1:2

konec (1:2, 0:0, 0:0)

24.10.2014, 18:00 • HANT arena Skalica • Michal Štetina sk

Tipsport: 3.33 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak a máme tu koniec dnešného stretnutia. Víťazom sa stáva mužstvo menom HC 05 Banská Bystrica, ktorá vezie domov všetky tri body. Domáci si šancami aspoň bod zaslúžili, no všetci vieme, že sa hrá na góly a nie na šance, a tak si Záhoráci na svoje prvé domáce víťazstvo musia ešte počkať. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. Dovidenia. (20:03:35)

60:00

59:34

Posledné sekundy 3. tretiny. Domáci bojujú v šestici o predĺženie, no Košarišťan drží Bystricu v tesnom vedení 1:2!

58:11

Predajniansky sa predral cez domácu obranu, no jeho zakončenie bolo prudké a nepresné.

57:17

Dnes sa nám hrá pomerne čistý hokej. Počet vylúčených v dnešnom zápase je zatiaľ len na čísle 3!

56:54

Handlovský strieľal z otočky, len do Romančíkovho pravého betónu.

55:33

Drtina sa už chystal k strele, no v dobrej pozícii bol však odtlačený.

54:51

Domáci fanúšikovia sa aj za nepriaznivého stavu ukazujú v dobrom svetle a ženú svojich miláčikov napred!

52:14

Štumpf nabil Juríkovi, ktorý chcel vrátiť puk prvému menovanému, no do prihrávky mu doslova skočil Kafka, a o puk ich obral.

51:20

Luža pálil od modrej, no jeho strelu Romančík dobre videl a bez problémov vyrazil do bezpečia.

50:46

Tomáš Méry sa snažil preveriť Košarišťana, no jeho strela bola veľmi nepresná.

49:33

V tomto momente môžme vidieť kopec súbojov o puk pri zadných mantineloch.

48:09

Perfektný zákrok Romančíka v domácej bráne, ktorý vychytal nebezpečnú strelu Patrika Lampera.

47:48

Puk na hokejkách domácich hráčov, ktorí od svojho gólmana založia svoju útočnú akciu.

45:40

Daniel Štumpf sa nakoniec aj s problémami zdvíha z ľadovej plochy po tom, čo ho tvrdo poslal na ľad obranca hostí Jaborník.

44:53

Drtina nahodil puk do útočného pásma naslepo, a tak sa puku zmocnili hostia z Bystrice.

43:22

Signalizovaný ofsajd zastavil rozbehnutého Tomáša Méryho.

42:42

Zakázané uvoľnenie hostí, hra sa opäť vráti pred Košarišťana.

41:46

Ďalšia šanca pre domácich, no Chylovi utiekol puk, a tak sa ho zmocnili hostia.

40:54

Jankovič sa snažil o vyrovnanie, no v úvode záverečnej tretiny opäť úspešnejším Košarišťan.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:33

Michal Romančík v súboji o puk s Birom, ktorý ale domáci hráč napokon prehral.

38:20

Nepresná rozohrávka hostí sa končí zakázaným uvoľnením. Hra sa tak presunie pred Andreja Košarišťana.

37:29

Hrá sa nám rýchli hokej, hra sa prelieva z jednej strany na druhú, no o niečo vážnejšie akcie si tvoria hokejisti z Banskej Bystrice.

36:02

Daniel Štumpf sa popri mantinely odhodlal k strele švihom, no zaskočiť brankára hostí sa mu nepodarilo.

35:14

Mário Róth to skúsil z prvej príklepom, no jeho strela letela mimo Romančíkovej brány.

34:12

Jankovičova tvrdá bomba od modrej narobila Košarišťanovi mierne problémy, no nakoniec skryl puk pod svoju lapačku.

33:26

V tomto momente toho veľa na ľade nevidíme. Hrá sa prevažne v strednom pásme.

32:22

Bystrica išla do menšieho úniku. Domáci sa však aj so šťastím ubránili.

30:06

Opäť Chylo, najskôr vycvičil obrancov hostí, ktorý ostali dezorientovaný, vnikol pomedzi kruhy, ale strelou švihom nedokázal prekonať dobre postaveného Košarišťana!

29:47

Dnešné stretnutie sleduje 893 divákov.

28:40

Domáci v plnom počte. Skalica sa ihneď tlačí pred hosťujúceho gólmana a snaží sa o vyrovnávací gól.

27:21

Domáci sa zatiaľ veľmi dobre bránia a do ničoho vážnejšieho hostí nepúšťajú.

26:40

Prvé vylúčenie v druhej tretine na strane domácich. Petr Stoukal dostáva dve minúty za seknutie.

24:52

Drtina to skúsil individuálne, a tak získal útočné pásmo pre domácu Skalicu.

23:04

Domáci získali útočné pásmo, a tak nasleduje vhadzovanie po pravici pripraveného Košarišťana.

22:09

Gašparova nebezpečná strela, ktorá letela našťastie pre domácich priamo do pravého Romančíkovho betónu.

21:07

Domáci sa od úvodu druhej tretiny tlačia pred Košarišťana, ktorý bez problémov vyrazil nebezpečne letiace puky na jeho bránu.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:05

Máme pred sebou záverečné sekundy 1. tretiny. Domáci sa snažia o vyrovnanie, no Košarišťan drží Bystricu v tesnom vedení.

18:18

Šanca hostí, Romančík pre istotu chytil puk do lapačky.

17:43

Zigo sa už chystal k strele, no v poslednej chvíli ho čisto odstavil od puku Gründling.

