HC Kobra Praha – HC Tábor

3:2

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)

28.10.2014, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Šimon Sýkora

Zápas je ukončen! Utkání nakonec skončilo až po prodloužení, vzhledem k vyrovnanosti hry se ale dá říct, že oba týmy si alespoň bod zasloužily. Tábor těžil hlavně z rychlého nástupu do hry, Kobře se nakonec podařilo tempo srovnat a postupně vyrovnat.

Celé utkání doprovázela výborná divácká kulisa, kterou vytvářeli hlavně hostující fanoušci a hnali svůj tým k úspěchu. Sice přišli o vedení, ale předvedená hra rozhodně stála za to.

To je ode mě pro dnešek vše a těším se u dalšího onlajnu na počtenou. (20:23:24)

62:08

Kobra právě vstřelila branku!
Konec zápasu! Kobře se podařil obrat zápasu. V prodloužení propálil od modré JAN POHL vše, co mu stálo v cestě.
Asistence: Michal Borovanský

60:28

Přesilovku 4 na 3 začali domácí aktivně, Klestil Tábor podržel. Fanoušci teď skandují jeho jméno.

60:01

Dnešní vyrovnaný zápas tak jde opravdu do nastaveného času.

60:00

Hned v úvodu prodloužení budou mít domácí výhodu, za hákování si nedobrovolně odpočine Mařík.

60:00

59:30

Poslední půlminuta do konce, zápas spěje pomalu do prodloužení.

59:00

Kohouti byli ve velké šanci, gól se jim ale nepodařilo vstřelit.

58:00

Dvě minuty do konce.

57:55

Bílek pokryl kotouč, bude se vhazovat po jeho pravici.

57:07

57:00

Tři minuty do konce, Kobře se nedaří usadit v útoku.

55:07

Mařík poslal nemilosrdně k ledu domácího Slaninu, další šance pro Kobru.

53:10

Semrád nebezpečně vystřelil, puk šel mimo Bílkovu síť. Zatím vše vypadá, že by utkání mohlo dojít do prodloužení,

52:13

Kobra vyhodila na zakázané uvolnění, vhazování před Bílkem.

51:27

Malý vyslal projektil na Klestila, který chvíli hledal puk ve výstroji. Nakonec ho získal pod svou kontrolu.

49:33

Kobra kombinuje v útočném pásmu, Klestil drží.

47:55

Hosté v plném počtu. Kobře se moc šancí vymyslet nepovedlo.

47:38

Kohouti teď málem vstřelili gól v oslabení! Znovu se jim ale nepovedlo trefit bránu.

45:55

Přesilovku si zahraje Kobra, za na trestné Heršálek

45:35

Barbora se trefil mezi Bílkovi betony, ten je ale pevně semkl a kotouč nepustil.

44:57

Hned po rozehrání pálil od modré Kanov, Bílek pozorný.

44:47

43:42

Kohouti se v přesilovce dostali do přečíslení tři na jednoho, Matušíkovu střelu z boku Bílek kryje.

42:47

Šance pro Tábor, na trestné Strnad za podražení.

42:38

Klestil zastavuje hru lapačkou.

41:20

Pár střel bylo k vidění na každé straně, žádná ale nepatřila mezi nebezpečné.

40:01

Hráči jsou na ledě, za minutu se začne
Hraje se stále atraktivní hokej za mohutné podpory táborských fanoušků. Nejprve odskočil Tábor na dvoubrankové vedení, Novákův proměněný nájezd ale domácí nabudil a podařilo se jim posléze i vyrovnat. K vidění bylo i více vyloučení.

Čeká nás třetí třetina, uvidíme, zda se tento zápas během ní rozhodne, nebo se dočkáme prodloužení.

38:00

Hra ve čtyrech trochu víc prospívala Kobře, jejich útočnou akci ale pokaždé zastavili táborští ještě na modré.

36:18

Na trestnou jde hráč na každé straně, Semrád za nedovolené bránění a Pohl za vysokou hůl.

