41:13

konec (20:8)

28.10.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Jiří Rybář

Hodnocení trenérů:

Dušan Poloz (DHK Baník Most): "Věděli jsme, že to nebude těžké utkání, že určitě vyhrajeme, všechny hráčky dostaly stejný prostor, inkasovali jsme pouze 13 branek, což je dobré, dokázali jsme se prosadit i střelecky. Teď nás čekají 2 tréninky a jedeme na těžký zápas do Michalovců."

Silvia Priklerová (ŠKP Bratislava): "Přijeli jsme sem v omezeném počtu, protože některé hráčky měly pracovní povinnosti, museli jsme přijmout tento termín, i když se nám moc nezamlouval a nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo." (19:36:43)
Je za námi dohrávka uvodního kola WHIL, která dopadla podle předpokladů, Černí andělé si připisují 2 body do tabulky, naopak ŠKP jsou i po pěti kolech stále bez jediného bodu.

60

Konec zápasu. (41:13)

60

Šplechtová 2 minuty. (41:13) (41:13)

60

Ďuriníková se prosazuje z pivota. (41:13) (41:13)

60

Šplechtová z pivota. (41:12) (41:12)

59

Schwarzová proměňuje sedmičku těsně před koncem. (40:12) (40:12)

58

Bratislava si vybírá time-out. (40:11) (40:11)

58

K Leškové se odrazil míč a ta ho už jen dopravila do prázdné branky. (40:11) (40:11)

57

Súkenníková přidává tři a půl minuty před koncem čtyřicátou branku Černých andělů. (40:10) (40:10)

55

Szarková si seběhla na pivota a propálila vše, co jí stálo v cestě. (39:10) (39:10)

53

K. Vysloužilová přidává další branku z pravého křídla. (38:10) (38:10)

53

Schwartzová dostává 2 minuty a ŠKP to teď vůbec nebude mít jednoduché. (37:10) (37:10)

52

Šplechtová z pivota prostřelila brankařku Bratislavy. (37:10) (37:10)

51

Szarková ze střední spjojky trefila přesně pravý roh branky Bratislavy. (36:10) (36:10)

50

Szarková ze střední spojky propálila Blahutiakovou. (35:10) (35:10)

49

Súkenníková si teď dovolila velkou parádu, když sama před Blahutiakovou poslala míč s patřičnou faleší. (34:10) (34:10)