Karolína Plíšková – Flavia Pennettaová

0:2 1:6, 3:6

31.10.2014, 20:43 • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

3:6

Je dobojováno, return Plíškové končí někde až na sofijském předměstí a Italka se po zásluze raduje z vítězství v utkání!

3:5

A z něj Pennettaová perfektně returnuje, načež Plíšková z defenzívy zahrává jen do sítě! Italka jde servírovat na vítězství v utkání.

3:4

Hned první proměňuje.

3:3

A šup, páté eso, takže na Serenu Williamsovou jich chybí již jen osmnáct.

2:3

Který Italka ze svého druhého servisu proměňuje a jde znovu do vedení.

2:2

Kterou proměňuje, stav 2:2.

1:2

Pennettaová končí gem čistou hrou, výborně zahrála úder po čáře.

1:1

Nevynucená chyba Italky, ta od základní čáry nevmáčkla svůj úder do dvorce.

0:1

A ten také proměňuje.

1:6

První set je minulostí, míček končí v autu a Pennettaová vítězí v úvodní sadě jasně 6:1, to vše za 32 minut.

1:5

Pennettaová končí hru esem.

1:4

Ta ho poměrně lehce prohazuje a Pennettaová získává další brejk podání české hráčky, vede tak již 4:1.

1:3

Míč za základní čáru z rakety Plíškové znamená konec hry, Italka vede 3:1.

1:2

A Karolína Plíšková končí hru esem.

0:2

Zatímco první hra trvala deset minut, ta druhá ani ne minutu. Italka bleskově získává svůj servis.

0:1

A teď už se, po 10 minutách a 32 vteřinách, první gem utkání stává minulostí! Italka nakonec českou hráčku brejkla a nyní bude podávat, aby tento počin potvrdila.

A-40

Další eso Plíškové, výborně, ta má výhodu a může na podání ukončit první hru zápasu.