0:2 4:6, 3:6

06.11.2014, 12:34 • AEGON Arena, Bratislava • Milan Ouředník

Tipsport: 2.86 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Pavlásek byl od začátku výměny v těžké defenzivě a nakonec pokazil forhend cross do sítě – z vítězství se raduje Jimmy Wang.

3:5

Tak to bylo hodně rychlé, dvěma esy a stejným počtem přímých úderů ze servisu bere Adam osmou hru po, ani ne, jedné minutě.

2:5

Následuje kiks Pavláska a gem ve kterém vítězí Wang.

2:4

Dlouhá výměna byla ze strany Pavláska moc agresivní, Adam pálil ze strany na stranu, rozběhal si sice soupeře, ale posledním úderem zachyboval daleko za základní lajnu – gem pro Wanga.

2:3

Return na druhý servis v síti – gem pro Wanga.

2:2

Pavlásek šel hned po podání k síti, chvíli to bylo drama, ale nakonec Wanga udolal a znovu s ním srovnává krok v rámci druhé sady.

1:2

Wang ustál složitou situaci na svém podání a dál si drží servis.

1:1

Shoda se nekoná, přímým bodem ze servisu ukončuje Adam druhý gem.

0:1

Stylem servis – síť si nyní došel Wang k proměnění hned prvního gembolu.

4:6

Pavlásek další chybou ztrácí šanci na zisk první sady – v setu vítězí Wang poměrem 6:4.