď musel v oslabení hodně bránit, ale podařilo se.

22:37

Slancovi odskočil míček při pokusu o ránu od modré.

22:19

Střelu J. Benedikta od modré blokuje obětavě Šulc.

21:16

Krajíček (MST) 2 minuty za hákování.

20:41

Pořád je to hodně vypjaté, hráči se při sebemenší příležitosti mají tendenci do sebe pouštět.

19:28

Plzeň na chvíli před Brémem, který ale zasahovat nemusel.

18:40

Kypet to zkoušel od modré, Kráčina byl pozorný.

17:55

Vzájemné vyloučení Šulc, Prokš (oba 2 minuty) – Slanec (2 minuty), J. Benedikt (2+2 minuty), všichni hrubost.

17:09

Most znovu před brankou Plzně.

16:32

Jarkovský dostal sice míček do branky, ale evidentně to bylo vys. holí, takže branka není uznána.

16:07

Kavalír (PLZ) 2 minuty za napadení.

15:54

15:17

Zašlápnuto za brankou domácích.

15:01

První perioda je za námi a k vidění byla jediná branka do sítě Západočechů, když se v 5. minutě prosadil Novák.

15:00

14:21

Domácí zatím dvakrát vyhodili.

13:54

Kopýtko (MST) 2 minuty vražení na hrazení, Plzenští budou hrát 14 vteřin 5/3.

12:08

Jarkovský (MST) 2 minuty podražení.

11:23

Slanec střílel z vrcholku kruhů, Kypet jeho střelu zblokoval.

10:12

Černý dobře obral soupeře o míček v útočném pásmu a ještě dlouho s ním operoval za brankou Plzně.

08:44

Západočeši zatím marně okupují pásmo Penta.

07:33

A je z toho hra 4/3, Faltín se provinil podražením a hosté si tak vyzkouší velmi zajímavou početní výhodu.

07:04

Síly na hřišti se vyrovnají, Jiří Benedikt dostává dvě minuty za držení.

06:17

Prokš (MST) si půjde odpočinout na dvě minuty za hru vysokou holí.

04:21

Most právě vstřelil branku!
Richter natáhnul míček na kruh, kde našel u levé tyčky Varníčka, jenž se ještě rozhodl přihrát na ONDŘEJE NOVÁKA, který k tyči překonal plzeňského brankáře. Asistence: Lukáš Varníček a Václav Richter. Stav 1:0.

04:16

Varniček teď vystihl nepřesnou rozehrávku Plzně a napřáhl se z kruhu, branku ale nedokázal trefit.

03:39

Richter ani nadvakrát nepřekonal Kráčinu.

01:26

Kunzmann se dostal až na kruh, předložil na Víta, který trefil Bréma do lapačky.

00:22

Icing Pento.

00:01

Mírným favoritem by měli být Západočeši, kteří si v minulém kole poradili doma s KOVO Praha 4:1, Most naopak nestačil na ALPIQ Kladno, kde podlehl 7:4. Domácím tentokráte nepomůže ani zastřešená hala s leštěným betonem, neboť stejnou výsadou disponují při domácích zápasech také Plzeňané.
Nejlepším pointmakerem v západočeském dresu je zkušený Jiří Benedikt se ziskem deseti bodů za sedm branek a tři přihrávky. Drží si tak bilanci bodu na zápas. V celku Mostu bodově nevyčnívá nikdo, nejvýše si však stojí Ondřej Černý, který zaznamenal v osmi zápasech tři branky a jednu přihrávku. V brance Mostu by se měla objevit dlouholetá opora Pavel Brém, který si drží průměr tři branky na zápas. Do branky Plzně se postaví Petr Kráčina, jenž si drží průměr 1,4 branky na zápas.
Dobré odpoledne z Areálu netradičních sportů v Mostě. Dnes je na programu již 11. kolo a na sever Čech zavítá celek HBC Plzeň . Západočeši se nacházejí na velmi dobrém třetím místě extraligové tabulky se ziskem 19 bodů. HBC Kovodemont Most momentálně bojuje na hranici play-off, když se ziskem 10 bodů okupuje devátou příčku tabulky a má oproti Plzni zápas k dobru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.