0:2 3:6, 2:6

23.10.2014, 09:51 • Radek Přibyl

Tipsport: 1.5 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

Výborný return Šarapovové, ale ještě lepší úder do protipohybu soupeřky, který letěl těsně k čáře a Petra Kvitová vyhrává po setech 6:3 a 6:2!

30-40

Mečbol pro Petru Kvitovou!

40-A

Další mečbol, nevynucená chyba Šarapovové.

40-A

Dělová rána Petry se kterou její soupeřka nemohla dělat vůbec nic! Mečbol!

3:6

Stejná situace jako před chvílí, Petra si v důležitém momentu pomohla servisem a získává první set poměrem 6:3!

15-40

Výborný servis, který Šarapovová nemohla vrátit i když na něho dosáhla a jsou tady dva setboly!

Caroline Wozniacká poráží Agnieszku Radwaňskou 7:5 6:3 a za několik minut bude zahájen zápas, který budeme sledovat v tomto online přenosu.

Tento zápas se začne hrát až po skončení úvodního duelu mezi Radwaňskou a Wozniackou. V utkání po hodině hry stále probíhá první set za stavu 5:5 a je jisté, že začátek utkání Šarapovová – Kvitová bude posunut. Momentálně je plánovaný start v 9:45. O dalších změnách budeme včas informovat.