03.11.2014, 03:30 • Rogers Arena, Vancouver • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.33 3.77 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Dan Hamhuis (VAN) 0+0
3. James Neal (NSH) 0+2

Česká stopa v utkání:
Radim Vrbata (VAN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:59 (06:16:31)
To se jim ale nepovedlo a z dnešního utkání tak odcházejí poraženi 1:3. Porazil je především Predátor Filip Fosberg, který se postaral o všechny tři branky svého týmu a především díky němu si Nashville odváží z Rogers 2 body, Velký podíl na tom měl i dnes výborně chytající Peka Rinne.

60:00

59:05

Domácí to zkoušejí ještě hrou bez brankáře.

Colin WILSON - 1:3

58:41

Nashville právě vstřelil branku!
Klasickým teploměrem překonává Ladda COLIN WILSON a definitivně tak potvrzuje výhru Nashvillu v dnešním zápase, Asistence: Filip Forsberg, Mattias Ekholm.

58:01

Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:21

Bekhendový pokus Daniela Sedina k Rinnemu nedoputoval.

56:54

Kosatky zachyceny v ofsajdu. Po komerční přestávce bude následovat vhazování ve středním pásmu.

56:02

nadvakrát teď podržel Ladd svými zákroky Vancouver proti Smithovi.

55:00

Kosatkám zbývá na vyrovnání již posledních 5 minut.

53:26

Wilsonův pokus končí v ochranné síti.

52:05

S ubývajícím časem drží Nashville častěji kotouč a to mu vyhovuje.

50:36

Vancouver je opět kompletní.

49:11

vyrovnání měl na své holi Daniel Sedin, ale Rinneho nepřelstil.

48:36

Hansen (VAN) zahrál vysokou holí a oslabuje svůj tým na 2 minuty.

48:01

na druhé straně v rychlém protiútoku ujeli Predátoři 2 na nikoho, ale Forsberg nedokázal dostat puk za Ladda a nemohl se tak radovat z hattricku.

47:48

Canucks se snaží o vyrovnání, ale hostující obrana nepouští domácí hráče do vážnějšího zakončení.

Filip FORSBERG - 1:2

46:42

Únik podél mantinelu Nealovi domácí obrana zamezila, ale nevšimla si, že za ní je úplně volný FILIP FORSBERG, jenž pohodlně doklepl puk za dezorientovaného Ladda. Asistence: James Neal, Mike Ribeiro.

45:05

Edler střelou příklepem pořádně protáhl Rinneho.

43:20

Jinak je to ale spíše taktická bitva a na obou týmech, je vidět, že nechtějí udělat chybu.

41:34

Oba týmy chtějí přidat rozdílovou branku co nejdříve a prověřují gólmany hned z kraje závěrečné části.

40:01

Stejnou mincí vyrovnal Nashville zápas proti Vancouveru tedy Šťastným gólem v přesilové hře hned z kraje 2. třetiny. Od té doby se ale oba celky pečlivě hlídají a nedávají si moc prostoru k vážnějším příležitostem, proto je skóre po 40 minutách 1:1 a utkání tedy moc bohaté na góly není. Snad se to změní ve 3. třetině, která začne v 5:36.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:01

Poslední minuta 2. třetiny.

38:03

Nealova střela zpoza modré neohrozila vůbec Ladda.

36:02

Ladd si lapačkou pochutnal na střele Forsberga.

34:55

Rinne teď zlikvidoval dvě nepříjemné jedovky Kosatek.

34:20

Predátoři operují s pukem za brankou. K ohrožení Ladda to však nevedlo.

33:18

Nashville vyhodil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

32:37

Pokus Jokinena se proletěl kolem Laddovy svatyně.

31:59

Ladd nepustil za svá záda tvrdou střelu Josiho.

31:10

Ladd nyní zasáhl puk maskou a tak raději sudí přerušují hru.

30:07

Higgins hledal na druhé straně najíždějícího Dorsetta. Tomu se ale puk odrazil od brusle do rohu kluziště.

29:06

Tentokrát se Predátoři dopouštějí technického přestupku

28:23

Útok domácích přibrzdilo postavení mimo hru.

27:36

Kosatky hrají v plné sestavě.

26:32

Vancouveru se ale podařilo vyhodit puk až za Rinneho.

25:36

Dorsett (VAN) fauloval loktem Josiho a dostává tak 2 minuty nepodmíněně.

24:58

Menší vzruch i před Rinnem, ale rozhodčí jej zažehnali včas.

24:00

Bourque bekhendem nepřekvapil domácího gólmana.

