konec (13:13)

05.11.2014, 18:00 • SH Chemik • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 2.46 8.6 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice 20 sekund před koncem. (30:27) (30:27)

60

Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (30:27) (30:27)

58

Podstřel Michala Tonara (PLZ) vyrazil Artur Adamík na tyč. Od ní se míč odrazil zpět do hry, ale míč zachytil Jan Landa. (29:24) (29:24)

56

I na druhé straně hrací plochy figuruje tyčka, v tomto případě ta horní. (29:24) (29:24)

55

Landa zastavil nejprve útok Plzně faulem. Následně technickou střelu do tyče zvolil Michal Tonar (PLZ). (29:24) (29:24)

55

Na rozjeté Lovosice už se nemůže dívat Martin Šetlík a tak volí oddechový čas pro SSK Talent M.A.T. Plzeň. (29:24) (29:24)

51

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (25:23) (25:23)

Dnešní utkání sleduje 675 diváků.

45

Při signalizované pasivitě vystřelil z bodu devíti metrů Pavel Chroustovský (LOV) jeho střela však doputovala pouze do tyče hostující brány. (21:19) (21:19)

44

Jan Landa (LOV) je vyloučen za přílišnou agresivitu na brankovišti. (21:19) (21:19)

43

Ondřej Havlovec (LOV) je vyloučen na 2 minuty za úder do oblasti hlavy a krku. (21:19) (21:19)

40

Do brány Lovosic se postavil znovu Artur Adamík, tomu se nepovedlo zachytit pokus Michala Tonara z hranice sedmi metrů. (21:19) (21:19)

40

Plzeň bude zahrávat sedmimetrový hod. (21:18) (21:18)

38

Jiří Motl (LOV) je dnes na bodu sedmimetrového hodu neomylný a přidává již dvacátou branku domácích. (20:17) (20:17)

38

Jan Blecha (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za faul v brankovišti. Domácí mají možnost zahrávání sedmimetrového hodu. (19:17) (19:17)

35

Ani tento fakt nezabránil Jiřímu Motlovi (LOV) ke skórování střelou mezi nohy. (17:16) (17:16)

35

Jiří Motl (LOV) bude zahrávat sedmimetrový hod. Do brány se proti němu staví Karel Šmíd. (16:16) (16:16)

34

Na 2 minuty vyloučen Jakub Šindelář (PLZ) a také Dominik Miko (LOV). (16:15) (16:15)

34

Jiří Motl (LOV) posílá svůj celek do jednobrankového vedení. (16:15) (16:15)

33

Jakub Škvařil (PLZ) je vyloučen na 2 minuty za faul v brankovišti. Lovosice budou navíc zahrávat sedmimetrový hod. (15:15) (15:15)

30

Josef Jonáš (LOV) obdržel žlutou kartu. (13:12) (13:12)

28

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (13:11) (13:11)

27

Malého střela z pravého křídla orazítkovala pouze tyč Motlíkovi svatyně. (13:11) (13:12)

25

Pokus Michala Tonara (PLZ) z bodu pro sedmimetrový hod končí v Adamíkovi brance. (13:11) (13:11)

25

Plzeň bude zahrávat sedmimetrový hod za faul domácích hráčů v brankovišti. (13:10) (13:10)

23

Oddechový čas pro SSK Talent M.A.T. Plzeň. (12:10) (12:10)

22

Střela Jana Landy, po které se Motlík pouze ohlédl, skončila na brankářově levé tyči. (11:9) (11:9)

19

Sedmimetrový hod s přehledem proměnil Michal Tonar (PLZ). (10:8) (10:8)

18

Na 2 minuty je vyloučen Jiří Semerád (LOV). Plzeň má navíc k dispozici sedmimetrový hod. (10:7) (10:7)

17

Domácí hráč Jiří Semerád (LOV) obdržel žlutou kartu za přílišnou agresivitu. (9:7) (9:7)

13

Žlutou kartu obdržel Dominik Miko (LOV). (6:4) (6:4)

10

Jakub Šindelář (PLZ) je vyloučen na 2 minuty. (5:3) (5:3)

9

Jakub Šindelář (PLZ) uviděl žlutý kartónek za přílišnou agresivitu na brankovišti. (5:2) (5:2)

8

Jiří Motl (LOV) s přehledem proměňuje sedmimetrový hod i přesto, že se do brány postavil Šmíd. (5:2) (5:2)

7

Hostující Jiří Fořt (PLZ) uviděl žlutou kartu taktéž za faul v brankovišti. Lovosice budou zahrávat sedmimetrový hod. (4:2) (4:2)

6

Domácí miláček Jiří Motl (LOV) dokázal ze sedmimetrového hodu prostřelit Motlíka. (4:1) (4:1)

6

Martin Kavka (PLZ) obdržel žlutou kartu za faul v brankovišti. Navíc budou Lovosice rozehrávat sedmimetrový hod. (3:1) (3:1)