23.10.2014, 19:00 • Aalborg stadion • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 4.4 4.0 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (20:54:11)
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:6.
Zápas na Aalborg stadionu končí poměrně překvapivým vítězstvím domácího celku! Dynamo vstupovalo do zápasu jako favorit, tuto roli ovšem nepotvrdilo.
První branka padla již v 11. minutě, postaral se o ní Thomas Enevoldsen. Dvoubrankové vedení získal dánský celek ve 39. minutě, kdy se po krásné kombinaci prosadil Nicolaj Thomsen. Ten dal i definitivní tečku za zápasem, když v první minutě nastavení druhé půle uklidil balon do branky po krásné přihrávce od Frederiksena. Aalborg tak zvítězil 3:0!

90+4

90+3

Sydorčuk mířil až příliš nad bránu.

90+3

Hosté se ještě snaží vstřelit aspoň čestnou branku a nakopávají balony dopředu, obrana Aalborgu ale pouze potvrzuje dnešní dobrý výkon.

Nicolaj THOMSEN - 3:0

90+1

Aalborg právě vstřelil branku!
A máme definitivně rozhodnuto! Søren Frederiksen se krásně uvolnil přes Dragoviće na pravém křídle a poslal před branku nadýchanou přihrávku po zemi, která se dostala až na NICOLAJE THOMSENA, jenž už pouze uklidil míč do odkryté branky! 3:0!

90+1

Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90

Hosté už pochopitelně otevírají svou obranu a Aalborg toho málem využil, Thomsen ale z první mířil vedle!

89

Thomsen nahrál na Gortera, jehož centr ale bránící hráči odkopli.

88

Donny Gorter se krásně uvolňoval na levém křídle, až ho faulem musel zastavit Serhij Sydorčuk.

88

Žlutou kartu dostává Danilo Silva (Dynamo Kyjev).

87

Kravecův centr zblokován.

87

Danilo Silva velmi dobře odhlavičkoval balon před nabíhajícím Frederiksenem.

86

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Thomas Enevoldsen, přichází Søren Frederiksen.

86

Danilo Silva fauloval na útočné polovině.
Dnešní utkání sleduje 6259 diváků.

85

Domácí šli do protiútoku, střelu Thomsena ale zblokovali obránci!

84

Dlouhý centr Gortera Jacobsen nedostihnul.

83

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Rasmus Würtz, přichází Thomas Augustinussen.

82

Jarmolenko se dostal k zakončení, míč ale napálil vysoko nad bránu.

81

Teodorczyk se snažil vybojovat penaltu, rozhodčí mu to ale "nezbaštil".

81

Aalborg zodpovědně brání a nepoouští Kyjev do větších šancí.

80

Ale nyní fauloval Jarmolenko Bruhna, tlak hostí je tak přerušen.

79

Hostující celek rozvíjí další kombinaci.

78

Dobrý centr Danila Silvy zblokovali obránci, stejně jako následnou střelu Miguela Velosy.

77

Žlutou kartu dostává Rasmus Thelander (Aalborg BK).

77

Jacobsenovu střelu z dálky bez problémů chytá Rybka.

76

Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Jeremain Lens, přichází Oleh Gusev.

76

Jarmolenko v postupu po pravém křídle zastaven.

75

Teodorczykův centr pouze prolétl pokutovým územím.

75

Centr Gortera odhlavičkoval Artem Kravec.

74

Tvrdou ránu Enevoldsena zblokoval stoper Aleksandar Dragović na rohový kop.

73

Jarmolenko posadil centr přímo na hlavu Teodorczyka, ten ale hlavičkoval mimo.

73

Rohový kop pro Dynamo Kyjev.

72

Faulovaným byl Würtz, který je nyní ošetřován.

71

Odpískán útočný faul jednoho z hostujících hráčů.

70

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Nicklas Helenius, přichází Anders Jacobsen.

Helenius po rychlém protiútoku zamířil nad branku Rybky

69

Domácí vyrazili do protiútoku a šli v přečíslení 4 na 2! Enevoldsen se dobře uvolnil a nahrál na Heleniuse, ten ale branku přestřelil!

