27.10.2014, 13:00 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Tipsport: 1.45 4.5 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Bohemians právě vstřelili branku!
K penaltovému puntíku se postavil IVO MALINA a srovnal už zřejmě na konečných 2:2!

83

Jihlava právě vstřelila branku!
Domácím fotbalistům se sedm minut před přestávkou daří obrátit celý vývoj utkání na svoji stranu. BOJAN SPIRKOSKI se dostal v malém vápně k míči a nekompromisně poslal Jihlavu do vedení 2:1.

44

Jihlavě se to daří! Hned za dvě minuty odpovídá na vedoucí branku Jihlava. Z velkého vápna vyrovnává MARTIN KELBLER a stav je tak 1:1!

42

Bohemians využívá svůj tlak ke konci utkání a přeměňuje ho ve vedoucí branku zápasu! RADEK ŽALOUDEK se ve střední vzdálenosti dostal k míč a střelou z poza vápna nedal domácímu brankáři šanci. Hosté tak vedou 0:1.