ČEZ Extraliga žen

ELITE PRAHA – K1 Florbal Židenice

7:6

po s.n. (2:1) (3:3, 3:2, 0:1 - 0:0)

25.10.2014, 15:00 • SH Děkanka, Praha • Petr Jindra, Nikol Kuncová (@Nikol_Kuncova)

Utkání končí po samostatných nájezdech, kde si nakonec výhru připisují domácí hráčky ELITE. To je pro dnešek vše, krásný zbytek dnešního dne a někdy příště opět na počtenou. (18:39:12)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým ELITE PRAHA.
Rozhodující banku obstarala TEREZA SYSLOVÁ, která tak vybojovala svému týmu bonusový bod. Bez asistence.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prodloužení branka nepadla a tak se dočkáme nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:52

Zittová poslala do brejku Chvátalovou, ta ale nedokázala uniknout obraně.

64:25

Rozhodčí se zřejmě rozhodli nechat hru plynout bez vyloučení.

63:23

Zittová po nepovedené střele odevzdala míček soupeřkám, Miklíková ale také o pár chvil později ztrácí.

62:26

Velmi nebezpečná standardní situace v podání Židenic nakonec končí jen těsně vedle branky Gécové.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla a tak následuje prodloužení.

60:00

58:45

Míček létá ze strany na stranu, ale v brance nekončí. Oba týmy jsou nervozní a vypadá to, že se dnes bude hrát prodloužení.

57:09

Židenice jsou nebezpečné, útočný atak přerušila Havlíková.

55:40

Dernerová ukazuje svoje přednosti a ohrožuje domácí gólmanku.

54:23

Domácím se daří vybojovat nadějnou standardní situaci, kterou však nejsou schopni proměnit.

53:57

Domácí střídačka se musela ozvat, aby rozhodčí odpískal vysokou hokejku.

52:02

Domácí jsou v plném počtu a ubránili i toto oslabení.

51:39

Oslabené Elite už ví, jak vyzrát na soupeře v přesilovce a do ničeho je nepouští.

50:02

Oddechový čas pro hosty.

50:02

A znovu jdou do oslabení domácí, nyní si za nedovolené vrážení odsedí dvouminutový trest Tereza Chvátalová.

49:17

Nyní zůstává přesilová hra nevyužita a skóre je stále vyrovnané.

47:17

Další vyloučení domácích, tentokrát míří mimo hru Veronika Rybičková na 2 minuty za bránění ve hře.

47:03

Rybičková trefila hokejku protihráčky a Židenice zakládají nebezpečnou akci.

46:38

Do velké šance se dostala Havlíková, jenže v úniku minula branku.

44:38

Židenice právě vstřelily branku!
V přesilové hře se daří hostujícím hráčkám opět vyrovnat, tentokráte se o to postarala LUCIE SVOBODOVÁ. Asistence: Andrea Dernerová.

43:38

Kristýna Vranová míří na 2 minuty mimo hru za sekání.

42:11

Standardku z rohu rozehrály Rybičková a Frantíková, po několika nahrávkách končí míčem na brance.

41:05

Domácí se prezentují nepřesnými přihrávkami, které pak hasí v brance Gécová.

40:01

Po druhé třetině vedou domácí 6:5 a v poslední části se máme ještě na co těšit. Utkání je velmi vyrovnané a vyhrát stále může kdokoli.

40:00

39:53

Před koncem druhé třetiny se daří Židenicím snížit po nahození od půlky v podání JANY ŠVECOVÁ. Asistence: Ivana Miklíková.

39:21

Elite Praha právě vstřelilo branku!
Do dvoubrankového vedení posílá VERONIKA ZITTOVÁ domácí tým Elite. Bez asistence.

38:19

Po zásahu hokejkou zůstává na zemi Drápalová, i přes krev v obličeji rozhodčí chtějí předejít vyloučení.

34:34

Vyrovnaný stav dlouho nevydržel a opět se do vedení dostávají domácí, jejichž branku obstarala NELA HAVLÍKOVÁ, která měla relativně snadnou práci. Asistence: Michaela Vejdělková.

32:56

Nejdříve trefuje Kusáková Gécovou, ovšem z dorážky se nemýlila ANDREA DERNEROVÁ. Asistence: Šárka Kusáková.

31:37

Po nedovoleném zákroku Chvátalové jsou u míčku Židenice, které zakládají rychlý kontr.

30:22

Hostující kapitánka Svobodová chybovala, když poslala míček před branku osamocené Havlíkové a Příleská měla co dělat.

28:37

Na straně hostů je dnes velice aktivní Dernerová, ta si za nynější střídání vypracovala asi pět střeleckých příležitostí, ovšem ani jedna nekončí v brance.