69

Jarmolenkův centr na Lense dobře odhlavičkovali bránící hráči.

68

Dragović ale poslal špatnou přihrávku a u míče jsou tak opět domácí hráči.

68

Kyjev začíná útočnou akci až od vlastního golmana.

67

Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází zraněný Younés Belhanda, přichází Lukasz Teodorczyk.

66

Po centru Risgårda se ve vápně k zakončení probíjel Enevoldsen a poté i Helenius, ani jeden z nich se ovšem k balonu nedostal.

66

Belhanda odkulhal za postranní čáru, kde bude ošetřován.

65

Žlutou kartu dostává Younés Belhanda (Dynamo Kyjev).

65

Belhanda se sám zranil při faulu na Enevoldsena.

64

Hosté se dostávali do protiútoku, jenže přihrávka Lense byla až moc dlouhá pro jeho spoluhráče.

62

Střelu Danila Silvy zblokovala obrana, následná dorážka Dragoviće šla nad bránu.

62

Proti Jarmolenkově centru ale vyběhl brankář Larsen, který míč vyrazil.

61

Žlutou kartu dostává Henrik Dalsgaard (Aalborg BK). Faulován byl totiž Lens, hosté uvedou centr do pokutového území z levé strany.

61

Protiútok Kyjeva zastaven, Jarmolenko byl v ofsajdu.

60

Dobře se rozvíjející akci domácího celku na pravé straně přerušil obránce Dragović.

59

Rybka odkopl míč na útočnou polovinu, balon ale doskákal až do autu.

59

Centr byl ale příliš dlouhý, nebezpečí zažehnáno.

57

Díky tomuto zákroku se nyní domácí dostávají do dobré šance, jedná se o zkrácený rohový kop, jehož exekuce se ujme Gorter.

57

Žlutou kartu dostává Mykyta Burda (Dynamo Kyjev).

57

Ale vše ukončil nepřesný centr, pro který si dobře vyběhnul brankář Rybka.

56

Nyní byl Würtz faulován, domácí hrají po delší době na útočné polovině s balonem déle než deset sekund.

55

Lensův nepřesný centr skončil za brankou, Larsen může v poklidu vykopávat.

55

Centr na Jarmolenka odkopl Gorter, ovšem pouze opět na nohy protihráčů.

54

Žlutou kartu dostává Rasmus Würtz (Aalborg BK).

53

K zakončení se ale dostali i domácí, Enevoldsen pálil ovšem v záklonu a tak jeho technický pokus pro Rybku nebyl příliš velkým problémem.

52

Larsen vyběhl proti míči a byl u něj dříve než Kravec. Další akce hostů tedy byla zažehnána. Kyjev je ale nyní na hřišti daleko aktivnější než soupeř.

52

Gorter raději zakopl balon do zázemí.

51

Burda dobře centroval na Sydorčuka, Larsen ale vyběhl proti míči a vyboxoval ho do bezpečné vzdálenosti.

50

Přihrávka na Kravece byla dobře zablokována.

49

Nákop na Thomsena vyřešil dobrým výběhem z branky Olexandr Rybka. Ten následně odkopl balon daleko od své svatyně.

49

K zakončení se po přihrávce od Lense dostal Jarmolenko, Nicolai Larsen se ale natáhl a míč vyrazil.

49

Hosté jsou stále u míče.

48

Dobrou akci Dynama zhatil příliš dlouhý centr Domagoje Vidy.

48

Na Kravecův centr Lens nedosáhl, Larsen se zmocnil míče.

47

Lens se pokusil nahrát na nabíhajícího Burdu. Nevyšlo to.

47

Hosté se dostávají dopředu po pravém křídle, Vida bude vhazovat.

46

Jarmolenko nahrával na Kravece, obránci ovšem odkopli míč.

46

Úvodního výkopu druhé půle se ujal domácí celek.

46

Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Serhij Rybalka, přichází Miguel Veloso.

