5:2

konec (2:0, 2:1, 1:1)

24.10.2014, 18:00 • Werk aréna • Kamila Schmiedová

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina už na favoritu nic nezměnila, oba týmy ještě přidali po jedné brance, tři body tak zůstávají doma. (20:06:12)

60:00

59:48

Christov měl teď dobrou příležitost ještě zvyšovat, černá pryž mu ale v nesprávnou chvíli ujela.

58:37

Domácím se nedaří získat si kotouč, ten si na svých holí drží Liberec, který krouží kolem třinecké branky.

58:02

Jedlička vyloučen na 5+10 minut za napadení, trest odpyká Babec.

56:27

Paločko si svou prudkou střelou zlomil hůl, kotouč i přesto míjí.

55:11

Ondřej Kovařčík se dostal do samostatného úniku, mezi tři tyče se jeho střela však nevešla.

54:27

Michal Roman vyloučen za podražení.

53:39

Pisarik posílá přihrávku Pěnčíkovi před branou, ten ale trefuje pouze gólmana.

52:35

Střela hostujícího celku skončila v sevření Dudáčka.

51:59

Havlas, na dvě minuty za hákování.

51:30

Christov si jel na bránu, ve svém útoku byl ale zastaven. Bude se vylučovat.

49:30

Hra se odehrává ve středním pásmu.

47:56

Tentokrát se vylučuje ve velkém Beránek za hostující celek na dvě minuty za hrubost, taktéž třinecký Jaroš.

47:52

Oceláři atakují libereckou branku, žádná ze střel zatím nic nezměnila na skóre.

46:44

Vyloučen Ordoš na dvě minuty za hrubost.

46:10

Solenský si najel zprava na bránu, v cestě mu stál ale připravený beton.

45:04

Michal Kovařčík posílá pas na Bednáře, kterému se ale nepodařilo dostat kotouč do branky.

43:37

Třinec právě vstřelil branku!
Již druhou brankou se prosazuje Vít Christov, který z prostoru před brankovištěm posílá puk pod horní tyč. Asistence: Bednář, Stránský

41:50

Hosté jsou po této brance aktivnější a zapálení skórovat znovu, to se jim zatím ale nedaří.

40:06

Liberec právě vstřelil branku!
Sotva po rozehrávce, Liberec snižuje, když se po krásné nahrávce Jedličky trefil do zcela odkryté části branky Jan Odroš. Asitence: Jedlička

40:01

Hostům se sice podařilo ve druhé periodě snížit, domácí však přidali ještě dvě branky.

40:00

39:22

Domácí si Liberec už do konce periody pohlídali a nepustili ke střele.

38:56

Trest za hrubost si na dvě minuty odpyká Zahradníček.

38:56

U domácí branky došlo k menší potyčce, zřejmě se bude vylučovat na straně třineckých.

37:36

Ordoš si projel přes ledovou plochu, zakončit s emu ale nepodařilo.

36:38

Další vyloučení, tentokrát Beránek na dvě minuty za napadení.

35:31

Slova se ujali hned domácí, Petrovi Heiderovi se podařilo prostřelit skulinu zprava, brankář už neměl šanci zasáhnout. Asistence: Franek

34:58

Tygři zatápí před domácí branou, zatím neúspěšně.

33:48

Hosté mohli snižovat, Solenského střela jen tak tak neprošla přes brankovou čáru, včas ji totiž zasedl třinecký gólman.

33:13

Před branou se ocitl Jan Ordoš ze své pozice již neměl problém zakončit.

32:28

Král střílí z levého kruhu, jeho střela ale postrádala přesnost.

31:43

30:32

O. Kovařčík vystřelil z prostoru před branou, neměl ale moc prostor, proto jeho pokus končí v betonech.

29:43

Zahradníček vyloučen na dvě minuty za hákování.

28:56

Ani jedné straně se teď nedaří udržet si puk.

27:42

Bednář získali kotouč ve středním pásmu, kde po přihrávce na Kovařčíka rychle nastoupil Vít Christov a zareagoval rychlým útokem zprava. Asistence: Kovařčík M., Bednář,

26:38

Hosté kombinují před branou, zatím ale nevidíme žádné střely.

24:43

Domácím se daří vyhazovat, hosté mají i problém s přechodem přes střední pásmo.

23:07

Fejko vyloučen na dvě minuty za sekání.

22:50

Další střelu domácí brankář zpracoval v poklidu.

21:39

Na ledě momentálně nevidíme nic zajímavého, kotouč se přesouvá ze strany na stranu.

20:32

Hosté se snaží hned z kraje dohonit co se dá, vyslaná střela se ale zastavila na betonu brankáře.

