konec (1:0)

24.10.2014, 20:00 • Kyocera Stadion, Haag • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.6 4.2 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji příjemnou noc. (21:52:21)
Je za námi poměrně nudné utkání, ve kterém byli úspěšnější domácí hráči a vcelku zaslouženě vyhrávají 2:0. O jednu branku se již v prvním poločase postaral Kramer a druhý zásah přidal šestnáct minut před koncem Gehrt.

90+3

90+3

Nepodaří! Hlavní rozhodčí ukončuje utkání a domácí vítězí 2:0.

90+3

Hansenův dlouhý výkop končí na hostujících kopačkách. Podaří se Dordrechtu aspoň zkorigovat utkání?

90+2

Ten domácí rozehráli na krátko a Kristensen pak poslal míč za brankovou čáru.

90+2

V druhé minutě nastavení vybojoval asi poslední roh van Duijnen.

90+1

Nakonec se bude hrát tři minuty přesčas.

90+1

Doufejme, že hlavní rozhodčí nenastaví zbytečně moc minut a ukončí toto trápení v nejbližších chvílích.

89

Nákopy na útočníky Dordrechtu končí vždy buď faulem nebo jsou příliš dlouhé.

89

Domácí trenér připravil taktické střídání. Střelce druhé branky Gehrta nahrazuje Smith.

88

Další nepovedený centr sbírá Hansen.

88

Zápas se pomalu blíží ke svému konci a hosté zkouší vstřelit aspoň jednu branku. Zatím však nejsou úspěšní a jejich akce likvidují domácí hráči.

86

Míč byl však tečován na roh, po kterém si ze vzduchu stáhl míč domácí brankář.

86

Asi jediná gólovka hostů v druhém poločase. K zakončení se po pár odrazech dostal Koolwijk, ale bránu netrefil.

85

Gehrt namířil míč na bránu zhruba ve výšce třiceti centimetrů, což znamená jednoduchou práci pro hostující obranu.

84

Teď ale budou mít domácí asi zatím nejlepší pozici pro rozehrávku, a to z hranice velkého vápna.

83

Volné kopy obou týmů jsou však dnes opravdu žalostné.

83

K vidění další přerušení po faulu a Thomas Kristensen může rozehrát z klidové pozice.

81

Spasit hostující tým se nově bude snažit van Overeem, který vystřídal ten Voordeho.

81

Dordrechtu se nedaří v útoku, v obraně, prostě nikde. Jde poznat, že se jedná o předposlední tým tabulky.

80

Domácí kanonýr už je v pořádku a odchází za pomezní čáru.

79

Po souboji je ošetřován Kramer.

78

Má prognóza se potvrdila, protože hráči Dordrechtu vymysleli jen přihrávku do ofsajdu.

78

Hostující obránci rozvíjí akci, ale upřímně pochybuji, že dokáží vymyslet nějakou kloudnou přihrávku.

77

Roh opět neznamenal nebezpečí.

76

Hansen nyní v pohodě ušetřil minutu hry a po jeho odkopu se dostal do velké šance Kramer, kterého však vychytal Kurto.

GEHRT - 2:0

74

Den Haag právě vstřelil branku!
Naopak se trefují domácí a myslím, že je rozhodnuto. Domácí obrana zcela propadla, MATHIAS GEHRT si přehodil Kurta a posunul míč do prázdné brány.

74

Hostům zbývá poslední čtvrthodinka a zatím to nevypadá, že by měli vyrovnat.

73

I domácí se snaží živit své řady. Na hřiště přichází Hector Hevel, na střídačku Xander Houtkoop.

72

Hlavní rozhodčí teďka dvakrát nechal výhodu domácím, ale ti ji nezužitkovali a následovat bude odkop od brány Kurta.

71

Dochází k prvnímu střídání. Lieder nahrazuje Gosense.

70

Forbes se sice trochu divil, ale po jeho zablokovaném centru je máván jen aut.

69

Po vyhraném souboji Kramera pálil van Duijnen do dvacáté řady za branou Kurta.

68

Špatně kopnutá standardka a rychlý brejk hostů končí opět u Hansena.

67

Po autu se střetl Fortes s Houtkoopem, což sice hůře odnesl právě Fortes, ale hlavní rozhodčí mu píská faul.

66

Hra má stále asi následovný průběh. Hosté kombinují u půlící čáry, přijde nepřesná přihrávka a míč končí u Hansena. Stále a stále dokola.

65

S míčem nyní hrají hosté, ale opět se pohybují jen kolem poloviny hřiště.

64

Míč dlouho letěl, doletěl až za vápno a hosté ho odkopávají.

64

Hráči Haagu ho rozehráli na krátko, náslendý centr vyboxoval opět Kurto, ale po další akci bude další roh.

63

Veledůležitý skluz si nyní připsal Haddad a zastavil van Duijnena. Roh pro domácí.

62

Domácí však dělají více chyb. Potrestat je mohl Koolwijk, ale jeho střelu lapí Hansen.