46

Hráči obou týmů přichází na hřiště, brzy začne druhá půle!
Skončil nám první poločas, po kterém pro mnohé překvapivě vede Aalborg. A to dokonce 2:0!
Nejprve v 11. minutě otevřel skóre Thomas Enevoldsen, ve 39. minutě se po krásné kombinaci prosadil Nicolaj Thomsen. Hosté byli opticky aktivnějším týmem a měli mnoho šancí, například střelu Jarmolenka zastavila tyčka. Fotbal se ovšem hraje na góly ...

Druhý poločas začne přibližně ve 20:01.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Po rohovém kopu se snesl míč k Lensovi, který se přes domácí beky probíjel k zakončení. Byl už ovšem v těžkém úhlu a jeho střelu tak Larsen vyrazil.

44

Dalsgaard odkopl před Lensem raději na rohový kop.

43

Kravece velmi dobře zbrzdil Thelander, poté už se míč dostal k Larsenovi a nebezpečí bylo zažehnáno.

43

Před Dalsgaardem skvěle zasáhl stoper Danilo Silva.

42

Dalsgaard posílal krásnou přihrávku na Thomsena, ten ale nakonec balon minul a tak si mohl Rybka oddechnout!

42

Domácí se po nepřesné přihrávce Belhandy dostali do útoku.

41

Lens opět operoval na levém křídle, odcentrovat ovšem nedokázal.

Nicolaj THOMSEN - 2:0

39

Krásná branka a domácí jdou do dvoubrankového vedení! Po parádní kombinaci, kdy Thomsen vyslal Bruhna, který ještě vylepšil situaci přesným pasem na NICOLAJE THOMSENA, jenž už měl odkrytou branku, je stav utkání 2:0 pro dánský celek!

39

Kravec byl nachytán v ofsajdu.

37

Centr Donnyho Gortera přeletěl všechno a všechny, skončil tak v zámezí. Následně fauloval Risgård brankáře Rybku, který tak může vykopnout míč.

37

Nyní Mykyta Burda zblokoval centr Bruhna, rohový kop.

36

Burda na polovině hřiště fauloval Heleniuse.

36

Pěkný střelecký pokus Sydorčuka šel do míst, kde stál Larsen. Ten balon vyrazil do bezpečné vzdálenosti.

Hosté nedokázali využít chybu domácí obrany!

34

Obrovská šance hostů! Larsenův výkop trefil napadajícího Belhandu, který se ve vápně k zakončení ještě nedostal, následně se ale snažil ke skórování vybídnout jednoho z dalších dvou spoluhráčů, ani jeden z nich ale přihrávku nezachytil!

34

Tentokráte už Rybka ze vzduchu sebral balon a hned ho rozehrál.

34

Nyní to byl Rybka, kdo vyboxoval balon. A bude z toho další roh!

34

A další odhlavičkovaný centr, třetí rohový kop v řadě pro domácí.

33

Vida odhlavičkoval centr Enevoldsena, bude to další roh.

33

Strkanice hráčů před brankou znamená opakování rohového kopu.

32

První rohový kop vybojoval také domácí celek.

32

Rybka vykopl pouze na nohu Heleniuse, ten se ale k zakončení naštěstí pro Kyjevské nedostal.

31

Lensův střelecký pokus po rozehrávce nakrátko šel ale vysoko nad bránu.

30

Třetí roh pro hosty.

30

Würtz dobře obral Burdu o balon, naneštěstí pro něj mu ale míč unikl za postranní čáru a hosté tak díky autovému vhazování u míče zůstanou.

29

Další velká šance hostů! Belhandův centr Larsen pouze vyboxoval na nohu Dragoviće, jehož střelu ale zblokovali obránci, kterým nyní domácí brankář může děkovat.

Larsenův z lajny vyrazil hlavičku Lense!

28

Míč se snesl až k Lensovi, kterého ale skvěle vychytal domácí brankář Nicolai Larsen! To byla velká šance na vyrovnání!

