3:6

konec (2:1, 1:2, 0:3)

24.10.2014, 17:00 • Enel aréna • Michal Paška sk

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok večera. (19:12:30)
Po tretinách 2:1, 1:2 a 0:3 sa duel medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom končí výsledkom 3:6.

Hostia mali doslova raketový záver, tri góly od 55. do 56. minúty hovoria viac ako jasne.

Domáci pritom mali pritom vydarený vstup, keď už po ôsmich minútach viedli 2:0.

60:00

59:20

Domáci celok v pásme hostí, no bez zakončenia.

58:30

V Liptovskom Mikuláši je už zjavne "vymaľované"...

57:15

Roháč inkasuje 10 minút a do konca zápasu za nešportové správanie.

57:02

Garip Saliji inkasuje trest za hákovanie.

55:33

Bardejov dal gól!
Bachan sa v bránke ani nestihol zohriať a už ho z prvej šance prekonáva MARCEL BALÁŽ.

55:20

Po góle došlo k zmene na brankárskom poste v domácom celku, Hollého strieda Bachan.

55:19

Po krátkom čase ďalší úder hostí! TOMÁŠ HRIČINA obišiel obrancu a s pukom sa zastavil až keď bol v sieti.

54:45

Od brvna puk končí v sieti, autorom gólu je MILAN TAKÁČ, ktorému strela perfektne vyšla.

54:30

Legerský pekne vystrelil, gólman hostí vyráža.

53:12

Devečka poslal puk pred bránku, no neujal sa medzi spoluhráčmi a tak si ho bez problémov berie domáci brankár.

52:38

Devečka dobre vystrelil, domáci sa nakoniec bránia a vyhadzujú cez všetky čiary.

51:50

Nitriansky dostal menší trest za hákovanie.

51:34

M. Oravec sa obetavo hodil do strely, puk končí až na tribúne.

51:01

Macík sa dostal pred Andreanina, tam už číhal Bartík, no k ohrozeniu bránky neprišlo.

49:11

Kuric v dobrej pozícii, brankár hostí vyráža.

48:19

Legerského zakončenie z ľavej strany končí u Andreanina.

47:47

Bartík prerušuje tlak hostí, keď sa zmocnil puku.

46:27

Zakončenie Slimáka zamestnalo betóny Hollého.

45:54

V domácom drese inkasuje trest Nitriansky za napadnutie.

45:29

Garip Saliji teraz zamestnal domácu obranu, tá odolala.

44:59

Strela Hopkoviča v závere početnej výhody končí u Holého.

44:40

Hostia stále v pásme domácich.

44:16

Posunutá bránka domáceho celku.

44:11

Roháč pomohol svojmu celku dobrým obranným zákrokom.

43:50

Janči obetavým zákrokom vyhadzuje puk cez všetky čiary.

43:07

Vaško zblízka trafil do Hollého, neujíma sa ani dorážka Baláža.

42:55

Domáci budú pykať za veľa hráčov na ľade.

41:40

Tiesnený M. Oravec zakončil, Andranin vyrazil. Vzápätí Hollý zasahuje pri zakončení hostí.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina bola zaujímavá najmä v závere, v ktorom sme videli tri góly.

Pred poslednou časťou hry je všetko otvorené, keďže na svetelnej tabuli svieti stav 3:3.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:00

Kadlubiak za nedovolené bránenie.

37:27

Hostia opäť odpovedajú gólom a je vyrovnané. TOMÁŠ HRIČINA svoj tím vracia do hry, keď obišiel obrancu a zakončil najlepšie ako mohol.

36:58

Liptovský Mikuláš dal gól!
To bolo bleskové! Kapitán JURAJ KURIC opäť posiela svoje farby do vedenia!

36:41

Hostia vyrovnávajú a využívajú početnú výhodu. RADOVAN CÚTT sa presadil pred Hollým.

36:21

Vaško z dobrej pozície pred Hollým míňa bránku.

35:30

Hollý pred Sabolom neprikryl puk, no hráč Bardejova to nevyužil.

34:51

Mezovský si posedí za krošček.

33:01

Brankár Hollý vybehol z bránky a dobrou rozohrávkou pomohol spoluhráčom.

31:09

Zakončenie skúseného Trochtu nebolo gólové.

30:32

Od Kurica dostal M. Oravec výbornú prihrávku, napriahol, puk triafa dobre postaveného Andreanina.

29:39

Kuric na Macíka, ten pohotovo vystrelil a zamestnal vyrážačku brankára Bardejova.

28:59

Juraj Kuric trestné strieľanie nepremieňa!

28:59

Kuric bol pri zakončení faulovaný, rozhodca nariadil nájazd!

28:30

Hostia si nerozumeli v pásme domácich a prišli o puk.

27:11

Macík zachytil rozohrávku, no k zakončeniu sa vďaka Slimákovi nedostal.

26:33

Brániť sa teraz budú musieť hráči Liptovského Mikuláša. V ich drese inkasuje trest za držanie Janči.

26:21

Hostia v pásme Liptovského Mikuláša.

25:20

Dvojnásobnú presilovku domáci celok nevyužil.

24:50

Bardejovčania sú už na ľade štyria.

24:45

Nitrianskeho strela, no neujíma sa ani dorážka Marcinka.

24:19

Pokračuje dvojnásobná presilovka domácich.

23:57

Akciu domácich pred Andreaninom zakončuje Janči, puk nakoniec končí u brankára hostí.

23:30

Mezovskému strela nesadla podľa predstáv.