61

Roh byl sice odvrácen, ale po dalším centru do vápna z nohy van Overeema se k zakončení dostal Fortes, který se netrefil mezi tři tyče.

61

...končí zablokovaným centrem a rohem ve prospěch hostujícího týmu.

60

Pozvolná kombinace Dordrechtu...

59

van Duijnen s Kramerem nyní byli proti jedinému obránci, ale kolmá přihrávka ze záložní řady byla příliš dlouhá a míč má Kurto.

58

Vito Wormgoor se zjevil před Kurtem a ten musel zasahovat proti jeho hlavičce z dobré pozice.

57

A také faulů. Opět se provinil domácí hráč.

57

Sledujeme opravdu podprůměrný zápas plný nepřesných přihrávek a kombinací.

57

Hansenův kop nekončí nikde jinde než v autu.

56

Další série nepřesností a míč je zas a znovu v zámezí.

55

A teď zas domácí..

54

Po několika důraznějších soubojích budou vhazovat hosté.

54

Faul na půlící čáře. Rozehrávat bude Zuiverloon.

53

Hosté jsou u míče častěji, ale jejich kombinace probíhá na půli nebo dokonce na vlastní polovině hřiště.

52

Touré zabojoval na půli hřiště a byl zastaven jen za pomocí faulu.

52

Roh vyboxoval Kurto.

51

Pěkná kolmice na Jensena, po jehož přízemním centru zakončoval Kramer, ale míč byl tečován nad.

50

Po odkopu Hansena se zůstávají s míčem na nohách svěřenci hostujícího trenéra Ernieho Brandtse.

49

Následná střela však byla velmi a nepřesná.

49

Zuiverloon nyní povalil Tourého a pro změnu volný kop pro hosty.

48

Míč do vápna Dordrechtu v pohodě odvrátila obrana.

47

Domácí se teďka pěkně vykombinovali kousek od půlící čáry a následuje faul hostujíího hráče.

46

Po vhazování Dordrechtu skvěle zapracoval Wormgoor a nedovolil hostům získat roh.

46

Od Houtkoopa jde míč do zámezí

46

Hosté zahájili druhý poločas a ihned se hrnou do útoku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Máme za sebou první poločas nevýrazného fotbalu, kde sice bylo k vidění pár šancí, ale také se týmy prezentovaly hromadou nepřesných přihrávek.
Do kabin však jdou v lepší náladě domácí, kteří vedou 1:0 zásluhou Michiela Kramera.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Pro ten si neohroženě došel Kurto.

45

Kramer teď trefil rukou Limu, ale rozhodčí si ničeho nevšiml a nařizuje kop od rohového praporku.

43

Balón opět lítá sem a tam až končí u Hansena.

42

Musím říct, že tolik nepřesností jsem ve fotbalovém zápase dlouho neviděl.

42

Další brejk domácích zastavuje hostující obrana.

41

Domácí mohli po pár minutách rozjet akci, ale ta končí po dalším ofsajdu Kramera.

40

Tyto standardní situace zatím opravdu neznamenají nebezpečí a Hansen bude odkopávat od své brány.

39

Závar před Hansenovou branou končí po střele Fortese jen dalším rohem!

39

Nyní si dokonce pomohl Jansen faulem, za což vidí první žlutou kartu na domácí straně.

38

Hráči Dordrechtu jsou nyní všuderychleji a domácí se nemohou dostat vůbec do kontaktu s míčem.

37

Druhý ani třetí roh v krátké chvíli hosté nevyužili, ale u míče zůstanou.

36

A po něm se dostal k zakončení Haddad, jehož střelu z otočky poslal Meijers tečí těsně vedle tyče.

36

Rychle na druhou stranu. Hosté totiž budou zahrávat rohový kop.

35

Nic z toho a na druhé straně prodlužoval Houtkoop na Kramera, který však byl v ofsajdu a nemohl hrát.

34

Tentokrát mají převahu hosté a uvidíme, zda se jim podaří vymyslet nějakou kloudnou akci.

34

Marvin Peersman dostihl balón ještě před čarou, ale poté poslal svůj centr za Hansenovu bránu.

32

Nakonec je z toho vhazování pro Dordrecht.

32

Kramer zpracoval přihrávku, ale míč se vrací zpět do středu hřiště.

31

Situace se v krátkém sledu opakuje.

30

Fortes se snažil aspoň trefit nohy obránců, ale to se mu nepovedlo a bude se odkopávat od brány Den Haagu.

29

Oba týmy nyní mají problém s přesnou kombinací a tuto pasáž nakonec přerušuje Houtkoop faulem na polovině hřiště.

29

Kulatý nesmysl je u Hansena a ten bude volit další dlouhý kop dopředu.

27

Po zablokovaném centru Houtkoopa se hosté rychle nahrnuli do útoku, ale nakonec z toho není ani aut pro Dordrecht.

27

A nakonec je z toho další roh.