27

Po Gorterovo odkopu budou hosté zahrávat další roh.

27

Centr do vápna se snášel k Lensovi, nakonec na něj ale hostující záložník nedosáhl.

27

Lensův centr odkopli obránci. Dynamo se nyní hodně motá okolo pokutového území Aalborgu.

26

Odvážná, ale účinná klička obránce Donnyho Gortera. Míč se ovšem dostal po následném nákopu až k Rybkovi.

26

Hosté rozehráli nakrátko a k zakončení se nakonec nedostali.

25

Vida mohl centrovat do vápna, Helenius ale dobrým obranným zákrokem odkopl míč na rohový kop.

25

Domácí hráči nyní vytlačili Dynamo při kombinaci až k vlastnímu brankáři. Zatím odvádí Aalborg velmi dobrou práci při bránění.

24

Lens se pokusil do úniku vysunout Jarmolenka, obránci to ale přečetli a míč odkopli.

23

Další útočná akce Kyjeva byla vedena po pravé straně, míč nakonec skončil až u brankáře Larsena.

22

Lensův centr z levé strany byl přetažený, Sydorčuk si poté špatně zpracoval balon a Larsen tak bude vykopávat.

Technická střela Jarmolenka mířicí do tyče domácí branky!

21

A nakonec z toho bylo dobré zakončení Jarmolenka, které zastavila až pravá tyčka domácí branky!

21

Dynamo opět velmi aktivně napadá rozehrávku domácích a dostalo se k míči.

20

Jarmolenko zopl míč do autu na útočné polovině a umožnil tak dánskému celku v poklidu rozehrát.

19

Stejně tak to dopadlo i s centrem Mykyty Burdy.

19

Vida centroval na Jarmolenka, míč ale do vápna neprošel.

18

Domácí dobře napadají rozehrávku Kyjevských a drží se vepředu.

18

Na dlouhý centr Enevoldsena Bruhn neměl šanci dosáhnout.

17

Enevoldsen se snažil probít do zakončení, Dragović ho ale dobře uhlídal.

16

Po nepřesném centru Dalsgaarda byl faulován Bruhnem Serhij Rybalka.

16

Domácí si nyní dobře poradili s napadajícími hráči Dynama, které nakonec odradili několika přesnými a hlavně rychlými přihrávkami.

15

Lens z levého křídla centroval do vápna, Petersen balon ale odkopl do zázemí.

15

Nákop Vidy skončil až v náručí Larsena.

14

Enevoldsen se pokusil projít přes Dragoviće, tentokráte ovšem hostující obránce zahrál velmi dobře a útočníka Aalborgu nepustil dopředu.

13

Akce hostů po levém křídle skončila nepřesnou přihrávkou, výkopu se tak ujme brankář Larsen.

Thomas ENEVOLDSEN - 1:0

11

Domácí se dostávají do vedení 1:0! THOMAS ENEVOLDSEN po nepřesném odhlavičkování Dragoviće napálil míč z hranice vápna za záda Olexandra Rybky!

10

Domácí obránce měl problém při rozehrávce a Lens se toho pokusil využít, jeho střelu ale Larsen bez problémů chytil.

Jarmolenkova střela zamířila skončila vedle pravé tyče Larsena

10

Dobrý střelecký pokus po krásné akci hostujícího kapitána Jarmolenka šel jen těsně vedle pravé tyče Larsenovy branky!

9

Belhandův centr byl odkopnut Gorterem.

9

Burda kombinoval s Lensem, akci zastavil až faul Bruhna.

8

Domagoj Vida faulován Nicolajem Thomsenem.

7

Thomsen unikal po levém křídle, Silva ho ovšem dobře zablokoval.

7

Vida zakopl míč do zámezí, čímž přerušil akci domácího týmu.

6

Akci Aalborgu zastavila nepřesná přihrávka Enevoldsena. Míč se dostal až k brankáři Rybkovi.

6

Jarmolenko se na pravém křídle dostal k centru, Thelander ho ovšem odhlavičkoval do bezpečí.

