Československý Superpohár

HBC Kladno – HBK Nitrianski Rytieri Nitra

2:4

konec (0:0, 2:2, 0:2)

25.10.2014, 18:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Patrik Sandev (@Thimpu25)

40:50

Mach (NIT) dostává dvě minuty za držení. Emoce na hřišti hodně planou, čím více se blíží konec utkání.

37:26

Kohout (KLA) je vyloučený na dvě minuty za hru vysokou holí. Každý trest se takto ke konci utkání nemusí vyplácet.

32:58

Štěpánik (KLA) je vyloučený na dvě minuty za hru vysokou holí.

31:58

Petrik (NIT) je vyloučený na dvě minuty za zdržování hry. Trest za něj odsedí B. Thron.

27:19

König (NIT) je vyloučený na dvě minuty za hákování. Škoda tohoto přestupku v útočném pásmu během přesilovky.

26:13

Dědič (KLA) je vyloučený na dvě minuty za hákování.

21:46

Maxin (NIT) úplně zbytečně fauloval. Dvě minuty na trestné lavici dostal oprávněně za hrubost.

19:21

Martiška (NIT) je dalším vyloučeným na straně hostů. Odešel na trestnou lavici za držení hole.

16:02

A Kladno má po přesilovce. Nosek (KLA) je vyloučený na dvě minuty za držení.

15:52

Nitra bude hrát ve čtyřech hráčích. Menší trest nyní obdržel za nedovolené bránění Bujdák (NIT).

11:52

Také Nitra má prvního vyloučeného. Držení se dopustil Cajchan (NIT).

10:55

Další menší trest na straně domácích. M. Hnízdil (KLA) se dopustil držení. Chvilku bude hrát Nitra 5 na 3.

09:06

Kladno se bude podruhé bránit. Nedovoleného bránění se dopustil Kudela (KLA).

05:59

První vyloučení na straně domácích. Vyloučený je Jirotka (KLA) za zdržování hry, jelikož vyhodil míček na tribuny. Trest odsedí Nosek.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Schnaubelt (M. Hnízdil), 28. Pospíšil (Kudela) – 17. Káčer, 30. Hrivnák (Cebo, Martiška), 41. B. Thron (Maxin), 45. Bujdák

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Čermák, Dědič, M. Hnízdil, Izaj, Jelínek, Kudela, Pospíšil, M. Soukup, R. Soukup – D. Hnízdil, Kohout, Martykán, Nosek, Ogurčák, Pražák, Příhoda, Schnaubelt, Šícha, Špaček, Šrámek, Štastný, Štěpánik, Vondrák

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrik (Ch. Thron) – Titka, Bujdák, Káčer, Martiška, Javorčík, Tary, Balaška, Cajchan – Ladvier, Beniač, Hrivnák, Ecker, Mach, König, B. Thron, Cebo, Ščasný, Čičo, Myjavec, Kollár, Maxin, Kučerka

Rozhodčí: Královič (SVK), Boháček (CZE)