26

Míč končí až u Hansena. Domácí tak volí nákop dopředu.

26

Malone si svůj aut na útočné polovině zopakuje.

25

První střelecký pokus hodujícího týmu má na svědomí Koolwijk, když dobře obral o míč Wormgoora, jenže střela opravdu nebyla z kategorie přesných.

24

Teď už se však střelec jediné branky dostal na hranici malého vápna k míči, ale Kurto mu skočil pod nohy a nenechal ho zakončit.

23

Obrana Dordrechtu opět odvrací míč směřující na Kramera.

23

Dion Malone se po svém autu dostal k míči, ale jeho přihrávku do vápna odvrátil hostující obránce.

21

Domácí ztratili míč, ale kombinaci Dordrechtu zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího kvůli ofsajdu Gosense.

20

Hosté se po delší době dostávají k míči a vymýšlejí vyrovnávací akci.

19

Další akci domácích zastavuje ofsajd.

19

Pro ten si tentokrát došel Kurto a vyboxoval ho pryč z vápna.

18

Domácí jsou při chutí a opět budou rozehrávat rohový kop.

KRAMER - 1:0

17

Rohový kop sice hosté odvrátili, ale z dalšího útoku se po přihrávce Houtkoopa trefuje MICHIEL KRAMER a posílá domácí do vedení.

16

Po volném kopu hlavičkoval úplně osamocený Houtkoop, ale Kurto instinktivně zasáhl.

15

Na druhé straně fauloval Fortes a je druhým napomínaným hráčem utkání.

15

První gólovka utkání, ve které se ocitl po dobré kolmici Gosens, ale Hansen včas vyběhl a skvěle zasáhl.

14

Peersman si pohrál se svým strážcem, ale jeho spoluhráči míč ztratili.

13

Nákop opět končí u brankáře Hansena.

13

Teď si zahráli Kurto, ale dlouhou přihrávkou nenašel Tourého, který fauluje.

12

Malone vybojoval míč pro své barvy, ale po jeho autu se dopustil faulu Kramer.

11

Kapitán domácích, van Duijnen se snažil dostat k míči, ale Haddad ho v pohodě pohlídal a míč má v moci Kurto.

10

Jenže domácí dlouho u míče nepobyli a Dordrecht už zase kontroluje hru.

9

Kristensen dobře vystihl rozehrávku a van Haaren ho zastavil jen za cenu faulu a žluté karty.

8

Hostující tým je v posledních chvílích aktivnější, ale nedostávají se blíže k Hansenově bráně.

7

Další snaha hostů zastaven. Dordrecht však bude pokračovat vhazováním.

6

Útok Dordrechtu končí stejně jako před chvílí na druhé straně odkopem od brány.

5

Po rohu se domácí dostali k zakončení, ale slabá hlavička končí vedle tyče Kurta.

5

Domácí budou mít první možnost rohového kopu.

4

van Duijnen hodně prohnal Limu, který řeší situaci autem.

3

Nepovedený útok Den Haagu a míč je za brankovou čarou.

3

Tentokrát již vše řeší domácí důrazným odkopem.

2

Hosté si zopakují autové vhazování.

2

Na začátku druhé minuty se v první akci předvedli i hostující hráči. Domácí obrana rovněž pozorná.

1

Po pár úvodních soubojích se k prvnímu centru dostali domácí, ale hostující obrana ho zvládla odvrátit.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Vzájemné zápasy
Den Haag se s Dordrechtem potkal v posledních třech letech v rámci přípravy a všechny tři zápasy dopadly lépe právě pro ADO.
22.7.2014 HAA-DOD 3:0
16.7.2013 HAA-DOD 2:1
25.7.2012 HAA-DOD 3:2
FC Dordrecht
Hostující tým postoupil po minulé sezóně z druhé nejvyšší nizozemské ligy a zatím potvrzuje roli outsidera.
V devíti zápasech dokázali hráči Dordrechtu vyhrát pouze jedno utkání a momentálně má v zádech sérii tří porážek v řadě se skóre 4:13!
V řadách Dordrechtu, vzhledem k pouze devíti vstřeleným brankám, nenajdeme střelce, jakým je na druhé straně Kramer a góly Dordrechtu jsou rozloženy do celého týmu.
HFC ADO Den Haag
Dnes domácí ADO Den Haag potřebuje zabrat. Sedm zápasů nevyhrál a vypadl i z nizozemského pohárů s druholigovým Almere!
Z devíti zápasů Eredivisie mají domácí pouhých 7 bodů a vyhrál jen jeden zápas. Se střílením branek domácí nemají problém (12 vstřelených branek), ale na druhou stranu celkem pravidelně inkasují minimálně dvě branky.
Největší nebezpečí představuje Michial Kramer, který je se sedmi zásahy nejlepším střelcem celé nizozemské ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu z utkání nizozemské Eredivisie mezi HFC ADO Den Haag a FC Dordrecht . Utkání začíná v 20:00.