konec (2:2)

24.10.2014, 20:30 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

39:50

Helas Brno právě vstřelilo branku!
Deset vteřin před koncem zápasu prošel po levém křídle RADEK SÝKORA a snížil s největší pravděpodobností na konečných 7:4.

31:34

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Friedl poslal ze standardní situace tvrdý míč na Šimona, který ho vyrazil pouze k nohám PETRA VÁNI a ten dává už sedmý gól Madosu.

30:32

Tentokrát si ze stejného místa připisuje asistenci Srkal a míč zakončoval PETR VÁŇA. Hradec vede už o tři branky, a to 6:3.

30:00

Mados odpovídá, Váňa přistrčil míč na ADAMA CHROMKA, který poslal míč za rozhozeného Šimona – 5:3.

29.12

Beran po rohovém kopu trefuje břevno hostující brány, od kterého se míč odráží ještě do tyče a poté ven.

28:20

Hostující brankář brankář DAVID ŠIMON přes celé hřiště vyzýval ke skórování Lacka. Míč však nakonec končí v bráně a je sníženo – 4:3.

26:49

Chromek se dostal před Šimonem k míči, ten se pro něj vrhl na zem. Domácí hráč ale nakonec přihrávkou našel MARKA SRKALA, který tvrdou ranou propaluje vše, co mu stálo v cestě -4:2.

25:20

Na druhé straně jen těsně vedle levé tyče mířil nebezpečnou střelou Lerch!

20:28

První půl minutu sice byl míč v moci hostů, nakonec ho ale ztratili, MAREK SRKAL pláchl po levém křídle a zakončil k tyči – 3:2.

19:45

Veliká mela před bránou Šimona nakonec znamená přistrčení skákavého balónu Merklem na DAVIDA JOŠTA. Ten tak čtvrt minutu před koncem prvního poločasu srovnává na 2:2.

19:05

Tak to je studená sprcha pro Maods! Helas se dostal ojedinělého brejku, který vedl Šplíchal a následně našel úplně volného RADKA SÝKORU – 1:2!

17:55

Přečíslení Madosu tři na jednoho vytáhnul až skoro z brankové čáry odkopem jediný obránce, jenž se stihl vrátit, kterým byl Sýkora!

14:02

Všechno mohlo být ale jinak, Michal totiž při útoku Madosu jako poslední hráč neudřel míč a jen díky faulu za žlutou kartu musel unikajícího hráče zastavit.

09:31

Hradec se snažil přidat hnedle další branku. Vše ale nakonec končí rychlým protiútokem Helasu, který do odkryté branky zakončoval STANISLAV LERCH – 1:1.

08:51

Domácí se po obrovském tlaku dostávají do jednobrankového vedení. Jošt získal na levé straně před bránou hostů míč, obehrál si obránce a předložil míč na úplně volného LUKÁŠE MERKLA.

02:37

Lercha si na pravém křídle obehrál povedeně Michal a následnou střelou trefuje pravou tyč Šimonovi brány!

01:20

Obrovská šance domácího Srkala! Ten ve středu hřiště obehrál jednoho z hostujících hráčů a tím se mu tak otevřel volný prostor na střelu. Míč ale končí pouze vedle brány.

7:4

konec (2:2)

Branky: 9. Merkl (Jošt), 20. Jošt (Merkl), 21. Srkal, 27. Srkal (Chromek), 30. Chromek (Váňa), 31. Váňa (Srkal), 32. Váňa (Friedl) – 10. Lerch (Sýkora), 20. Sýkora (Šplíchal), 29. Šimon, 40. Sýkora

Karty:   15. Michal (HEL)

MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Michal "K", Friedl, Jošt, Fidra, Merkl, Beran, Srkal, Chromek, Váňa.

Helas Brno: Šimon (32. Dang) – Klimeš, Havlík, Presl, Vlach "K", Lerch, Švihálek, Lacko, Sýkora, Šplíchal

Rozhodčí: Petr – Vaněk