07.11.2014, 19:36 • Roland Hric (@rolandhric) sk

Tipsport: 2.4 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Nemecký tenista dokázal vo výhru premeniť hneď prvý mečbol!

5:4

Lukáš Lacko znižuje na 5:4 a pre udržanie sa v zápase bude musieť vyhrať súperove podanie.

5:3

Nemecký tenista zavrel oči a oprel sa do rakety. Od víťazstva v zápase ho delí už len jeden gem.

4:3

Po dvoch prehraných gemoch sa Lackovi podarilo znížiť na 3:4 a teraz by sa mu patrilo preraziť súperove podanie.

4:2

Ďalším esom nedáva Lackovi šancu na vzdorovanie. Nemeckému tenistovi stačí na víťazstvo v zápase už len držanie si svojho servisu.

3:2

Gojowczykovi využil druhý brejkbol a pokračujeme vo vzájomnou prerážaní podaní.

2:2

Lacko napravil svoju chybu hneď v nasledujúcom geme a vyrovnáva stav druhého setu!

2:1

Peter Gojowczyk prerazil Lackovi servis a slovenský tenista bude musieť na oplátku získať podanie svojho súpera najlepšie aj hneď pri jeho nasledujúcom podaní.

1:1

Nemecký tenista dokonal obrat v geme, v ktorom sám podával, do konca.

0:1

Lukáš vstúpil do druhého setu zápasu víťazne.

7:5

Avšak proti Gojowczykovmu tvrdému forhendu nemal Lacko žiadnu šancu a prehráva úvodný set stretnutia.

6:5

Skvelé podanie Lacka von z kurtu, no ešte lepší return Gojowczyka, ktorý preráža podanie svojho súpera!

5:5

Gojowczykovi sa podarilo premeniť hneď prvú výhodu a nasledovať bude podanie Lukáša Lacka.

4:5

Lacko bez problémov využil druhú šancu a od víťazstva v prvom sete ho delí už len jeden gem, no na podaní bude Gojowczyk.

4:4

Teraz sa Gojowczykovi podarilo postrážiť si dobre rozohranú hru a vyrovnáva stav prvého setu.