konec (1:0, 0:2, 2:0)

08.11.2014, 13:00 • Yunost Sport Palace • David Kruj

Tipsport: 2.41 3.9 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalších utkání KHL napočtenou. (16:35:13)
Čeljabinsk byl v poslední třetině šťastnějším týmem a dvěma góly Panova během pěti minut dokázali otočit výsledek utkání. Děkuji za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Jan Bulis (CLJ) 0+2, 0 střel, čas na ledě 17:07
Martin Růžička (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:12

60:00

58:06

Oddechový čas pro hosty. A Garnett zůstává na lavičce.

57:55

Torpedo vyhazuje na icing.

56:51

Dobrý střela Čistova. Kasutin přerušuje hru.

55:59

Nahození Torpeda, které jde za vyrovnáním.

PANOV - 3:2

54:24

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Opět u toho byl Čistov, který posunul na KONSTANTINA PANOVA a ten svým druhým gólem v utkání dává na 3:2. Asistence: Stanislav Čistov.

54:00

Icing domácích.

52:58

Čtvrtá formace domácích teď zatopila obraně Torpeda.

51:44

Nahození Vasilčenka tlumí Kasutin a přerušuje. Vhazovat se bude po jeho pravici.

50:18

Po vyrovnání Traktor ožil a tlačí se znovu do útoku.

PANOV - 2:2

49:10

Po ose Bulis, Čistov se kotouč dostal až k volnému KONSTANTINU PANOVI a ten překonává Kasutina. Asistence: Stanislav Čistov, Jan Bulis.

48:35

Hra je teď plná nepřesností a přelévá z jedné strany na druhou.

47:00

46:18

Dobrá střela Čistova a následná dorážka. Kasutin musel na dvakrát zlikvidovat jeho pokusy.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Piganovič (Quint, Bulis), 50. Panov (Čistov, Bulis), 55. Panov (Čistov) – 30. Kazionov (Galuzin), 34. Grigorjev (Galuzin)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Kondratěv, Vasilčenko, Piganovič, Aťušov, Katičev, Davidov, Borodkin – Panov, Bulis, Čistov – Glinkin, Pestunov, Popov – Gubarev, Osnovin, Růžička – Penkovsky, Zavarukyn, Sajustov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Grigorjev, Blažjevsky, Osipov, Chomickij, Bernackij, Malevič, Makarov – Wolski, Kazionov, Salminen – Krasnoslobodcev, Galuzin, Filatov – Kazionov, Drugov, Kuljomin – Demagin, Potapov, Jamkin

Rozhodčí: Odins, Kiselyov – Palei, Otmakov