28.10.2014, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Ondřej Mládek (@ondrejmladek)

Tipsport: 1.65 4.5 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš ZOHORNA - 6:3

59:29

Pardubice právě vstřelily branku!
Po velkém nedorozumění hostů v rozehrávce útočné akce se puku zmocnil Lukáš Radil, posunul ho na TOMÁŠE ZOHORNU a ten poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Lukáš Radil. 6:3

59:07

A hosté to zkusí v šesti hráčích, Habal zůstává pouze na střídačce!

58:01

Cetkovský trestuhodně promáchl, když zůstal zcela nepokrytý na hranici brankoviště.

53:02

Radoslav Tybor se dostal ke střele přes obránce a jeho pokus minul pravou tyč Habalovi branky jen o pár centimetrů.

52:43

Současně vyloučeni Michal Vachovec (KVA) a Tomáš Zohorna (PCE), oba dostávají 2 minuty za hrubost. 4/4

52:43

Dnešní utkání sleduje 7 385 diváků.

48:37

Jekabs Redlihs (KVA) fauloval Kristana a dostává 2 minuty za sekání.

48:25

Kristanovi vypadl nahozený kotouč a Pardubice měly štěstí, že široko daleko nebyl nikdo, kdo by puk uklidil do zcela odkryté domácí svatyně.

David HRUŠKA - 5:3

46:43

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Jan Tomeček našel z rohu křižnou přihrávkou najetého DAVIDA HRUŠKU, který na nic nečekal a z první poslal kotouč za přesunujícího se Roberta Kristana. Máme zaděláno na drama! Asistence: Jan Tomeček. 5:3

44:48

Po Cetkovského šikovné teči měl Habal plné ruce práce, ale zatím stále neinkasoval.

40:22

Současně dochází ke střídání brankářů hostujícího celku. Závorku nahrazuje Vladislav Habal.

Jaromír KVERKA - 5:2

40:22

JAROMÍR KVERKA obdržel bezchybný pas od Radka Dudy a z první se střelou pod břevno nemýlil. Asistence: Radek Duda. 5:2

39:46

Aleš Píša (PCE) nestíhal Radima Hrušku, fauloval ho, a tak dostává 2 minuty za hákování. 5/3

39:15

Jaromír Kverka nebezpečně tečuje kotouč těsně před Kristanem.

38:21

Následně však přicházejí komplikace pro domácí. Tomáš Kaut (PCE) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

Petr SÝKORA - 5:1

38:10

A právě navrátivší PETR SÝKORA nastartoval ve středním pásmu své dva turbomotory, přehnal se kolem hostujícího obránce a po obkroužení hostující branky zasunul kotouč za bezmocného Závorku. Asistence: Lukáš Radil. 5:1

37:17

Po reflexivním zákroku lapačkou měl Kristan kotouč na svém rameni a v jeho brankovišti následně vznikla pořádná mela. Domácí brankář však odolává.

36:25

Tomáš Harant trefuje horní tyč za Kristanem!

35:55

Petr Sýkora (PCE) nastřelil prvního hráče před sebou a podle hlavního arbitra si při jeho stíhání počínal nedovoleně. Pardubický sniper dostává 2 minuty za nedovolené bránění. 4/4

34:31

Vladimír Sičák (KVA) dostává 2 minuty za hákování.

31:26

Danielu Voženílkovi pokazil radost hostující Závorka, který proti jeho střele vytrčil beton.

Lukáš ENDÁL - 4:1

29:10

LUKÁŠ ENDÁL se s tím nepáral a po nahození od modré čáry rozjásal pardubickou ČEZ Arenu již po čtvrté. Asistence: Karol Korím a Blaž Gregorc. 4:1

27:32

Juris Štals ujel pardubické obraně a střelou orazítkoval horní tyč domácí branky!

25:30

Současně vyloučeni, Tomáš Zohorna (PCE) 2 minuty za hrubost a Michal Vachovec (KVA) 2 minuty také za hrubost. 4/4

23:42

Radomír Heizer (KVA) dostává 2 minuty za sekání.

