0:4

konec (0:1)

01.11.2014, 20:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Martin Švejkar

Tipsport: 2.75 3.03 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:56:42)
Ve druhém poločase se ze zápasu nakonec stala demolice domácího týmu, který nakonec prohrává před vlastními fanoušky vysoko 0:4. Od druhého gólu Marušiće z 66. minuty hráli hosté uvolněně, zatímco na hráčích Cercle bylo znát, že si už sami příliš nevěří. Výsledek zápasu znamená, že po tomto kole bude Cercle uzavírat tabulku belgické ligy.

90+2

90+1

Vysoký centr do šestnáctky sbírá ze vzduchu brankář Werner.

90

Rohový kop pro Kortrijk. N'Diaye navíc signalizuje, že se svým zraněním už pokračovat nemůže.

89

Hosté v poklidu dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách.

87

N'Diaye se vrátil zpátky do hry.

86

Žlutou kartu dostává Bourdin (Cercle Brugge KSV).

84

Střídající N'Diaye je na trávníku jen necelé tři minuty, ale už musí být ošetřován za postranní čárou a domácí jsou v tuto chvíli pouze v desíti.

81

Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Bačelić-Grgić, přichází N'Diaye.

Adam MARUŠIĆ - 0:4

80

Kortrijk právě vstřelil branku!
Střelu z dvaceti metrů vyrazil Werner jen na hranici vápna k ADAMU MARUŠIĆOVI, který si zpracoval balón a poté rozvlnil síť krásnou střelou na vzdálenější tyč.

78

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Van Eenoo, přichází De Smet.

Thomas MATTON - 0:3

77

Po krásné kombinaci u vápna se parádní střelou do šibenice prosazuje THOMAS MATTON, který posílá hosty už do třígólového vedení.

75

Bourdin (CRB) fauloval na útočné polovině a k míči se dostanou hosté.

72

Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Buysse, přichází Godee.

72

Z pravé strany přišla přihrávka do hostující šestnáctky, kde se ke střele dostal Kabananga, jehož pokus Keet jen vyrazil před sebe, ale naštěstí pro hosty se k balónu jako první dostal jeden z obránců Kortrijku.

69

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Chevalier, přichází Dierckx.

Adam MARUŠIĆ - 0:2

66

Nádherný protiútok hostujícího týmu! Chevalier vyslal parádní kolmicí do samostatného úniku ADAMA MARUŠIČE, který správně vyřešil situaci a povedeným lobem překonal vyběhnutého Wernera.

65

Z následného rohového kopu si hosté žádnou příležitost nevypracovali.

64

Pavlovič (KRT) se ujal přímého kopu a ze třiceti metrů vyslal ránu, která sice mířila doprostřed brány, ale Wernerovi přesto dělala potíže.

62

Z dálky zkusil vypálit Bačelić-Grgić (CRB), ale jeho rána šla hodně mimo bránu.

61

Jeden z hostujících hráčů si zpracoval míč na penaltovém puntíku, ale jeho následnou střelu stihl domácí obránce srazit na rohový kop.

59

Jenže roh se hostům vůbec nepovedl a odkopávat bude Werner.

59

Rohový kop pro Kortrijk.

58

Bourdin (CRB) si naběhl na pěkný centr na zadní tyč, ale hlavou poté poslal míč jen vedle brány.

57

Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Van Roose, přichází Buyl.

56

Pokus o přímou střelu skončil jen nad bránou Kortrijku.

55

Po Mattonově faulu budou domácí zahrávat standardku v blízkosti hostující šestnáctky.

53

Marušić (KRT) se parádně protáhl s míčem mezi obránci a z hranice vápna pak vypálil těsně vedle brány.

52

Míč skončil hned na hlavě prvního bránícího hráče.

52

Rohový kop pro Cercle.

49

Nebezpečná přihrávka nakonec jen prolétla domácím vápnem, aniž by se k míči kdokoliv dostal.

48

Nakonec přišla přímá střela, kterou Werner vyrazil na rohový kop.

47

Buysse fauloval těsně před vápnem De Metse, který se jen těžce zvedá z trávníku. Následovat bude nebezpečná standardka Kortrijku.

46

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Mulemo, přichází Chanot.

46

První poločas je za námi. Hosté se už ve čtvrté minutě ujali vedení, když Werner vyrazil De Metsův pokutový kop pouze přímo k neúspěšnému střelci, který napravil své zaváhání a dorazil míč do odkryté brány. Další gól od té doby nepadl a v poločase je tedy stav 0:1 pro Kortrijk. Druhá půle začne přibližně ve 21:04.

45+1

45+1

Ihned po jejím rozehrání se však Kortrijk provinil útočným faulem.

