3:0

konec (1:0)

28.10.2014, 20:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.6 3.8 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je za námi a viděli jsme nakonec jednoznačnou výhru Genku 3:0. Vstup do druhé půle měla obě mužstva pomalejší. V 66. minutě se ale dostal ke střele Kage a po sporném momentu, jestli balón překročil čáru nebo ne, byl gól uznán. To hosté neunesli hlavně psychicky, v 75. minutě byl vyloučený Ngawa a o pět minut déle další hráč Lierse, Traoré. V 83. minutě tak domácí proti devíti hráčům Lierse v poli zvýšili na 3:0, když se prosadil Buffel. Genk v klidu dohrál utkání a vyhrál 3:0. Ode mě je to dnes vše, užijte si zbytek večera a někdy zase na shledanou. (22:25:56)

90+3

90+3

Místo pokusu o zakončení rozehráli jen na krátko, domácí jim míč sebrali a ještě pohrozili jedním protiútokem.

90+2

Lierse si ještě ozehraje rohový kop.

90

Milinkovič-Savič dobře vystřelil, jeho pokus skončil o pár centimetrů mimo.

86

Druhá změna v sestavě Genku, odešel Gorius a na závěr utkání nastoupil Milinkovič-Savič.

85

Domácí si konec zápasu užívají, ještě aby ne, když vedou 3:0 a soupeř dohrává v devíti lidech.

BUFFEL - 3:0

83

Genk právě vstřelil branku!
Špatná rozehrávka hostů znamená rychlou reakci Genku, THOMAS BUFFEL se dostal k zakončení a s klidem zvýšil na 3:0!

81

Kage užtoho má dost a radějí střídá, na jeho místo nastupuje Schrijvers.

80

Kage byl faulovaný Traorém a i tento hráč Lierse vidí druhou žlutou kartu a je také vyloučen, jako před chvílí Ngawa.

79

Obrovská šance Genku! Bajkovič musel během chvíle čtyřikrát zasahovat, další střela Genku byla sražená! Toto Lierse zvládlo.

78

Losada fauluje a domácí Genk soupeře drží zamčeného na své polovině.

75

Ngawa zajel skluzem do Kagea a vidí za to druhou žlutou kartu.

74

Poslední posílení hostů přichází v podání Wamberta, který přichází za Ziza

73

Ell Messaoudi je potrestán žlutou kartou.

73

Nwofor si předkopl balón příliš před sebe a byl mu ukopnut.

71

Čavrič si dokázal udělat prostor ke střele a vypálit. Jeho zakončení bylo pomalé a směřovalo přesně do středu brány.