Jan KOLÁŘ - 3:1

21:31

JAN KOLÁŘ se nadvakrát prosazuje a dostává kotouč za záda Závorky. Asistence: Jiří Cetkovský a Tomáš Marcinko. 3:1

18:22

Radek Duda vymyslel skvělou přihrávku, ale David Hruška branku střelou z první netrefuje.

17:07

Stanislav Balán se dostával před odkrytou klec domácích, ale v poslední chvíli mu puk přeskočil hokejku.

16:34

Jiří Cetkovský (PCE) dostává zbytečné 2 minuty za hrubost, když neudržel své emoce a mimo hru atakoval hostujícího Dudu u domácí střídačky. Šance pro Karlovy Vary na srovnání stavu.

15:26

Výtečný Závorka se zaskvěl proti střele Koláře i proti následné bekhendové dorážce, kterou měl na svědomí Tomáš Zohorna.

13:05

Radim Hruška (KVA) dostává 2 minuty za hákování.

11:15

Havlík trefil svého spoluhráče Lukáše Radila a po jeho zásahu skákal kotouč na horní síťce hostující branky!

10:39

Petr Sýkora zkoušel vystřelit od mantinelu, ale jeho střela byla zblokována obětavým zákrokem.

09:25

Jekabs Redlihs (KVA) dostává 2 minuty za sekání, když nedovoleně atakoval Lukáše Nahodila.

08:56

Karol Korím trefuje od modré spojnici hostující branky!

06:42

Jiří Cetkovský tvrdou ranou příklepem zasáhl Závorku do masky, hra pokračuje dál.

Radoslav TYBOR - 2:1

06:18

Pardubická odpověď na sebe však nenechala dlouho čekat. RADOSLAV TYBOR se, v signalizované výhodě, prokličkoval do obranného pásma hostů a střelou zápěstím přes obránce nedal Závorkovi žádnou šanci. Asistence: Lukáš Radil a Ladislav Havlík. 2:1

Radim HRUŠKA - 1:1

05:10

RADIM HRUŠKA zůstal trestuhodně sám v předbrankovém prostoru a po přihrávce z rohu kluziště srovnává střelou z první stav utkání. Asistence: Juris Štals a Petr Koblasa. 1:1

04:20

Jan Kolář byl osamocen před brankou, kam dostal od Marcinka kotouč, ale vyprášil jen levý beton Závorky.

02:47

Po zadovce od Zohorny se opřel do rány Petr Sýkora a jeho rána těsně minula branku Západočechů.

Lukáš NAHODIL - 1:0

01:24

LUKÁŠ NAHODIL se neukvapil, obkroužil karlovarskou branku, která byla na moment zcela opuštěná a neomylně posílá Pardubice do vedení. Asistence: Lukáš Radil a Radoslav Tybor. 1:0

6:3

Branky a nahrávky: 2. Nahodil (Radil, Tybor), 7. Tybor (Radil, Havlík), 22. Kolář (Cetkovský, Marcinko), 30. Endál (Korím, Gregorc), 39. Sýkora (Radil), 60. Zohorna (Radil) – 6. R. Hruška (Štals, Koblasa), 41. Kverka (Duda), 47. D. Hruška (J. Tomeček)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Píša, Čáslava "C", Benák, Havlík, Korím, Gregorc, Kočí – Sýkora, Špaček, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Kolář, Marcinko, Cetkovský – Endál, Kaut, Voženílek – Moučka. Hlavní trenér: Zdeněk Venera.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (41. Habal) – Sičák, Harant, Redlihs, J. Tomeček, Deyl, Šmach, Dvořák – Vachovec, Kverka, Duda "C" – Heizer, Skuhravý, D. Hruška – Pšurný, Balán, V. Tomeček – Štals, R. Hruška, Koblasa. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Hribik, Wagner – Barvíř, Blümel

Diváci: 7 385