2:2

konec (1:1)

07.11.2014, 20:00 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.25 3.3 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dlouho se zdálo, že se oba týmy rozejdou poločasovým výsledkem 1:1, ovšem v závěru jsme viděli ještě po gólu na obou stranách. Hosty v 84. minutě přiblížil k vítězství Kum, to však odmítl střídající de Reuver, který se těsně před uplynutím 90. minuty postaral o spravedlivou remízu 2:2. (21:55:10)

90+3

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

Carlo de Reuver - 2:2

90

Excelsior právě vstřelil branku!
Domácí srovnávají! Gouriyeho centr propadl až na vzdálenější tyč, kde míč z voleje napálil k tyči střídající CARLO DE REUVER – 2:2.

89

Utrecht je blízko důležitému vítězství, domácí jsou opařeni a zatím se nemohou nadechnout k závěrečnému náporu.

86

Na Coutinha se řítil Peterson. Domácí gólman ho zahnal až k brankové čáře a zblokoval i jeho pokus o centr.

86

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází van Diermen, přichází de Reuver.

Christian KUM - 1:2

84

Utrecht právě vstřelil branku!
Bas Kuipers zastavil protiútok hostí jen za cenu žlutého faulu. Standardní situaci pak rozehrál Ayoub, na jehož centr si nejvýše vyskočil CHRISTIAN KUM a hlavou poslal míč za záda bezmocného Coutinha. Obrovská radost v sektoru hostujících fans!

84

Žlutou kartu dostává Bas Kuipers (SBV Excelsior).

83

S blížícím se koncem je patrná snaha obou týmů neudělat zbytečnou chybu a nenabídnout tak soupeři šanci rozhodnout.

81

Své spoluhráče hledal před bránou Rubin, dobře zapracovala domácí defenziva.

80

Střídání v týmu SBV Excelsior: zraněného Auassara nahradil Gouriye.

80

Janssen na půlce fauloval van Weerta, domácí u míče.

78

Druhý poločas má podobný průběh jako ten první. Domácí ho začali náporem, ale Utrecht postupně vyrovnal hru. Chybí jen ty dva góly, které jsme v úvodním dějství viděli.