16:18

Záhorákom sa nedarí v rozohrávke, a tak musia začať svoju útočnú akciu až od vlastnej obrannej tretiny.

15:32

Domáci usadený v útočnom pásme a snažia sa niečo vymyslieť, no chýba tam strelec, ktorý by vytvoril závar pred Košarišťanom.

14:53

Šanca pre domácich! Tomáš Zigo dostáva dve minúty za držanie.

PREISINGER - 1:2

13:10

Banská Bystrica dala gól!
A je to 1:2! MIROSLAV PREISINGER, bývalý hráč domácich posiela Bystricu do vedenia, keď peknou strelou švihom prekonal bezmocného Romančíka. Asistencie: Austin Block, Michal Hudec.

KAFKA - 1:1

12:14

PETER KAFKA našiel strelou švihom medzierku medzi pravou tyčkou a zaskočeným Romančíkom, ktorý si zrejme dorazil puk do vlastnej brány. Asistoval: Patrik Luža.

11:44

Máme za sebou polovicu 1. tretiny,ktorá nám priniesla jeden gól domáceho mužstva.

10:10

Opäť v tom bol Stoukal, ktorý nahodil puk na brankára hostí, no Jankovičova dorážka sa skončila v lapačke pozorného Košarišťana.

09:32

Pekná akcia domácich, ktorú zakončoval Stoukal, no Košarišťan bol na správnom mieste.

08:42

Za držanie si ide na dve minúty sadnúť Branislav Bendík.

08:18

Stoukal mohol zvýšiť na 2:0, no jeho strela švihom bola tečovaná na ochrannú sieť.

07:19

Domácim sa nedarí vyhodiť puk z ich vlastného obraného pásma, a tak má Romančík o zábavu postarané.

06:10

Block sa snažil pretlačiť puk za Romančíkov chrbát, ktorý ho radšej skryl pod svoju lapačku.

BEZúCH - 1:0

05:11

Skalica dala gól!
Góól! JURAJ BEZÚCH sa dostal do menšieho úniku, zbavil sa domáceho obrancu Rosandiča a prvý menovaný posiela domácich do vedenia 1:0. Asistoval mu Daniel Štumpf.

04:32

Hrá sa nám dlhšie bez prerušenia.

03:14

Na štadióne zatiaľ dobrá atmosféra, bude dobrá hra domácich i na ľade?

02:37

Úvod zápasu je opatrný z oboch strán. Hrá sa prevažne v strednom pásme.

01:24

Domáci usadený v útočnom pásme, Bezúch skúsil strelu švihom, ktorá bola odrazená do Preisingerovej tváre, ktorý vyzerá ale v poriadku.

00:08

Začal sa nám zápas medzi domácou Skalicou a hosťami z Banskej Bystrice. Po úvodnom buly sú pri puku hokejisti v bielych dresoch.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK 36 HANT Skalica: Romančík – Gründling, Jankovič, Drtina, Horváth, Mikéska, Pavešic, Kukliš JStoukal, Šimíček, Vaško – Méry, Chylo, Bene – Bezúch, Štumpf, Jurík – Dvonč, Romančík M. Rejžek.
Tréner: Štefan Mega.

HC 05 Banská Bystrica: Košarišťan – Rosandič, Jaborník, Bambúch, Luža, Biro, Predajniansky, Gachulinec –Kytnár, Hudec, Block – Handlovský, Preisinger, Kafka – Lamper, Zigo, Róth – Matoušek, Bendík, Gašpar.

Rozhodca: Konc – Orolin, Tvrdoň..
Dobrý podvečer. Srdečne Vás pozývam k sledovaniu tohto duelu medzi domácou Skalicou a hosťujúcou Bystricou. Záhoráci sa naposledy stretli s lídrom našej tabuľky, Košicami. Východniari mali pevnú obranu a nebezpečné brejky, Záhoráci sa snažili, no nakoniec prehrali 2:0. Záver zápasu spestrila bitka medzi Gründlingom a Jánošíkom, ktorá postavila fanúšikov na nohy. HC 05 Banská Bystrica hostila na vlastnom klzisku silný Trenčín. Domáci hokejisti si pomaly začínajú zvykať na svoj "nový" štadión, ktorý zažil prvé víťazstvo v napínavom dueli, ktorý rozhodol až v samostatných nájazdoch bývalý hráč Skalice Miroslav Preisinger. Bystrica teda zdolala Duklu Trenčín futbalovým výsledkom 1:0 po samostatných nájazdoch.

V dnešnom zápase je miernim favoritom Bystrica, no Skalica si doma bude isto chcieť nejaký bod udržať. Priebeh a konečný výsledok dnešného stretnutia sa dozviete od 18:00!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:2

Branky a nahrávky: 6. Bezúch (Štumpf) – 13. Kafka (Luža), 14. Preisinger (Block, Hudec)

HK Skalica: Romančík – Gründling, Jankovič, Drtina, Horváth, Mikéska, Pavešic, Kukliš JStoukal, Šimíček, Vaško – Méry, Chylo, Bene – Bezúch, Štumpf, Jurík – Dvonč, Romančík M. Rejžek. Tréner: Štefan Mega.

HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan – Rosandič, Jaborník, Bambúch, Luža, Biro, Predajniansky, Gachulinec –Kytnár, Hudec, Block – Handlovský, Preisinger, Kafka – Lamper, Zigo, Róth – Matoušek, Bendík, Gašpar.

Rozhodčí: Konc – Orolin, Tvrdoň.