1:1

konec (0:0)

24.10.2014, 18:00 • Střelecký ostrov • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 2.6 3.0 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Dynamo remizovalo se Slavií 1:1, když obě branky padly až ve druhé půli. Dělba bodů je asi zasloužená, ani jedno z mužstev toho moc nepředvedlo. Ode mne je to vše, hezký zbytek večera. (19:51:03)

90+3

90+3

Vypadá to na dělbu bodů, ani jeden z týmů už nechce udělat chybu.

90+2

Vošahlík byl zasažen míčem do břicha a zůstává na trávníku. Bude však brzy připraven.

90+1

Bílek se dostal k hlavičce ve vápně, Křížek byl připraven.

90

Rozhodčí Královec nastaví 3 minuty.

89

Poslední změna Slavie, Baéze vystřídal Jakub Petr.

Jan VOŠAHLÍK - 1:1

87

Dynamo právě vstřelilo branku!
Euforie na Střeleckém ostrově! Hanzlíkův dlouhý míč do vápna Hrubeš pod tlakem jen vyboxoval a pohotový JAN VOŠAHLÍK ho dorazil do sítě.

85

Domácí jsou však v křeči a nemohou se dostat do souvislého tlaku.

84

Změna v sešívaném dresu, Milana Škodu nahradil Bekim Balaj.

84

Na hrot už se posunul Roman Lengyel.

82

Dynamo se vrhá bezhlavě do útoku, ale často chybuje v rozehrávce.

81

Karel Piták dostává žlutou kartu.

79

Vošahlík chystal míč pro Brunclíka, jeho střela byla sražená na roh. Z toho domácí nezahrozili.

78

Utkání se vyostřilo, domácí se ženou za vyrovnáním. Zatím však narážejí na pozornou defenzivu sešívaných.

76

Domácí se hodně zlobí na sudího Královce, jelikož penalta byla hodně sporná.

Karel PITÁK - 0:1

75

Slavia právě vstřelila branku!
KAREL PITÁK penaltu proměňuje, i když Křížek vystihl směr střely. Slavie tak vede 1:0.

74

Křížek dostává navíc žlutou kartu.

74

Křížek fauloval ve vápně Milana Škodu a je tu penalta pro Slavii!

73

Milan Černý vyslal z kroku slabou střelu, Křížek míč v klidu chytil.

72

První změna sešívaných. Vukadinoviče vystřídal Karel Piták.
Na dnešní utkáno bylo vydáno 4517 vstupenek.

70

Poslední změna. Jiří Kladrubský toho má zřejmě dost, nehrál sedm měsíců. Nahradil ho Štěpán Koreš.

69

A ten brejk mohl být gólový! Hora krásně uvolnil za obranu Brunclíka, který však sám před Hrubešem trefil pouze brankáře soupeře.

68

Juharův míč si stáhl Křížek a založil hned brejk svého týmu.

67

Vošahlík chyboval v rozehrávce a hosté šli znovu do kontru. Podstavek však zblokoval Škodovu střelu na roh.

66

Zahrozilo i Dynamo. Kladrubský se neunáhlil, posunul míč ve středu hřiště na Brunclíka, který se po kličce dostal na hranici dvaceti metrů do ideální palebné pozice, ale levačkou minul cíl.

63

Slibovaná změna je tu, Vošahlík nahradil Michala Klesu.

63

Obrovská šance Slavie! Dobrotka doslova posadil na zadek Horu, následně i Herzána a jeho střelu vykopával z brankové čáry za překonaným Křížkem připravený Lengyel!

61

Po zranění se do hry podívá také Jan Vošahlík, který by mohl rozhýbat ofenzivu Dynama.

60

Po závaru na hranici vápna se dostal ke střele Vukadinovič, ale míč trefil vnějším nártem a jeho pokus byl nakonec hodně nepřesný.

58

Herzán vpravo hezky uvolnil Nováka, jeho centr ale odvrátil připravený Bílek.

