06.11.2014, 19:25 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.55 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aut z rakety Puetze rozhodl o velmi těsném vítězství českého hráče!

A tento game nakonec Puetz zvládl a i ve druhém setu uvidíme zkrácenou hru!

5:6

Další čistou hrou se dostává Jan Hernych do vedení 6:5.

5:5

A hned ten první Hernych využívá a to díky dobrému prohozu, kterému pomohla i páska! Je srovnáno 5:5 a drama může pokračovat!

5:4

Čistou hrou snižuje Hernych na 4:5. To byl ale jen první krůček, teď bude muset uhrát brejk, pokud chce pomýšlet na dobrý výsledek v tomto setu!

5:3

Devět fiftýnů v řadě dokázal teď Puetz uhrát a vede 5:3!

4:3

Dvojchyba českého tenisty znamená, že Puetz si bere servis Hernycha čistou hrou a jde do vedení 4:3! Velmi důležitý moment

3:3

Hernych pouštěl míček s domněním, že jde do autu, ale mýlil se a Puetz tak srovnává na 3:3.

2:3

A teď už to Hernych lidově řečeno utloukl. Po problémech přeci jen dokázal udržet svůj servis a vede ve druhém setu 3:2.

2:2

Servis mu pomohl i v tento moment a tak je srovnáno 2:2. Hernych nedokázal brejkbol využít.

1:2

I tentokrát si Hernych dokázal podržet servis a jde do vedení 2:1.

1:1

Eso po druhém servisu ukončuje tento druhý game, je srovnáno 1:1.

0:1

Tento kritický moment Hernych zvládl a nakonec vede v druhém setu 1:0.

6:7

Dvojchybou ukončuje Puetz první set, ve kterém se z vítězství může radovat Jan Hernych po dobře zvládnuté zkrácené hře.

6:6

Hernych zahrál na síti dobře do protipohybu soupeře a vynutil si tie-break.

6:5

Hernych se vydal na síť, ale i tam chyboval. Puetz vede 6:5 a minimálně zkrácenou hru má zajištěnu.

5:5

Ten druhý už ale dokázal Němec využít, bere soupeři servis a srovnává na 5:5!

4:5

A zrovna tak i v tento moment. Puetz snižuje na 4:5, po přestávce ale půjde Hernych podávat na vítězství v prvním setu.

3:5

A díky dalšímu přímému bodu z podání potvrzuje předchozí brejk a je jen jeden game od vítězství v prvním setu!

3:4

Znovu přesný return na druhý servis soupeře a to znamená jediné, Jan Hernych bere soupeři servis a ujímá se vedení 4:3! Možná klíčový okamžik první sady!

3:3

Špatný return Němce znamená, že i v tomto gamu si dokázal servírující udržet podání.

3:2

Čistou hrou se poprvé dnes prezentoval i Puetz a jde tak do vedení.

2:2

A znovu nedokázal Puetz dobře returnovat, Hernych srovnává stav prvního setu.

2:1

A hned vzápětí i druhé. Přes malé problémy dokázal Puetz tento game doservírovat a vede, tentokrát 2:1.