25.10.2014, 16:00 • Parkhotel Plzeň, Plzeň • Antonín Vavrda (@AntoninVavrda)

20:27

Dlouhý boxerský večer je u konce, ode mne je to všechno, další informace, videa najdete na webu Profiboxing.cz. Krásný zbytek sportovní soboty! (21:28:09)

20:26

Ve třetím kole byl Wacker na zemi, není co řešit. 3-0 na body vítězí pořadatel i skvělý boxer Pavel Šour.

20:21

Také druhé kolo je minulostí. A také v něm byl lepší Pavel Šour.

20:18

První kolo obou plzeňských bojovníků bylo hodně vyrovnané, mírně navrch měl ale přesnější a aktivnější Šour.

20:12

A připraveno je poslední finále – v supertěžké váze. V té si to rozdají dva domácí bijci – Lukáš Wacker a Pavel Šour.

20:07

Parádní bitva! A vítězem se stává...3-0 na body Daniel Táborský!!!

20:03

Také druhé kolo je minulostí. Je skvělý fight, Hošek pořád jako by vyčkával, boxuje hodně takticky, mírně navrch má ale dle mého Táborský. Uvidíme, co nabídne třetí kolo...

19:59

První kolo šlo za aktivnější Danielem Táborským, alespoň dle mého, ale je to parádní bitva ve skvělé atmosféře.

19:53

Poslední dvě váhy – ve váze do 91 kg si to rozdají David Hošek a Daniel Táborský.

19:50

A je to tak – 3:0 na body vítěz Tomáš Bezvoda!

19:49

Finále váhy do 81 kg je minulostí, vyhrát by jej měl Tomáš Bezvoda.

19:44

Také druhé kolo jde nejspíše za Bezvodou, z Vaněčka je cítit velký respekt.

19:40

Další zajímavý střet dvou různých stylů, Vaněček má skvělou obranu, toto kolo bych ale pro Bezvodu.

19:39

K zápasu Vítka Krále s Vladimírem Lengálem se vrátíme později, nebo případně v reportu z finálového duelu na webu Profiboxing.cz.

19:37

Emoce trošku opadly, jedeme dál, je zde finále váhy do 81 kg mezi Tomášem Bezvodou a Markem Vaněčkem.

19:31

Zápas Král vs. Lengál vyhrál prvně jmenovaný, přestože byl duel ukončený před limitem. Duel se ale dobodovával. A vzbudil pořádné emoce.

19:21

Zápas Král vs. Lengál právě začal.

19:16

Tím ale nekončíme, chystá se další lahůdka – finále ve váze do 75 kg, kde si to rozdají Vítek Král a Vladimír Lengál.