4:3

po prodl. (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)

24.10.2014, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.7 3.8 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání dokázalo, jaká je NHL úžasná soutěž s vámi loučím. Přeji vám dobrou noc, nebo dobré ráno. (04:35:00)
3. Pascal Dupuis (DET) 1+0
Je za námi skvělé utkání u kterého jste se museli bavit! NHL je neskutečná soutěž! Zápas začal lépe pro hosty, kteří ve 12. minutě vedli již o dvě branky, když se trefil Dupuis a Maatta. Zpět do utkání se Detroit dostal o tři minuty později, když snížil Kronwall. V polovině utkání však Kunitz zvýšil znovu na rozdíl dvou branek. Už už to vypadalo, že si Penguins odvezou dva body, jenže Red Wings zapli na plné obrátky! V 58. minutě snížil kapitán Zetterberg na 2:3, vyrovnat se povedlo necelých čtyřicet vteřin před koncem Kronwallovi. Obrat v prodloužení dokonal Abdelkader, jehož trefa rozhodla o tom, že Detroit získává dva body a Pittsburgh jeden.

Justin ABDELKADER - 4:3

64:16

Detroit právě vstřelil branku!
Domácí otáčí vývoj utkání! JUSTIN ABDELKADER zavezl kotouč do pásma, kde o něho bojoval Helm, souboj však vyhrála obrana hostů a když Scuderi odpaloval kotouč, trefil se tak nešťastně, že se odrazil k Abdelkaderovi, jenž neměl problém střelit dvoubodový gól! Asistence: Henrik Zetterberg.

63:16

Kronwall zabránil inkasované brance! Dva hráči hostů si mohli přihrát do prázdné branky, jenže obránce domácích jim v tom zabránil, když puk vypíchl!

62:28

Detroit nyní držel soupeře v pásmu pod tlakem, nebyla z toho však žádná střela.

60:56

Pěknou individuální akcí se zaskvěl Dacjuk. V poslední chvíli mu však kotouč vypíchl protihráč, čímž byla šance domácích zažehnána.

60:01

To je neskutečné! Máme za sebou tři třetiny, až do 58. minuty vedli hosté o dvě branky, domácí se však nevzdali a dvěma zásahy během dvou minut srovnali stav na 3:3. Následovat bude prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Niklas KRONWALL - 3:3

59:21

To je neskutečné, co se děje v posledních minutách! Hráči Detroitu kombinovali, k puku se dostal Dacjuk, byl sám tváří v tvář brankářovi, jenže ještě přihrál pod sebe, kde byl NIKLAS KRONWALL, který z první prostřelil Greisse! Vyrovnáno! Asistence: Pavel Dacjuk, Niklas Zetterberg.

58:05

Detroit odvolal brankáře!

Henrik ZETTERBERG - 2:3

57:21

To bude ještě drama! HENRIK ZETTERBERG si najel mezi obránce, dostal přihrávku od svého spoluhráče a krásnou střelou propálil Greisse. Asistence: Danny DeKeyser, Niklas Kronwall.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Kronwall (Helm), 58. Zetterberg (DeKeyser, Kronwall), 60. Kronwall (Dacjuk, Zetterberg), 65. Abdelkader (Zetterberg) – 6. Dupuis (Comeau), 12. Maatta (Comeau, Malkin), 29. Kunitz (Despres)

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Kronwall, Ericsson, Smith, Kindl, DeKeyser, Quincey – Zetterberg, Dacjuk, Abdelkader – Tatar, Sheahan, Nyquist – Nestrašil, Helm, Jurčo – Miller, Glendening, Andersson.

Pittsburgh Penguins: Greiss (Fleury) – Martin, Ehrhoff, Letang, Maatta, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Malkin, Sutter, Dupuis – Comeau, Downie, Spaling – Adams, Goc, Sill.