3:2

konec (0:1, 1:0, 2:1)

24.10.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Daniel Pavlík (@dpavlikcv)

Tipsport: 2.25 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté se ještě odhodlali k tlaku, ale dvoubrankový náskok byl už příliš. Piráti poslední třetinu začali výborně, dvě branky pojistily vedení domácího celku, který si už náskok vzít nenechal. Děkujeme, že jste spolu s námi sledovali textový přenos, ačkoliv se zápas hrál paralerně s nejvyšší seniorskou soutěží v česku. Přeji příjemný zbytek večera a zas někdy naviděnou. (19:39:06)

60:00

59:36

Zlín právě vstřelil branku!
Že by se ještě ševci mohli odhodlat k vyrovnání? Snížení zařizuje ne moc povedenou tečí PATRIKA DALAJKY, kterou ale Danylec nedokázal při přemístění pokrýt. Asistence: David Hrazdíra.

58:32

Vhazování po pravici Danylce, Zlín hraje v šesti!

58:32

Oddechový čas pro hosty.

58:32

Podražením se porvinil Jakub Tatár, odsedí si tedy dvě minuty za podražení.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny...

57:03

Patrik Dalajka měl v situaci 2 na 1 už napřaženo, po obdržení přihrávky však volné místo v brance netrefil, jeho pokus šel pouze do boční sítě.

56:42

Hostující útočník opět jen prověřil Danylce z velké dálky.

56:32

Zakázané uvolnění Zlína.

55:47

Milan Janák (CHO) musel vystřelit z ostrého úhlu, jelikož dráhu možné přihrávky dobře pokrýval hostující obránce.

55:09

54:00

Velmi nepříjemná střela šla na Danylce zpoza modré čáry. Chomutovský brankář byl však pozorný.

53:45

A hosté vyhazují.

53:09

Macharáček posílá Zlín do oslabení. Dostává dvě minuty za hákování.

52:44

51:35

Pokažená přihrávka Zlína dovolila domácím uklidit kotouč mimo dosah své branky.

50:44

Petr Macháček (CHO) je vloučen na dvě minuty za hákování.

50:20

David Hrazdíra obdržel výbornou přehrávku, bohužel pro něho puk nedokázal správně usměrnit.

48:46

Další střela, tentokrát z větší blízkosti končí ve výstroji chomutovského brankáře.

48:37

Propagační nahození ze středního pásma Danylec pohodlně kryje.

46:09

Zlín spálil obrovskou šanci! Po vyhraném buly se ke kotouči dostal Michal Hlaváč, který se prodral vpřed a svou přihrávkou na druhou stranu vybídl spoluhráče ke skórování. Zlínský útočník však netrefil puk ideálně.

45:56

Rychlá střela zápěstím končí v lapačce Halody.

45:30

Zlín pouze nahazuje, brankář Chomutova ale defenzívě Pirátů pomáhá.

44:19

Hra Pirátů se od začátku třetího dějství značně zlepšila.

43:15

Piráti právě vstřelili branku!
A rázem je to o dva góly! JAKUB HIERMAN vystřelil z nápřahu od modré čáry a kotouč se dostal mezi betony zlínského gólmana. Asistence: Radek Veselý, Petr Macháček.

42:13

Nebezpečná situace! přihrávka přes brankoviště k pravé tyči Halodovy klece jen těsně minula čepel hole chomutovského útočníka.

41:58

A navíc je tu přesilovka domácích. Dvě minuty si odsedí Jakub Kužílek (ZLN) za hákování.

40:57

A Piráti se poprvé ujímají vedení! Skóre otáčí RADEK VESELÝ, který se svou střelou z pravé strany nemýlil. Asistence: Miroslav Jirušek, František Wágner.

40:35

Přihrávka hostů byla ve středním pásmu zastavena, puku se ujímají chomutovští.

