HBC Most – HBC Pardubice

0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

25.10.2014, 15:00 • ANS Most • Jiří Rybář

Most nepředvedl špatný výkon, ale Pardubice mu uštědřily lekci z produktivity. Kovodemont trápí výrazně produktivita, už sedm třetin nedokázal skórovat. (17:34:42)

45:00

44:15

Pardubice právě vstřelily branku!
Soukup trochu předčasně vyběhl z branky ve snaze hrát 6/5, hosté se dostali ve středním pásmu k míčku a JAKUB MERTA ze středního pásma od mantinelu pohodlně trefuje prázdnou domácí branku 0:3. Bez asistence.

43:39

Kovodemont zastavuje pískaný ofsajd.

43:12

Time out pro Pardubice.

43:05

Hosté mají dobře propracovanou defenzívu, napadají domácí hráče už na útočné modré a nedovolují jim zakládat útočné akce.

41:48

Novákovi nestačila na vstřelení branky ani prázdná branka soupeře!

41:20

Kopýtko pálil z kruhu, Stárek byl připraven.

40:50

Prokš od modré sice tvrdě, ale jenom do gólmana.

40:25

Icing hostů.

40:02

Mostecké střely postrádají přesnost, už to na obrat moc nevypadá.

38:57

Mašík sice utekl Málkovi, ten ho do zakončení ale nakonec stejně nepustil.

38:20

Šulcův bekhend zblízka Stárek vyráží betonem.

37:30

Náznak hostujíího tlaku bere rychle za své.

36:35

Domácí špatně rozehráli, píská se jim icing.

36:21

Střelu Bílého zpoza modré Soukup chytá.

35:44

Novák v situaci 1/1 neuspěl.

35:02

Dobrou npráci za brankou hostů odbedl Bruštík, získal aspoň útočné vhazování.

33:37

Hosté se v přesilovce zatím k ničemu nedostali.

32:41

Čížek vyhazuje až za branku Pardubic.

32:10

Chyba (MST) vyloučen za faul loktem na 2 minuty.

31:16

Jurčík dostal fantastickou přihrávku od Černého mezi kruhy, ale ve výborné pozici nastřelil pouze Stárka.

30:30

Prokš hledal na druhém kruhu Hulína, ke kterému se ale míček nedostal.

30:01

I ve druhé třetině byl Most lepším týmem, ale stejně jako v první třetině inkasoval, aniž by vstřelil branku, i proto prohrává 0:2.

27:32

Čížkovo nahození Stárek neudržel, ale Hulínovi dorážka nevyšla.

26:24

Hosté dokáží pohodlně vyhazovat míčky, domácí tlak je neúčinný.

25:33

Za hákování je vyloučen Bílý (PCE).

25:07

Vhazování před brankou Pardubic, Most opětovně tlačí, ale ta produktivita je žalostná.

24:11

Most už je zase před Stárkem, ale prohrává už o dvě branky.

23:25

Gabriel našel od mantinelu před brankou MATOUŠE INGRŠTA, který po zemi překonává Soukupa 0:2. Asistence: Jan Gabriel.

22:49

Domácí tlačí Východočechy před Stárka, ale vyrovnání stále nepřichází.

22:03

Domácí se snaží o vyrovnání, ale to se zatím nedaří.

21:00

Krajíček spadl na Mokříže, který se zvedá jenom velice těžce, ale vylučovat se nebude.

20:19

Další zásah Stárka v brance hostů.

19:56

Čížek přitlačil na mantinel Mašíka, který se netváří moc spokojeně.

19:16

Faltínovu chybu napravuje Soukup v brance.

18:20

Hosté 2/1, Merta toho nevyužil.

17:55

Posunutá branka Pardubic.

17:35

Hulín úplně sám před Stárkem, kterého ale trefuje do hrudi.

17:00

Bruštík to zkusil sám, neuspěl.

16:05

Urbanec trefuje bekhendem stropní konstrukci.

15:40

Jurčíkovo nahození ze středního pásma bylo hodně nepřesné.

15:01

Most byl po většinu třetiny lepší, hlavně v přesilovce měl velké šance, přesto prohrává po střele Filipa v poslední minutě prvního dějství 0:1.

15:00

14:29

Tak to je šok pro domácí. Tvrdá rána PETRA FILIPA od modré končí v domácí brance 0:1. Asistence: Jan Bílý.

14:02

Po chybě Fialy zahrozili hosté, ale nic vážného.

13:25

Stárek se položil na palubovku a přitom odsunul svojí branku, přerušená hra.

12:53

Střelu Šulce pardubická obrana blokuje.

12:04

Pardubice oslabení přežily, ale stálo je to hodně sil.

11:55

Novák trefuje zblízka břevno!

11:35

Most hraje přesilovku dobře, nechybí šance, ale Stárek stále drží nulu.

10:40

Obrovská šance Jurčíka, který byl úplně sám před Stárkem, ale nastřelil ho pouze do ramena.

09:58

Hosté jou pod tlakem a faulují. Urbanec: 2 minuty za držení.

09:00

Bruštík našel u tyčky skvěle Šulce, který mohl dostat Kovodemont do vedení, ale Stárek předvedl perfektní zákrok lapačkou.

08:04

Pardubice dostaly míček za domácí branku, ale v pásmu se udržet nedokázaly.

07:20

Most teď na dlouhé vteřiny sevřel hosty před jejich brankou, ale nic z toho nakonec nebylo.

06:36

Důrazný Prokš vybojoval vhazování před Stárkem.

06:07

Až teď přenesli domácí hru před Stárka.

05:32

Most už je kompletní, ale Pardubice ho stále drží pod zámkem.

04:47

Zpoza modré to zkusil Mašík, ale jeho střela k Soukupovi neprošla.

04:07

Míček je v držení domácího gólmana, který přerušil tlak hostů.

03:47

Opakovaně pálil Krejčí, pokaždé nepřesně.

03:11

Domácí Bruštík dostává 2 minuty za hákování.

02:33

Varníček čeřil vodu před brankou Východočechů.

01:55

První zákrok si připisuje i Stárek, který bezpečně pokryl slabou střelu od modré.

01:22

Hosté jsou aktivnější, tlačí se před Soukupa.

00:15

Hosté šli do přečíslení 2/1, ale pískalo se protože jeden z hráčů Pardubic rozrazil po tvrdém střetu dvířka na trestnou lavici, kam zapadl.

00:01

V utkání 9. kola CCM extraligy hokejbalu přivítá Most na svém hřišti celek Pardubic. Východočeši jsou zatím v tabulce na 4. místě za 14 získaných bodů z osmi utkání. V posledním kole doma zdolaly Kovo Praha 3:2. Byla to pro ně třetí výhra v řadě. Mužstvo bodově táhne především dvojice Bílý – Merta. Oba hráči jsou v TOP 5 kanadského bodování extraligy. Merta je se 7 brankami dokonce jejím nejlepším střelcem.

Most je v tabulce zatím na 7. místě se ziskem 10 bodů. V posledním utkání prohrál v Třinci 1:0. Pro jeho hráče však platí, že na domácím hřišti se scházejí přeci jenom v lepší sestavě, než obvykle cestují za svými soupeři. Most má navíc utkání v Letohradu k dobru. Z mosteckého kádru nikdo bodově nikterak nevyčnívá, mužstvo sází hodně na týmové pojetí. Nejlepším hráčem v kanadském bodování je Plachý, kterému ovšem patří celkově až 48. místo. Přesto Kovodemont do utkání určitě půjde s tím, že si bude chtít připsat další výhru do tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.