56

První změna v domácím dresu. Petr Benát se dnes snažil, bojoval, ale dnes mu to prostě "nelepilo." Na place ho nahradil David Brunclík.

56

Aleš Hanzlík nemohl dostihnout unikajícího Vukadinoviče, za zatažení za dres dostává žlutou kartu.

53

Hra ve druhé půli je zatím plná nepřesností. Teď chtěl Hora nacentrovat před branku, ale míč se mu svezl po holeni a Hrubeš bude odkopávat.

49

Vukadin Vukadinovič dostal ve středu hřiště hodně prostoru a vypálil, branku však výrazně přestřelil.

47

Hosté rozehrávali v úvodu druhé půle standardní situaci. Na Dobrotkův míč se sápal Kodr, ale v tísni pálil mimo.

46

První poločase je za námi, branku jsme neviděli. Hostům patřil úvod zápasu, kdy se často pokoušeli o střelbu z dálky. Dynamo pak přidalo a v závěru zaměstnávalo Hrubeše. Udivíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne několik minut po 19. hodině.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

43

Já na bráchu, brácha na mě...Milan Škoda pálil v úvodu zápasu, teď se osmělil i jeho bratr na druhé straně. Michal Škoda se dostal k míči za hranicí šestnáctky a pěknou střelou levačkou protáhl Hrubeše. Ten vyrazil míč na roh, jehož rozehrávka se Hanzlíkovi nepovedla.

41

Tentokrát už před Hrubešem bylo více živo. Hanzlík nacentroval, na první tyči si naskočil Herzán a jeho hlavičku brankář Slavie reflexivně vyrazil.

40

Hrubeš míč vyrazil a bude se kopat znovu od rohového praporku.

40

Hora uhrál na Dobrotkovi další roh.

39

Petr Benát přetáhl míč na zadní tyč, kde si naskakoval Lengyel, ale byl dobře bráněn.

38

Baéz loktem fauloval Michala Škodu a je tu přímý kop na středu hřiště z nějakých třiceti metrů.

36

Dobrotka dobře vystihl přihrávku domácích, pak si ale neporozuměl se Zmrhalem a odevzdal balon hráčům v černobílých dresech.

32

Další hrubka Dynama v rozehrávce a byla z toho velká šance. Na půlce ztratil míč kapitán Herzán, do brejku se řítil Milan Škoda, přehodil si míč na pravačku a jeho štiplavou střelu Křížek s obtížemi nadvakrát zkrotil.

31

Aldo Baez to zkusil z pětadvaceti metrů, ale branku placírou minul.

30

Počáteční tlak svěřenců Miroslava Beránka je zřejmě pryč. V posledních minutách se hraje hodně ve středu hřiště a růžky vystrkují i Jihočeši.

29

Na Juharův míč si naskočil Milan Škoda a z těžkého úhlu prověřil Křížka. Ten balon vyrazil na další roh, kdy ale Zmrhal poslal míč rovnou mimo hrací prostor.

28

Roh rozehrají i Pražané.

27

Do vzduchu se vyšrouboval Zmrhal a odhlavičkoval míč až k polovině hřiště.

26

Roh s pořadovým číslem dvě pro černobílé.

24

Hora s Herzánem vybojovali mít na levé straně pro Michala Škodu, jenž však centr přetáhl a ze šance nebylo nic.

22

Po centru Hanzlíka se sápal Herzán, ale nedokázal ho vrátit spoluhráčům a Hrubeš bude odkopávat.

21

Klesa vybojoval první roh pro svůj tým.

19

Po Dobrotkově standardce se do míče pěkně opřel Vukadinovič, ale trefil jen jednoho ze svých spoluhráčů.

17

Milan Škoda je po svém návratu na trávníky při chuti. Teď dostal na rohu šestnáctky trošku prostoru, tak vypálil a Křížek si připsal už třetí dnešní zákrok.

16

Na Střelecký ostrov dnes dorazila velice slušná návštěva, stadion je velmi solidně zaplněn. O atmosféru se starají kotle obou týmů.