40:01

Chomutovské mužstvo se z první třetiny poučilo a úvod té druhé se jim velmi vydařil. Trefa Jiruška znamená, že po dvou třetinách je skóre vyrovnané – 1:1. I tady se hosté dokázali dostat do přečíslení 2 na 1, ale štěstí a gólman Danylec domácím pomohl k tomu, že už nemusejí dohánět náskok soupeře.

40:00

39:55

Piráti v posledních vteřinách kombinují v útočné třetině.

36:40

Zaremba (ZLN) v přečíslení 2 na 1 volí střelu, kterou Danylec pouze vyrazil na druhého zlínského útočníka, který ihned dorážel. Chomutovský gólman se však přemístil včas.

35:30

Tento souboj nakonec vyhráli Piráti a vyráží na zteč.

35:00

Hosté se dál snaží o útok, zatím o kotouč musí tvrdě bojovat u mantinelu.

34:12

33:40

Až teď jeden z obránců vyhazuje.

33:25

osté stále drží pásmo a ostřelují Danylcovu klec.

32:12

Přesilovka beranů. Milan Janák je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

30:11

Domácí pod tlakem nezvládli rozehrávku a posílají puk do zakázaného uvolnění.

29:35

Střela z úhlu od Aleše Macháčka nedělala zlínskému brankáři žádný problém.

29:01

28:30

Lukáš Dubeň napřáhl, ale jeho projektil branku ani netrefil.

27:51

Obránce Pirátů nezachytil na modré čáře přihrávku a rozhodčí píská ofsajd.

Tvrdá střela od modré orazítkovala tyč zlínské klece!

27:01

A je tu vyloučení hostů. Dvě minuty dostává Patrik Dalajka za sekání.

25:45

Juraj Talán (ZLN) mocně napřáhl u modré čáry, vypálená rána však bezpečně přistává v lapačce Michala Danylce.

24:56

24:49

Kombinace Zlína je znovu zastavena po přihrávce mezi kruhy.

23:45

Piráti po několika neúspěšných pokusech Zlína od modré vyhazují kotouč z pásma.

22:56

František Wágner (CHO) odpyká dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

20:57

Krátce po vypršení trestu pro Zlín tu máme vyrovnání! Přihrávka před branku našla přesně hůl MIROSLAVA JIRUŠKA, který neměl problém překonat bezmocného Halodu. Asistence: Martin Šťovíček, Robert Černý.

20:54

20:01

Hosté ze Zlína nejsou sice aktivní, ale efektivní určitě ano. Protiútoky rozhodly první třetinu po selhání defenzívy Pirátů. Padl však pouze jediný gól, a to z hole Patrika Dalajky. Máme před sebou čtyřicet minut, kterých budou muset domácí hokejisté využít mnohem lépe, pokud chtějí pomýšlet na výhru.

20:00

19:53

A další rychlý pokus, tentokrát z levého křídla hostující brankář kryje.

19:40

Střela z pravého kruhu z hole Miroslava Jiruška končí na betonu zlínského gólmana.

18:54

A přesilovka Zlína předčasně končí. Hosté se totiž provinili za příliš mnoho hráčů na ledě. Michal Gago odsedí dvouminutový trest.

18:30

Piráti vyhazují do bezpečí.

17:45

Piráti sice útočí častěji, ale málokdy se dostanou do šance. Naopak Berani sází na nebezpečné protiútoky. Jeden z nich právě pomohl hostům k další přesilovce.

17:27

Domácí Petr Macháček si půjde sednout na 2 minuty za nedovolené bránění.

16:00

Obrovská šance hostů! Nepokrytý Michal Gago se ocitá sám před brankářem Danylcem, maskovaného muže však neukličkovat.

15:02

A hosté přesiolovou hru ihned využívají! Na rychlou přihrávku nedokázal domácí brankář zareagovat včas a střela PATRIKA DALAJKY končí v síti. Asistence: Dominik Matula.