35:47

A je vyrovnáno! MICHAL SLANINA vstřelil branku, přesilovka je nakonec přeci jen úspěšná.
Asistence: Antonín Růžička, Dominik Novák

35:32

Přesilovka se zatím domácím moc nedaří

34:10

Kohouti vyhazují přes celé hřiště

33:55

Tentokrát si zahraje přesilovku Kobra, za hákování odchází Březina.

32:47

32:07

Fanoušci Kohoutů se radovali, puk šel ale mimo. Poté pálil kapitán Matušík, střela ale byla tečovaná mimo hřiště.

31:07

Novák dvakrát zaútočil na Klestila, jednou z úniku, podruhé se soupeřem na zádech. Ani jednou však nezakončil úspěšně.

30:47

Kocman držel hůl soupeře, jde si posedět na dvě minuty. Tábor bude mít šanci získat zpátky svůj tlak.

26:58

DOMINIK NOVÁK krásně zakončil, když takzvaně "vymáchal" hostujícího Klestila a poslal mu puk mezi nohy.Tábor tak vede už jen o gól, pokračuje jejich přesilovka.
Bez asistence.
Dominik Novák se chystá na nájezd, zatím se ale čeká na Klestila, který je zřejmě lehce otřesen po tom, co na něj podražený Novák spadl.

26:58

Kobra ve čtyrech, Novák šel hned do útoku, ale byl faulován. Proběhne trestné střílení.

25:57

Kobra jde do tří! Za Novákem jde Roman Verbík, hákování.

25:12

Pohl s Jakešem to zkoušeli v oslabení, neúspěšně.

24:49

Za hrubost odchází na trestnou Dominik Novák, Tábor bude mít možnost svůj náskok navýšit.

24:30

Borovanský se tlačil do útoku, ale byl sám proti třem bránícím.

23:28

Tábor právě vstřelil branku!
A jen jsem to napsal, už tam je gól. Brankáře propálil VOJTĚCH MRKVIČKA, stav je tak 2:0 pro Kohouty.
Asistence: Martin Havran, Martin Mařík

23:07

Dvořák nedokázal přestřelit ležícího Bílka. Skóre se tak zatím nemění.

21:30

Hraje se tam, kde se skončilo. Oba brankáři už pochytali pár střel, žádná výraznější akce. To vše za hlasového doprovodu táborských fanoušků.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:44.
Posledních několik vteřin už domácí hráč čekal s pukem za bránou na odpískání, v závěru se tak nic nestalo. Utkání musí diváky bavit, hraje se krásně nahoru a dolů, akce střídá akci, moc se nepřerušuje.

Kohouti vlítli do zápasu ve velkém a zaskočili Kobru, kterou prakticky nepustili k puku. Toho využil Krätzer, jenž vstřelil zatím jediný gól utkání. Později si domácí začali šance vytvářet, ale nebezpečnější rozhodně byli hosté. Moc se nevylučuje, po dvou minutách na každé straně.

Za zmínku stojí rozhodně fanoušci Tábora, kteří svým počtem a hlavně hlukem převyšují fanoušky domácí. Za atmosféru, kterou tu vytvářeli od oslabení svého týmu do konce třetiny, by se nemusel stydět leckterý extraligový tým.

17:04

Havran pálil od modré, Bílek před sebou ale nikoho neměl a střelu v klidu chytil do rukavice

16:13

Jakub Verbík si odsedí dvě minuty za hrubost, šanci na přesilovku tak dostane i hostující celek.

14:55

14:23

Kobře se nedraží vytvořit tlak, Klestil přikryl puk lapačkou a přerušil tak hru.

13:25

Halou se ozývá mohutné volání "Tábor" hostujících fanoušků. Na dnešní zápas přijela opravdu početná skupina.

12:55

První vyloučení zápasu! Kobra si zahraje přesilovku, na trestné Březina za nedovolené bránění.

