Alessandro Petrone (Q) – Jan Mertl

0:2 2:6, 0:6

04.11.2014, 14:15 • Michal Šíma

0:6

A další eso na konec, Jan Mertl velmi snadno vítězí a postupuje do druhého kola!

0:5

A tuhle šanci už rodák z Ústí nad Labem využívá a v další hře může dovézt zápas do vítězného konce i s kanárem navrch.

0:4

A desáté ihned následuje, 4:0.

0:3

A znovu dvojchyba! Petrone nezvládá klíčové momenty jednotlivých gemů a Jan Mertl tak v poklidu dokráčel k dalšímu brejku!

0:2

Eso je nejlepší odpověď! Jan Mertl vede v druhém setu už 2:0 a celkově už získal sedm her po sobě!

0:1

Teď ale Petrone pomohl Mertlovi dvojchybou a český rutinér tak začíná druhou sadu stejně, jako tu první ukončil!

2:6

Další šanci už ale Jan Mertl využil a za pouhých dvacet minut vítězí v první sadě!

2:5

Výborně! Jan Mertl ihned využívá i tuhle příležitost a je velice blízko k vítězství v první sadě!