FK Blansko – FC Slovan Havlíčkův Brod

0:4

konec (0:1)

01.11.2014, 14:00 • stadion na Údolní, Blansko • Boris Hasa

Utkání končí vysokým vítězstvím hostů v poměru 0:4. z Blanska se loučíme a těšíme se ve středu 5. listopadu od 14:30 při zápase s FS Napajedla napočtenou. (15:49:21)

90

83

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté opět udeřili. Střelu Koudelky Juran vyrazil před sebe a volný Jiří Míča míč dopravil do branky – 0:4.

81

Hosté střídají, autora dvou branek Sklenáře střídá Polívka.

80

Po chybě Jukla dostal ideální přihrávku Václav Sklenář, který se prosazuje střelou k levé tyči – 0:3.

77

Domácí se následně ubránili.

77

Technickou střelu Kubáta vyrazil efektně a efektivně brankář Juran na roh.

74

Druhou žlutou kartu a následně červenou obdržel za faul na Sklenáře těsně před velkým vápnem domácí Trtílek.

72

Žlutou kartu obdržel domácí Trtílek.

71

Domácí střídají, Müllera nahrazuje Buchta.

70

Hosté střídají, Hejkala nahrazuje Slováček.

60

Domácí poprvé střídají, Šplíchala nahrazuje Nečas.

58

Střela Ullmann z levé strany končí nad bránou.

57

Ideální přihrávku za obrannou linii dostal Jiří Míča, který mazácky přeloboval Jurana a uklidil míč do prázdné branky – 0:2.

55

Volej Štědrého z 25 metrů končí vysoko nad.

52

Žlutou kartu obdržel domácí Šplíchal.

51

T. Zouhar poslal uličku na Ullmanna, ten sám před brankářem nastřeluje pouze Soukalovo tělo. Po následném rohu Jukla Ullmannovu nebezpečnou hlavičku hosté na poslední chvíli odvrátili do bezpečí.

48

Po Šípově zaváhání oslovil Míča přihrávkou Sklenáře, ten mířil ve vápně mimo tyče.
Dnešní utkání sleduje 152 diváků.

46

Hosté provedli do druhé půle jednu změnu, místo Svobody jde do hry Míča.

46

Po prvním poločase jsou spokojenější hosté, kteří od 10. minuty vedou po brance Sklenáře. Druhý poločas začne přibližně v 15:04.

45

45

Nebezpečný centr Sklenáře odvrátil do bezpečí Müller.

45

Přízemní střela Jukla z 25 metrů končí vedle levé tyče.

43

Dalekonosná střela Šplíchala končí v ochranné sítí za brankou.

41

Průnik Hejkala do vápna zastavil nekompromisně obránce Müller.

38

Trtílkova přihrávka na Ullmanna, který mohl postupovat sám na branku, opět je máván a pískán ofsajd.

34

Ullmann po přihrávce Gromského rozvlnil síť, těžil však z předchozího ofsajdového postavení, a tak branka nemůže platit.

30

Ullmann vysunul na polovině hřiště do úniku Jukla, jeho střela z hranice vápna skončila nad. Další slibnou příležitost domácí promarnili.

29

Sklenář v obklíčení čtveřice blanenských hráčů pálil z hranice vápna nad.

28

Odražený míč napálil Čoupek pouze do rukavic Soukala.

27

Žlutou kartu obdržel také hostující Koudelka.

27

Žlutou kartu obdržel domácí Šíp.

25

Jukl na polovině vypíchl míč hostujícímu obránci, pronikl do šestnáctky, ale jeho přihrávka na Ullmanna k blanenskému útočníkovi neprošla.

23

Ve vápně se ocitl v nebezpečné pozici Sklenář, je však pískán ofsajd.

22

Hosté se na útočné polovině dlouho neohřáli, střela Koudelky byla napřesná.

21

Hostující Berky rozehraje standardku.

20

Na zemi zůstává domácí útočník Trtílek, který je v péči maséra.

18

Ullmann se řítíl sám na hostující branku, při zakončení však selhal a jeho nedůraznou střelu brankář Soukal v klidu pokryl.

14

Po kombinaci s Čoupkem a Ullmannem střílel Jukl, brankář Soukal míč pokryl.

13

Sporný moment ve vápně Blanska, akce končí útočným faulem Ullmanna.

11

Další nebezpečná standardka Levaie, míč poslal hlavou nad branku opět Šplíchal.

10

Po kombinace s Koudelkou se střelou k levé tyči prosazuje Václav Sklenář – 0:1.

7

Po standardce Levaie mířil hlavou do boční sítě Šplíchal.

6

Brankář Soukal zaváhal s vyběhnutím, Trtílek mu míč vypíchal, následně byl domácí forvard faulován.

2

Juklovu standarku kryje brankář Soukal.

1

FK Blansko: Juran – Gromský, Müller, Šíp, Čoupek (C) – T. Zouhar, Šplíchal, Jukl, Levai – Ullmann, Trtílek

FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal – Pohnětal, Svoboda, Berky (C), Vařejka – Štědrý, Henek, Hejkal – Koudelka, Kubát – Sklenář.
Havlíčkův Brod, vítěz loňského ročníku krajského přeboru Vysočiny, figuruje prozatím na výborném 2. místě se ziskem 26 bodů, skóre 25:22. Blansko je v tabulce na místě 10., když uhrálo 15 bodů, skóre 13:20.
Poslední vzájemné utkání
Sezóna 2007/08, 16. kolo, neděle 16. 3. 2008, 14:30
FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Blansko 0:3 (0:1)
Branky: 24. Čejka, 88. Farník, 90. Dvořáček, ČK: 71. Šíp (Blansko)
Blansko: Slanina – Škvarenina, Klimeš, Karaffa, Šíp – Dvořáček, Richtr (76. Farník), Kleveta, Bednář – L. Němec (C) (66. Sehnal) – Čejka (75. Kugler)
Trenér: Petr Vašíček
Zdravíme vás z fotbalového stadionu na Údolní v Blansku. Dnes je na programu 13. kolo Moravskoslezské divize, skupiny D. V jeho rámci hostí fotbalisté FK Blansko, tedy loňský nováček, toho letošního, kterým je celek FC Slovan Havlíčkův Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.