1:2 6:7 (7), 6:3, 3:6

24.10.2014, 13:40 • Radek Přibyl

Tipsport: 2.15 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Halepová trefuje síť, i když míč by i tak letěl do autu a Ana Ivanovičová vítězí po dvou hodinách 7:6 3:6 a 6:3. Zápas to byl velmi pohledný, dramatický, plný překvapivých momentů a nechybělo mu snad téměř nic.

0-40

Tři mečboly pro Anu Ivanovičovou!

3:5

Halepová posílá míč do autu a Ivanovičová půjde podávat na vítězství v zápase.

30-40

Ivanovičová po returnu překvapivě sběhla k síti, čímž zaskočila hlavně Halepovou, která o tom neměla ani tušení, a následným volejem získává brejkbol.

40-0

Ivanovičová trefuje pouze pásku a nabízí své soupeřce tři brejkboly.

6:3

Hned první využívá a získává druhý set poměrem 6:3. To znamená, že se stává vítězkou Červené skupiny a z druhého místa ji do semifinále doprovodí Serena Williamsová. Je mi líto Ivanovičové, která do zápasu dává naprosto všechno.

30-40

Ivanovičová má brejkbol! Tenistky si vyměňovaly křižné údery, Haloveá chtěla zkusit míč poslat po čáře, ale trefuje síť.

40-30

Nádhera. Halepová si vodila soupeřku z jednoho rohu do druhého a výměnu zabila tvrdou smečí. Brejkbol.

40-15

Další krásná výměna! Obě hráčky běhaly po kurtu a vrátily téměř nemožné, Ivanovičová nakonec jeden z těžkých úderů posílá do autu a čelí dvěma brejkbolům!

6:7

Druhý setbol srbka využívá! Dokázala se dostat z nepříznivého stavu 2:5 na gamy a získává první set v tiebreaku! To jí stále zachovává naději na postup. Jestli vyhraje i druhý set doprovodí svou soupeřku do semifinále, jestli druhý set Ivanovičová prohraje, postoupí místo ní Serena Williamsová.

7-8

Má však další! Prasátko zpomalilo tempo hry a Ivanovičová si mohla nachystat vítězný úder.

6-5

Je to Simona Halepová! Ivanovičová opět nedostala míč na druhou stranu hřiště.

30-40

Je to brejkbol! Další skvělý úder Ivanovičové k čáře!

40-A

Tenhle return však byl parádní a Ivanovičová má čtvrtý brejkbol.

0-40

A má hned tři. Halepová nečistě trefila míč, který skončil v autu.

40-15

Dva brejkboly pro rumunku!

30-40

Brejkbol pro Ivanovičovou!

0-40

Nádhera! Ivanovičová tlačila, Halepová ji zkusila překvapit velmi překvapivým kraťasem z obrany, ale srbka se dokázala dostat k míči včas a výměnu zakončit. Tři brejkboly!