14:49

A teď má šancí Zlín. Kellerstein je vyloučen za hákování.

14:31

14:23

Z protiútoku mohl udeřit Zlín, ale nakonec útočníkovi kotouč utíká a značně zpomalil postup formace. Proto došlo pouze na střelu od modré, kterou Danylec viděl.

13:45

Zatím se hosté bez větších problémů brání.

13:01

A Hlaváč je zpátky na ledě.

12:31

Dominik Matula posílá hosty do tří. Dostává 2 minuty za hrubost.

12:10

Jakub Hierman mohl zasunout za brankovou čáru, ale skákající puk minul.

11:30

Nevydařená přihrávka mezi kruhy vyhání Chomutov z pásma.

11:01

První přesilovka Pirátů. Michal Hlaváč si odpyká dvě minuty za sekání.

10:40

Domácí Páleník chtěl prověřit brankáře ze středního pásma tvrdou střelou, která šla ovšem mimo.

09:30

Další neúspěšný pokus o útok hostů. Přihrávka na jednoho ze zlínských hráčů byla příliš prudká.

08:10

Robert Černý (CHO) po chybě zlínské rozehrávky z první vytřelil do betonu Halody. kotouč se odráží do bezpečí.

07:20

Patrik Dalajka se prokličkoval mezi kruhy, jeho střela ale plachtila pomalu a Danylec puk kryje.

06:20

A je tu znovu poziční převaha domácích. Hosté mají se zakádáním útočných akcí problémy.

05:56

03:56

Domácí Šťovíček na dvě minuty oslabuje svůj tým za sekání.

01:40

Piráti jsou stále u puku, další střela na Halodu šla pouze do lapačky zlínského gólmana.
Nahození Zlna končí na hokejce rozehrávajícího Páleníka.

00:01

Obě mužstva jsou již připravena pro úvodní vhazování, utkání začne co nevidět.

Piráti Chomutov: Strejc (Danylec) – Páleník, Hierman, Dubeň, Szathmáry, Černý, Procházka, Wágner, Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Tatár, Veselý, Janák, Kellerstein, P. Macháček, Strunz

PSG Zlín: Odložilík (Haloda) – Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Sirota, Talán, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Gago, Hrazdíra

Rozhodčí: Luczków – Coubal, Kokrment.
PSG Zlín zas na osmém místě uzavírá horní polovinu tabulky.
Berani za 19 zápasů nasbírali 33 bodů. Hosté budou nejspíše mírnými favority, ačkoliv to tak před prvním kolem moc lidí neodhadovalo.
Piráti Chomutov neprožívají zrovna úspěšnou sezónu, ačkoliv se tým z podkrušnohoří v té loňské radoval ze zisku titulu Mistra republiky. Momentálně okupují 12. místo po zisku 18 bodů.
Poslední vzájemný zápas se odehrál v pátém kole nového ročníku Extraligy na ledě Zlína, kteří za dvaačtyřicet minut nadělil hostům ze severu Čech čtyři branky, u kterých nakonec zůstalo. Za Zlín se trefili Dalajka, Kobylík, Hlaváč a Hladiš.
Vítejte u dvacátého kola DHL extraligy juniorů. V Chomutovské SD ARÉNĚ tentokrát dojde k souboji mezi domácími Piráty Chomutov a týmem PSG Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 21. Jirušek (Šťovíček, Černý), 41. Veselý (Jirušek, Wágner), 44. Hierman (Veselý, Macháček) – 16. Dalajka (Matula), 60. Dalajka (Hrazdíra)

Piráti Chomutov: Danylec (Strejc) – Páleník, Hierman, Dubeň, Szathmáry, Černý, Procházka, Wágner, Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Tatár, Veselý, Janák, Kellerstein, P. Macháček, Strunz

Berani Zlín: Haloda (Odložilík) – Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Sirota, Talán, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Gago, Hrazdíra

Rozhodčí: Luczków – Coubal, Kokrment