45+1

V závěru poločasu budou mít hosté k dispozici ještě jednu standardní situaci na útočné polovině.

45+1

Žlutou kartu dostává D'Haene (Cercle Brugge KSV).

43

Nyní však poslal De Mets (KRT) parádní centr do šestnáctky, kde si na míč vyskočil Matton, jehož povedenou hlavičku musel Werner pohotovým zákrokem vytáhnout nad břevno.

42

Utkání nám v těchto chvílích nenabízí příliš mnoho zajímavého.

39

Marušič (KRT) uháněl s míčem podél pravé postranní čáry, ale byl dobře bráněný a nakonec ze situace nevytěžil ani rohový kop.

37

Kabananga odhlavičkoval centrovaný míč pryč z šestnáctky.

36

Po Van Ackerově faulu bude tentokrát zahrávat standardku hostující Kortrijk.

34

Po standardní situaci sice domácí tým rozvlnil síť hostující brány, ale Kabanangův gól nemůže být uznán kvůli ofsajdovému postavení.

32

Žlutou kartu dostává Mulemo (KV Kortrijk).

31

Míč se z rohu krátkými přihrávkami dostal před šestnáctku, kde se ke střele dostal Bačelić-Grgić, ale jeho pokus skončil nad bránou.

30

Sukuta-Pasu poslal přízemní přihrávku do vápna, kde byla jedním z hostujících hráčů sražena na rohový kop.

25

Po standardní situaci se dostal ve vápně k hlavičce jeden z domácích hráčů, ale jeho zakončení postrádalo razanci a brankář Keet neměl těžkou práci.

23

Sukuta-Pasu (CRB) se po přihrávce od Kabanangy rozhodl vypálit z dvaceti metrů, ale rána mu vůbec nesedla.

22

Centr na přední tyč skončil pouze u domácího obránce.

21

20

Buysse (CRB) zkusil zpoza šestnáctky vypálit na zadní tyč, ale jeho střela minula bránu minimálně o metr.

18

Van Ackerův centr do hostující šestnáctky tečoval Van Eenoo a míč nakonec skončil v náručí brankáře Keeta.

16

Kabananga (CRB) vyslal nepříjemnou střelu na Keeta, který míč jen vyrazil před sebe, načež se jeden z domácích hráčů dostal k dorážce, která však byla zblokována obráncem.

14

Hosté jsou zatím o něco aktivnější a míč je častěji na domácí polovině hřiště.

12

Další útočná akce Kortrijku končí rovněž odpískaným ofsajdem.

11

Pavlovič (KRT) hledal povedenou přihrávkou za obranu Chevaliera, který byl ovšem nachytán v ofsajdovém postavení.

9

Hostující brankář se marně natahoval po míči, který poté poskakoval ve vápně, ale jako první se k němu dostal jeden z obránců.

8

Cercle Brugge se konečně na delší dobu dostalo do útoku a nakonec z toho bude rohový kop.

6

Hosté jsou nadále aktivní a zažívají skutečně dobrý vstup do zápasu.

Gertjan DE METS - 0:1

4

Míč si na značku pokutového kopu postavil GERTJAN DE METS, jehož střelu sice Werner dokázal vyrazit, ale míč se vrátil zpátky k De Metsovi, který napravil své zaváhání a dorazil balón do odkryté brány.

3

Marušić byl sražen s míčem v domácí šestnáctce a bude z toho pokutový kop pro Kortrijk!

1

Cercle Brugge KSV: Werner – Cornelis, Wils, Bourdin, Buysse – Van Acker, Bačelić-Grgić, Van Roose – Sukuta-Pasu, Kabananga, D'Haene
Náhradníci: Dussenne, Van Damme, N'Diaye, Godee, De Kegel, Maertens, Buyl

KV Kortrijk: Keet – Capon, Poulair, Tomašević, Mulemo – Pavlovič, Van Eenoo, De Mets – Marušić, Chevalier, Matton
Náhradníci: Chanot, També, De Smet, Klaasen, Ulens, Henkinet, Van Loo, Dierckx

Rozhodčí: L. Wouters – F. Bleyen, M. Scatorchia.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Belgická nejvyšší soutěž má na programu 14. kolo, v němž Cercle Brugge KSV přivítá na svém stadionu KV Kortrijk. Domácí mají na svém kontě momentálně 12 bodů a jsou pouze o skóre nad pásmem sestupu. Hosté mají na svém kontě o čtyři body více, díky čemuž jim patří desátá pozice. Na hřištích soupeře Kortrijk letos ještě ani jednou neremizoval, dočkáme se dnes v tomto smyslu premiéry, nebo si u dnešního zápasu odnese jeden z týmů všechny tři body? Utkání můžete od 20:00 sledovat prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.