24.10.2014, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tomáš Hála (@tom_hala)

Autorem vítězné branky je ALAN LYSZCZARCZYK.

62:09

Hostující trenér si vyžádal oddechový čas.

62:09

Hosté mají možnost rozhodnout zápas, zahrají s přesilovou hru! Za hákování je totiž vyloučen Dominik Beer (KVA).

61:50

Janata se prosmýkl po levé straně až před bránu, kde předložil kotouč najíždějícímu Traplovi. Ten už mohl pálit do odkrytí sítě, avšak touš mu přeskočil přes čepel.

56:46

Janata zůstal nikým nehlídaný přímo před Zvědělíkem, avšak ani na dva pokusy za něj puk neprocpal.

54:55

Nádherný zákrok v podání Zvědělíka! Dominik Beer dostal puk mezi kruhy, odkud pálil tváří v tvář brankáři, ten ho ale vychytal skvělým zákrokem lapačkou.

54:05

Josef Toman se otočil s pukem a svižně vypálil, Kuchař jeho střelu vyráží na poslední chvíli krajem betonu!

50:34

Domácí trenér Eismann si vyžádal oddechový čas.

50:34

Další vyloučení na straně hostů, za podražení je vyloučen Tom Polák (CHM).

49:52

Hostující trenér se rozohnil a vedl vášnivou diskuzi s rozhodčím Kostourkem. Ten nakonec udělil hostujícímu týmu dvě minuty za nesportovní chování.

49:18

Tomáš Adámek (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

47:47

Piráti právě vstřelili branku!
Hosté z bleskurychlé akce srovnávají skóre na 2:2! Matyáš Svoboda vysunul do úniku JANA SVOBODU, který si poradil jak s obráncem, tak i s Kuchařem a střelou přesně k tyči srovnal skóre! Asistence: Matyáš Svoboda

40:51

Zvědělík je dnes jednoznačně nejlepším hráčem z kádru hostujícího celku. Nyní opět již rozvalený na brankové čáře udržel betony u tyčky a nepustil kotouč do branky.

35:19

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energetici využili svého začínajícího tlaku střílí druhou branku a otáčí skóre ve svůj prospěch. Velmi dobrou práci odvedli spoluhráči MARTINA WEINHOLDA, kteří několika střelami zaměstnali Zvědělíka. Puk se poté odrazil z chumlu hráčů na pravý kruh právě k WEINHOLDOVI, který se s tím nemazal, tahem vypálil a puk zaplul přesně k pravé tyči! Bez Asistence.

27:24

Nyní už se ale energetici prosazují a máme vyrovnáno! Od modré čáry puk na bránu lehce nahodil DAVID PRACHAŘ, Zvědělík měl zastíněný výhled takovým způsobem, až mu puk propadl a rozvlnil síť. Asistence: Filip Bernáth, Petr Vodička

27:07

Neskutečný zákrok Zvědělíka! Už ležel na brankové čáře, avšak na poslední chvíli dokázal zachytit puk letící těsně pod břevno.

25:13

Domácí si zahrají přesilovou hru, jelikož hosté hráli v šesti hráčích.

20:31

Velmi povedený nástup hostujícího celku do druhé třetiny! Krásná přímočará akce, kdy se Polák protáhl útočným pásmem a na Kuchaře ostře vypálil, ten ale jeho ránu vyrazil. K puku se ale jako první dostal ALAN LYSZCZARCZYK a nikým nebráněn ho doklepl do odkryté sítě. Asistence: Tom Polák

15:45

Milan Davídek (KVA) v útočném pásmu zbytečně, a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

10:11

Domácí si vytvořili silný tlak, který vyústil ve vyloučení Pirátů. Josef Rindoš (CHM) je poslán na trestnou lavici za hákování, za následné protesty navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest.

05:55

Adámek nabral na rychlosti a protáhl se až před bránu, tam byl ale faulován. Za hákování si tak dvě minuty odsedí Milan Davídek (KVA)

04:09

A málem se zadařilo! Po pravé straně se protáhl do útočného pásma David Prachař, zakončení vzal na sebe a na Zvědělíka tvrdě vypálil, ten ale opět kryje.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Prachač (Bernáth, Vodička), 36. Weinhld – 21. Lyszczarczyk (Polák), 48. Jan Svoboda (Matyáš Svoboda), rozh. náj. Lyszczarczyk

0:1   Filip Hauzr (KVA)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička "A", Bernáth, Pajk, Weinhold, Beer, Vápeník, Prachař – Čejka "C", Janata "A", Trapl – Horký, Davídek, Hauzr – Pastyřík, Svoboda, Kurfürst – Prošek. Trenér: Václav Eismann

Piráti Chomutov: Zvědělík (Khůn) – Novák, Lidák "A", Gröger, Hajič, Hlaváček, Novák, Běhula, Bukač – Svoboda M., Rindoš, Svoboda J., Jindra, Kulich, Toman, Adámek "C", Polák, Lyszczarczyk, Dejmek, Šilař, Palička

Rozhodčí: Kostourek – Havelec, Fiala