20:01

Do zápasu nejprve vstoupily oba týmy poměrně vyrovnaně, v průběhu začali být ale bojovnější domácí, což se projevilo i na skóre. Přispěly tomu také přesilové hry.

20:00

19:15

I v poslední minutě drží Oceláři Tygry ve svém sevření, poslední střela ale mířila pouze do zadního mantinelu.

18:28

Domácí využili další šance, z chumlu před branou se podařilo Tomáši Frankovi zavěsit do levého rohu brány. Asistence: Kovařčík O., Jaroš

17:36

Nejdříve střela Pisarika z mezikruží pak to zkouší i Doudera, jeho střela pouze zaduněla o betony.

16:58

Domácí si zahrají 5 na 3, vyloučen Artl za nedovolené bránění.

16:58

Střela Stránského pouze přeletěla nad horní tyčí.

15:53

Tržický, dnes již potřetí vyloučen na dvě minuty za hákování.

15:34

Jaroš se teď blýskl pěknou akcí, ve svém útoku byl ale faulován.

14:03

Černá pryž se teď drží v útočném pásmu Ocelářů.

13:33

Domácí taktéž plní dobře své defenzivní povinnosti a nepouští Liberec na své straně do větších šancí.

12:37

Heider si jel sám na bránu, brankáře se mu ale prostřelit nepodařilo.

11:47

Hra se drží v útočném pásmu domácích.

10:48

Tentokrát Paločko, jeho střelu sevřel třinecký strážce svatyně v betonech.

09:44

O kotouč se bojovalo ve středním pásmu, Stránskému se podařilo si ho získat a snažil se prostřelit brankáře zprava, neuspěl.

08:22

08:10

Střela Pěnčíka skončila v sevření Stezkových betonů.

07:02

Hostům se na chvíli podařilo osvobodit z tlaku, domácí už jsou ale opět před branou a zakládají útočnou akci.

06:42

A máme tady další vyloučení, podruhé se na trestnou lavici posadí Tržický za držení protihráče.

05:52

05:11

Liberec kombinuje před branou, nedaří se jim vhodná přihrávka a kotouč je vyhozen.

03:52

První přesilovka i pro hostující celek, Vít Christov vyloučen na dvě minuty za sekání.

03:26

Tygři se snaží dorovnat, Třinec jim zatím nedává moc prostor se v útočném pásmu projevit.

02:21

Oceláři využívají poslední vteřiny přesilové hry, Marek Pěnčík tečuje přijatý pas Michala Kovařčíka přímo za záda brankáře. Asistence: M. Kovařčík, Christov

02:05

Domácí atakují hostující svatyni, Zahradníček pálí od modré, míjí.

01:42

Na přesilovou hru jsme si dlouho nepočkali, vyloučen Tržický na dvě minuty za vysokou hůl.

00:33

Do utkání vstoupily oba týmy s nasazením, nejdříve měli kotouč na své holi hosté, teď se boj přesunul do útočné pásma domácích.

00:01

HC Oceláři Třinec: Fendrich (Dudáček) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M.

Bílí Tygři Liberec:Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír M., Artl, Beránek, Divila, Tržický – Babec, Šír R., Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek .
HC Oceláři Třinec:
Domácí se svými 35 body se drží na 6. příčce tabulky. Poslední dva zápasy pro ně nebyly úspěšné, nejdříve prohra se Spartou, která si již v první třetině nastřádala dvě branky – 1:2, poté s dalším pražským celkem, Slavií, tentokrát 1:3. Ve venkovních zápasech toto mužstvo ale vede tabulku juniorů.

Bílí Tygři Liberec:
Hosté jsou na tom v tabulce o jeden bod lépe. Pět zápasů za sebou se jim podařilo zvítězit, posledním s Kometou však tuto šňůru přerušili. Té podlehli 2:5.

Jediný dosud sehraný zápas obou soupeřů v této sezoně se odehrál v Liberci, kde po samostatných nájezdech zvítězili Oceláři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Dnes se na ledě třinecké Werk arény střetnou HC Oceláři Třinec s Bílými Tygry Liberec. Utkání začíná v 18:00.

5:2

Branky a nahrávky: 3. Pěnčík (M. Kovařčík, Christov), 19. Franek (Kovařčík O., Jaroš), 28. Christov (Kovařčík M., Bednář), 36. Heider (Franek), 44. Christov (Bednář, Stránský) – 34. Ordoš, 41. Ordoš (Jedlička)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Fendrich) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M.

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír M., Artl, Beránek, Divila, Tržický – Babec, Šír R., Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek