Chance Extraliga mužů

Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha

30:22

konec (15:13)

26.10.2014, 10:40 • Městská sportovní hala Lokomotivy na Slovanech • Jaroslav Vávra

Tipsport: 1.27 11.5 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dopsal jsem statistiky a těším se zase někdy na počtenou. Z plzeňské házené 9.11., kdy sem přijede Jičín. Ale už za pár hodin se ozvu z florbalu na Vinohradech. (12:41:11)
Před zraky reprezentačních trenérů jsme viděli pohledné utkání, v němž slavil domácí celek. Základním kamenem úspěchu byl Radek Motlík, jehož v útoku podpořily obě spojky – Milan Škvařil a Petr Linhart. Mladý tým Vojáků se pokoušel vzdorovat, ale nakonec pouze Kotrč držel vysoký standard a dokázal si poradit s agresivní obranou Talentu.
Hodnocení trenérů:
Šetlík (Plzeň): Začátek se nám povedl. Pak ale přišly chyby a hosté se brejky dostali na dostřel. Věděli jsme, že máme zraněné pivoty, takže jsme to lehce přeskládali. Začátek druhé půle se nám znovu povedl a pak už jsme to udrželi.

Kotrč(Dukla): Dramatické utkání, prohra o 8 branek je krutá. Začátek nám nevyšel a mladí kluci se dlouho rozkoukávali. Pak se ale zvedli a poločas 15:13 byl nadějný. Jenže nám utekl začátek 2.půle. Kolem 20. minuty jsme ta měli světlý moment, jenže jsme šance nevyužili. Plzeň je zkušené mužstvo a výsledek už si pohlídala.
Za chvíli vám přinesu hodnocení trenérů.

60

Konec zápasu. (30:22)

60

Tonar tedy zakončuje brejk. (30:22) (30:22)

60

Fulnek v brejku jen do břevna. (29:22) (29:22)

60

Kotrč se ale s prohrou nechce smířit. (29:22) (29:22)

59

Vinkelhöfer posílá míč vedle. (29:21) (29:21)

59

Na Ramse si Motlík počkal u bližší tyče. Je rozhodnuto. (29:21) (29:21)

58

Hostující obrana se otevřela a Tonar to ocenil správně. (29:21) (29:21)

58

Sviták si nerozuměl s Kotrčem. (28:21) (28:21)

57

Linhart málem zlomil břevno, ale míč i tak zapadl do sítě. (28:21) (28:21)

56

Chyba v rozehrávce Dukly, Tonar nezištně vyslal vpřed Vinkelhöfera a ten se nemýlil. (27:21) (27:21)