23:15

Baláž inkasuje trest za krošček.

23:15

Školiak bol faulovaný, ležal na ľade, no na lavičku odišiel po vlastných.

22:46

Vylúčenie na strane hostí. Hričina za hákovanie.

22:13

Devečkom nahodený puk pred bránku MHK 32.

21:15

K ohrozeniu domácej bránky ale neprišlo.

20:59

Baláž zakladá útok hosťujúceho celku.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Úvodná tretina je za nami, domáci celok po nej vedie 2:1 aj vďaka rýchlemu nástupu.

V 3, minúte skóre otváral Poliaček, druhý gól pridal v 8. minúte Piatka. Hostia znížili po presnej strele Baláža zo 17. minúty.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:17

Segľa zachytil rozohrávku domácich, pekne sa uvoľnil, no bekhendové zakončenie nebolo podľa jeho predstáv.

18:18

Dvojnásobné vylúčenie: v drese Bardejova za podrazenie Baláž , za rovnaké previnenie na domácej strane Kadlubiak.

17:51

Hollého zamestnal autor gólu Baláž, úspešnejší brankár MHK 32.

16:05

Hostia využívajú početnú výhodu. MARCEL BALÁŽ dostal peknú prihrávku od Vaška a z ľavej strany, spomedzi kruhov, nedal šancu domácemu brankárovi.

15:08

Puk už je tam, kam patrí, teda medzi mantinelmi.

15:03

Tak aj po druhýkrát príbeh zvaný puk a striedačka.

15:00

Puk si z ľadu odbehol na striedačku...

14:47

Dobrá, tvrdá strela Hopkoviča, no v bránke MHK 32 istota menom Juraj Hollý...

14:13

Druhé vylúčenie na domácej strane. Strelec úvodného gólu Poliaček si posedí za hákovanie.

12:47

Hluchšia chvíľka nepriniesla žiadnu šancu.

10:37

Hostia v pásme, no Hollého neohrozili.

09:03

Domáci sa budú musieť brániť. Prvým vylúčeným v dnešnom meraní síl je Bartík za podrazenie.

07:40

Po druhom góle brankár Palko opúšťa bránku.

07:30

Domáci vedú o dva góly. Kadlubiak od modrej nahodil puk, do siete ho umiestnil MAROŠ PIATKA.

07:13

M. Oravec skúšal na Marcinka, no puk k nemu neprešiel.

06:17

Macík skúša bekhendom, no míňa bránku.

05:40

Hollý prikryl puk pred Šimčákom.

05:07

Z ľavej strany to skúšal Sabol, Hollý bol na svojom mieste.

03:50

Z pravej strany vystrelil Trochta, vhadzovať sa bude pred Palkom.

02:49

Domáci otvárajú skóre dnešného duelu. Mezovského strelu pred bránkou správne umiestnil FRANTIŠEK POLIAČEK.

01:37

Devečkovu strelu Hollý vyráža hokejkou.

00:43

Duriš nahodil puk od modrej, neujíma sa ani dorážka Trochtu.

00:03

Stretnutie sa nám začalo ešte pred 17:00 hodinou.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Školiak, Nitriansky, Duriš, Janči, Kadlubiak, Holiga, Moravčík – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, M. Oravec, Marcinko, Piatka, Legerský, Uhrík, Divok, Poliaček, Roháč.

HC 46 Bardejov: Palko – Takáč, Slimák, Gajdoš, Hruška, Hopkovič, Devečka – Cútt, Baláž, Vaško, Prokop, Segľa, S. Saliji, Hričina, Sabol, Česelka, G. Saliji, Šimčák, Kohutiar.

Rozhodca: Babeliak – Číž, Kollár..
Žreb 14. kola druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže proti sebe postavil tímy MHK 32 Liptovský Mikuláš a HC 46 Bardejov.

V centre Liptova vládne po strede veľké sklamanie. Domáci hráči „cestovali“ na ľad slovenskej reprezentácie do 18 rokov (hralo sa v Liptovskom Mikuláši, Enel aréna je domovským stánkom oboch celkov).

Po slabučkom výkone Liptákov reprezentačný výber vyhral 2:1. Mikulášania tak dali veľmi rýchlo zabudnúť na výbornú sériu siedmich výhier v rade, z toho piatich v riadnom hracom čase. Uvidíme, ako sa aktuálne šiestemu tímu súťaže (získal 24 bodov) bude dariť proti Bardejovu.

Ten má o tri body viac a medzi tuctom účastníkov prvej hokejovej ligy to zatiaľ stačí na štvrtú priečku. Bardejovčania v uplynulom kole hrali na domácom ľade. Nestačili na Prešov, ktorému podľahli 1:2. Za domácich sa presadili Garip Saliji.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:6

Branky a nahrávky: 3. Poliaček (Mezovský), 8. Piatka (Kadlubiak), 37. Kuric (Macík) – 17. Baláž (Vaško, Takáč), 37. Cútt (Baláž, Vaško), 38. Hričina (Hopkovič, Devečka), 55. Takáč, 56. Hričina (Devečka), 56. Baláž (Vaško, Cútt)

HK Bardejov: Palko (8. Andreanin) – Takáč, Slimák, Gajdoš, Hruška, Hopkovič, Devečka – Cútt, Baláž, Vaško, Prokop, Segľa, S. Saliji, Hričina, Sabol, Česelka, G. Saliji, Šimčák, Kohutiar.

Rozhodčí: Babeliak – Číž, Kollár.