22:45

Zmatky na brankovišti řeší Ladd přikrytím kotouče.

Filip FORSBERG - 1:1

21:38

Šťastný gól v přesilovce padá i na druhé straně. Střela FILIPA FORSBERGA vůbec nesměřovala do Laddovy branky, to až brusle Hamhuise dodala směr kotouči do domácí svatyně. Asistence: James Neal, Matt Cullen.

21:00

Vancouver špatně střídal a je potrestán menším trestem pro hráčskou lavici. Trest půjde odsedět Vey.

20:26

Predátoři tentokrát početní výhodu Kosatek přežili bez úhony.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je za námi a viděli jsme v ní jedinou branku, o kterou se postaral v přesilové hře Edler, byť se štěstím překonal Rinneho. Co přinese 2. třetina se dozvíme až s jejím začátkem, který je naplánován na 4:40.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:01

Poslední minuta 1. třetiny.

18:26

Ribeiro (NSH) dostává 2 minuty za hrubost.

16:55

Pohledná kombinace Predátorů ke gólů nevedla. Selhala na finální přihrávce.

15:22

Ránu Jokinena od modré vyráží Ladd do rohu.

14:31

Vancouver na rozdíl od soupeře své úvodní oslabení přežil bez vstřelené branky.

14:09

Útočnou akci Nashvillu zastavuje postavení mimo hru.

13:24

Tvrdou střelu Ellise ale Ladd chytá.

12:31

Početní výhodu si vyzkoušejí také Predátoři. Matthias (VAN) zahákoval soupeře a půjde zpytovat svědomí na trestnou lavici.

Alexander EDLER - 1:0

11:10

Vancouver právě vstřelil branku!
A Kosatky ji poměrně rychle, byť šťastně využívají. Střela ALEXANDERA EDLERA se odrazila od břevna přímo do zad Rinneho a poté přímo od zad Fina kotouč doputoval těsně o centimetry za brankovou čáru. Asistence: Henrik Sedin, Radim Vrbata.

10:46

Máme zde první pěstní souboj zápasu. Sbisa (VAM) a Weber (NSH) si vyměnili pár ran a usedají na 5 minut na trestnou lavici za účast v šarvátce. Kosatky navíc budou hrát přesilovou hru. Weber k tomu dostává i 2 minuty za její vyvolání.

10:24

Finský gólman si s chutí vychutnal Bieksu od modré svou lapačkou.

9:40

Richardsonovo nahození pouze polechtalo Rinneho.

8:15

Roy nenašel skulinku mezi Laddovými betony.

6:43

Tanev si najel parádně na střed hřiště mezi kruhy. Střelou na lapačku ale Rinneho nepřekonal.

5:49

Nashville je kompletní.

5:30

Sestito hledal nějakého svého spoluhráč, ale ani jeden z nich nedokázal přijmout jeho skákavou přihrávku.

4:34

Predátoři ale šetří cenné vteřinky v rohu obranného pásma Vancouveru.

3:49

Domácí tým si zahraje přesilovou hru. za nedovolené bránění už je na trestné lavici James Neal (NSH).

2:50

Kosatky jsou na delší dobu v útočném pásmu. Zatím však hrají s pukem podél mantinelu.

1:23

Bekhendem prověřil domácího gólmana Wilson.

0:37

Ladd hned na úvod musel zneškodnit střelu Vancouveru.

00:01

Vancouver Canucks: Lack (Miller) – Tanev, Edler, Hamhuis, Hansen, Weber, Sbisa – Vrbata, H. Sedin (C), D. Sedin – Hansen, Borino, Higgins – Kassian, Richradson, Matthias – Sestito, Vey, Dorsett. Trenér: Willie Desjardins.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Ellis, Bartley, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Cullen – Beck, Wilson, Jokinen – Nyström, Gaustad, Bourque. Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Kowal, St. Laurent – Henderson, Mach.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Česká stopa

I vdnešním duelu bude české zastoupení. Mezi střelce v dresu Vancouveru se pokusí zapsat Radim Vrbata.
Poslední zápas v rámci dnešního utkání se odehraje mezi Vancouver Canucks a Nashville Predators. Bude se tedy jednat boj o čelo Západní koneference, protože Vancouver je 3. s 16 body a Nashville je na 5. místě s body 14.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

1:3

Branky a nahrávky: 12. Edler (Henrik Sedin, Vrbata) – 22. Forsberg (Neal, Cullen), 47. Forsberg (Neal, Ribeiro), 59. Wilson (Forsberg, Ekholm)

Rozhodčí: Kowal, St. Laurent – Henderson, Mach