14

Sešívaní se dostali do dalšího rychlého protiútoku. Milan Černý opět připravil šanci, tentokrát pro Jaromíra Zmrhala, který levačkou minul branku zhruba o metr.

12

Martin Dobrotka hrubě zastavil unikajícího Michala Škodu a i on dostává žlutý trest.

11

Z následné standardky bylo před Křížkem hodně živo. Domácí brankář musel nejprve vyrážet centr před Latkou, následně vyrazil i dorážku Milana Černého.

10

Jiří Kladrubský se zbytečně pustil do velkého dobrodružství při rozehrávce a za následný taktický faul dostává žlutou kartu.

10

Úvodní desetiminutovka zatím patří Pražanům. Hosté jsou aktivnější a zatím nepouští Dynamo do náznaků šancí. Domácí se však zatím dobře brání.

7

Po Hanzlíkově centru byly ve vápně hostí trošku zmatek, ale Latka situaci vyřešil a odkopl balon do bezpečí.

6

Kladrubský s Hanzlíkem se nedohodli ve středu hřiště a sešívaní šli do přečíslení. Podstavek však dobře zasáhl a následně si pro míč došel Křížek.

4

Milan Černý se na levé straně celkem lehce uvolnil a posunul míč Milanu Škodovi, který prověřil pozornost Křížka. Domácí gólman však v poklidu ukryl balon v rukavicích.

2

Juhar rozehrál nepřímý kop po vysoké noze Podstavka, míč ale odvrátil Hanzlík. Následně se Martin Juhar dostal ke střele z levé strany, ale vypálil hodně nepřesně.

1

Ještě před zápasem proběhla minuta ticha za Stanislava Flašku, který zemřel 14. října.
Sudí Královec přivádí oba týmy na hrací plochu, domácí v tradiční černobílé kombinaci, sešívaní v rovněž klasických červenobílých barvách.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Novák, Lengyel, Podstavek, Hanzlík – Herzán (C), Kladrubský – Klesa, Benát, Hora – Michal Škoda.
Náhradníci: Fryšták – Dvořák, Vošahlík, Koreš, Brunclík, Linhart, Kalod.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Dobrotka, Bílek, Latka (C), Juhar – Kodr, Baéz – V. Vukadinovič, Zmrhal, Černý – Milan Škoda.
Náhradníci: Rakovan – Dostál, Hrubý, Piták, Balaj, Petr.

Rozhodčí: Královec – Jiřík, Mokrush.
Jako hlavní sudí ho odřídí Pavel Královec, na čarách mu budou asistovat pánové Jiřík a Mokrush.
Českobudějovické Dynamo v posledním kole zabralo a z Hradce Králové si přivezlo důležité tři body za vítězství 3:2. Díky výhře jsou Jihočeši třináctí s jedenácti body. Dlouhodobá bilance černobílých se Slavií vyznívá jednoznačně pro soupeře. Dynamo dokázalo porazit sešívané pouze sedmkrát, zatímco Pražané už se radovali jednadvacetkrát. Nutno však dodat, že poslední dva duely na Střeleckém ostrově skončily výhrou Jihočechů. Pro páteční duel je nejistý start Machovce a Vošahlíka. Jinak by měl být tým kompletní.
Fotbalisté pražské Slavie po fantastickém vstupu do ligového ročníku postupně padá tabulkou. Po 11. kole jsou sešívaní na deváté příčce se třinácti body. Svěřencům Miroslava Beránka se nedaří zejména na cizích hřištích, kde po úvodní výhře na Slovácku prohráli čtyřikrát za sebou. V posledním utkání Pražané doma v Edenu remizovali s Jabloncem 1:1. Mimo hru jsou Škoda, Mičola, Berkovec, Vyhnal a Mikula. V týdnu dorazil do Edenu na zkoušku gruzínský záložník Levan Kenia.
Vítejte při sledování online přenosu z 12. kola SYNOT ligy. V něm se v pátek od 18 hodin utkají na Střeleckém ostrově českobudějovické Dynamo s pražskou Slavií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.