25:00

NIKOLA DOMONKOSOVÁ využívá nájezd ve prospěch svého týmu, počkala si na brankářku a po kličce posílá míč do odkryté klece. Bez asistence.

25:00

Trestné střílení pro domácí, k němu míří Domonkosová.

23:59

Jelínková vyslala do šance Rybičkovou, tu ale zastrašily dvě obránkyně a o míček ji obraly.

22:57

Vejdělková chtěla unikat do samostatné šance, míček jí ale unikl.

22:01

Domácí hráčky se snažily dostat do brejku, ten ale nevyšel podle představ a v šanci jsou opět hosté. Nebezpečné zakončení však bez větších problémů zlikvidovala Gécová.

21:08

Druhá třetina začíná důrazně a to hlavně ze strany hostujících Židenic, ty se dostaly do několika nadějných šancí, ale skórovat s jim zatím nedaří.

20:01

V první třetině jsme viděli atraktivní florbal v pohybu s bonusem v podobě branek. Druhá třetina začne v 16:14.

20:00

19:40

Frantíková se zjevila před Příleskou jak blesk z čistého nebe. Nedala.

19:30

Zatím je to parádní podívaná pro nestranného diváka. Takový ženský florbal prostě musí bavit.

18:43

A je srovnáno. Gólem-šatnářem se prosazuje MONIKA DUNDELOVÁ. Do hattricku jí tak chybí jediná trefa. Asistence: Kateřina Humlová.

16:55

Kalecká nabíhala do předbrankového prostoru, k zakončení se bohužel pro Elite nedostala.

15:50

Další pokus Brňanek, tentokrát od půlky. Gécová nemusela zasahovat.

14:33

Ale tentokrát to vyšlo. Jako by mi hráčky Židenice chtěly dokázat, že nemám pravdu. Domácí obrana chybovala a ANDREA DERNEROVÁ snižuje na 2:3 z pohledu hostí. Asistence: Ivana Miklíková.

14:00

Brnu vázne rozehrávka, resp. přechod přes střední pásmo.

13:00

Oba týmy hrají hodně otevřeně. Defenzivní florbal to tedy rozhodně není,

11:36

DANIELA FRANTÍKOVÁ přidává třeté zásah svého týmu, Elite vede znovu o dvě branky. Bez asistence.

10:00

Simajchlová cítila příležitost, před ní se však výborně stihla vrátit Obrovská a zabránila obrovské katastrofě v podobě inkasované branky.

9:00

Hra se přelévá ze strany na stranu. Je to fofr.

7:50

Příleská skákala, na míček nedosáhla. Letěl mimo.

06:57

Ale teď už ano. MONIKA DUNDELOVÁ střelou ze střední vzdálenosti snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Lucie Svobodová

6:30

Brňanky v závaru před Gécovou. Gól to není.

05:14

Tak to je fofr. Slabší brněnská půlminutovka a Elite vede už 2:0. Druhý přesný zásah pražského týmu přidává BARBARA JELÍNKOVÁ. Asistence: Veronika Rybičková.

04:58

NELA HAVLÍKOVÁ se z dálky poprvé prosazuje a posílá domácí tým do vedení! Asistence: Karla Kalecká.

4:10

Grufíková v první vážnější šanci hostů. A stejně jako její kolegyně na druhé straně pálí vedle.

4:00

Další velká šance Elite. Pálí jak o život, bránu ale netrefuje.

3:15

Chvátalová v obrovské šanci, zblízka ale přestřelila.

2:30

Rybičková zleva pálila vedle.

2:00

Nosková se probíjela ke střele, na poslední chvíli byla zablokovaná.

0:30

Rychlý nástup Brňanek, hned z toho byla první šance. A nic z ní.

00:01

Dobrý den,

vítejte u přenosu z florbalové Extraligy žen. Síly změří hráčky domácího Elite Praha, které nastupují bez své bývalé hvězdy Košturiakové, která zamířila zpět do Herbadentu, a brněnských Židenic.

Těžko hledat favorita utkání. V loňské sezoně by jím rozhodně byly domácí hráčky, letos však oba týmy doposud posbíraly shodně po 6 bodech a Elite zdaleka není tak suverénní, jak bývalo. Dočkáme se nejspíš vyrovnaného souboje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

7:6

Branky a nahrávky: 5. Havlíková (Kalecká), 6. Jelínková (Rybičková), 12. Frantíková, 25. Domonkosová, 35. Havlíková (Vejdělková), 40. Zittová, rozh. náj. Syslová – 7. Dundelová (Svobodová), 15. Dernerová (Miklíková), 19. Dundelová (Humlová), 33. Dernerová (Kusáková), 40. Švecová (Miklíková), 45. Svobodová (Dernerová)