12:12

Hra se přelévá z jedné strany na druhou, jen co jeden útok skončí, začne druhý na druhé straně. Poslední akci kryl Bílek do lapačky. Zatím jde o na pohled velmi atraktivní zápas.
Polovina třetiny za námi, více šancí si zatím vytvořili hosté, kteří do zápasu vstoupili rozhodně s větší energií. Nyní odpískán úmyslný offside, vhazovat se bude u Bílka.

08:30

Smůlu teď měl Březina, který nedokázal zakončit akci dva na jednoho a puk projel těsně kolem tyčky. Až to v hale mezi diváky zahučelo.

07:54

Jen co se Kobra dokázala na chvíli usadit u Klestila, uvolnil se Mařík a ohrozil Bílka, tentokrát domácí brankář drží.

05:40

Šteiner teď ve veliké šanci před Klestilem netrefil puk.

04:06

Útok Kobry znovu skončil pukem mimo hřiště.

02:54

Nyní se ale JAKUB KRÄTZER uvolnil před brankářem a v klidu ležícího Bílka přehodil. Kohouti tak těží ze své aktivity.
Asistence: Martin Mařík, Jakub Matušík

02:18

Domácí se poprvé na chvilku usadili v útočném pásmu, ale puk skončil mimo hřiště. Aktivnější jsou zatím určitě Táborští.

00:55

Offside Kohoutů.

00:21

Hned tu byla první šance hostů! Zpoza brány založili útok a dojeli až k Bílkovi, který puk jen tak tak zachytil. Hostující fanoušci se již radovali, ale zatím zbytečně.

00:01

A už jsou na hřišti i hráči Kobry. Nyní se týmy pozdraví a zápas může začít.
Kohouti vjíždí za potlesků svých fanoušků na led.
Led už je uhlazen a vjíždí na něj rozhodčí.
Stále probíhá rozbruslení, necelá půlhodina do začátku.
Poslední hodina do začátku, zde je soupiska pro dnešní utkání:

trenér: Šeba Miloslav

Hockey Club Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Klaveš, Heršálek (A), Kanov (A), Semrád, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Matušík (C), Mařík, Heřmánek, Zayml, Březina, Barbora
trenér: Matušík Tomáš
Vítejte u dnešního svátečního zápasu. Představí se nám proti sobě dva týmy hrající momentálně na špičce tabulky. V loňské sezóně se týmy utkaly dvakrát, oba zápasy skončily shodně výsledkem 3:1 pro Kobru.

HC Kobra Praha
Domácí jsou aktuálně třetí, doposud se jim podařilo nastřádat 18 bodů ze 7 zápasů, jediné zaváhání zatím přišlo na ledě Vrchlabí. Ve své hale v Bráníku odehráli zatím dva zápasy, oba úspěšně a drží si pro tuto sezonu domácí neporazitelnost. Za zmínku stojí hlavně výkon Jiřího Jakeše, který poslední domácí zápas proti Žďáru ozdobil čtyřmi góly a jednou asistencí. Uvidíme, zda jim vydrží i po dnešním zápase, nečeká je vůbec lehký soupeř.

HC Tábor
Kohouti jsou na první příčce se ziskem 19 bodů v 8 zápasech, ve kterých zatím pouze jednou okusili porážku, o dva body pak přišli výhrou která přišla až v prodloužení. Na venkovním ledě odehráli čtyři zápasy, na ledě Baníku Sokolov utrpěli zatím jedinou, již zmíněnou, porážku v této sezóně. Mělo by jít o velmi vyrovnaný zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Novák, 36. Slanina (Růžička, Novák), 63. Pohl (Borovanský) – 3. Krätzer (Mařík, Matušík), 24. Mrkvička (Havran, Mařík)

HC Kobra Praha: Bílek (Havlín) – Šteiner, Růžička, Ton (A), Evan, Cafourek, Verbík J., Verbík R., Vrba – Jakeš (C), Kocman, Čurda, Novák, Slanina, Borovanský, Strnad, Pohl, Kalla, Půlpán, Malý trenér: Šeba Miloslav

HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Klaveš, Heršálek (A), Kanov (A), Semrád, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Matušík (C), Mařík, Heřmánek, Zayml, Březina, Barbora trenér: Matušík Tomáš