5

Dobrý obranný zákrok Dalsgaarda proti Lensovi, bude z toho odkop od branky Nicolaie Larsena.

5

Hráči dánského celku se snaží kombinovat na polovině hřiště, dopředu se ale ne a ne dostat. Nakonec vše přerušil faulem Risgård.

4

Lens se dopustil útočného faulu, když Heleniuse přidržel za dres při rozehrávce.

3

Aalborg šel do protiútoku po chybě Danila Silvy, střelu Enevoldsena ale Rybka vyrazil!

3

Nakonec Belhanda rozehrál nakrátko s Rybalkou, k zakončení se ovšem hráči nedostali.

2

Nyní fauloval za polovinou hřiště Dalsgaard. Belhanda bude zřejmě centrovat do vápna.

2

Lens postupoval po levém křídle, domácí beci ho ale zastavili.

1

Belhanda se ve snaze dostat k míči dopustil faulu na Risgårda. Domácí tak mohou v klidu rozehrát.

1

Úvodního výkopu se ujal hostující tým.

1

Oba týmy se nyní společně vyfotí za cílem podpory boje proti rasismu.
Stadionem zní hymna Evropské ligy. Na tvářích každého z hráčů pozorujeme pochopitelné napětí a zároveň natěšenost na tento zápas.
Rozhodčí právě přivádí oba týmy na hrací plochu. Na Aalborg stadionu nám za několik okamžiků začne utkání skupiny J Evropské ligy mezi dánským Aalborgem a ukrajinským Dynamem Kyjev!
Přeji příjemnou počtenou, doufejme, že nám toho fotbal hodně nabídne.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Aalborg BK: Larsen – Gorter, Thelander, Petersen, Dalsgaard – Thomsen, Würtz (C), Risgård, Bruhn – Helenius, Enevoldsen.
Náhradníci: Christensen – Pedersen, Augustinussen, Wichmann, Jacobsen, Frederiksen, Ahlmann.

Dynamo Kyjev: Rybka – Burda, Dragović, Silva, Vida – Sydorčuk, Rybalka – Lens, Belhanda, Jarmolenko (C) – Kravec.
Náhradníci: Šovkovskij – Chačeridi, Veloso, Bezus, Gusev, Kalitvincev, Teodorczyk.

Rozhodčí: Studer – Pozzi, Josipović.
Rozhodčí
Rozhodčími dnešního utkání budou Švýcaři.
Tím hlavním bude Stephan Studer, na čarách mu pomůžou Sandro Pozzi a Sladan Josipović. Čtvrtým rozhodčím bude Stephane De Almeida, brankovímo sudími Adrien Jaccottet a Sébastien Pache.
Na jejich výkon bude dohlížet Alech Čykun z Běloruska.
Čeká nás tedy zajímavý souboj skupiny J Evropské ligy. Dynamo bude vstupovat do zápasu jako favorit, Aalborg ovšem nebude chtít dát svou kůži lacino.

Máme se na co těšit!
Dynamo Kyjev
Dva zápasy, dvě výhry. Kyjev je tak v čele skupiny a má šest bodů.

Nejprve hráli Kyjevští na hřišti Ria Ave a zvítězili zde 3:0. Trefili se Jarmolenko, Belhanda a Kravec.

Poté hrál Kyjev doma se Steaouou a opět se mu podařilo vstřelit tři branky. Ve 40. minutě opět otevřel skóre Jarmolenko, v 66. minutě dal na 2:0 Kravec. Hosté utkání zdramatizovali gólem v 89. minutě, vše ale ve třetí minutě nastavení rozhodl Teodorczyk. Dynamo tak vyhrálo 3:1.

V lize je Dynamo na druhé pozici, se ziskem 23 bodů za prvním Dněpropetrovskem.

Nejlepším střelcem týmu je Artem Kravec s osmi góly, o jednu branku méně vstřelil Andrij Jarmolenko.
Aalborg BK
Dánský klub se se ziskem tří bodů z dvou předchozích utkání nachází na druhém místě skupiny J.

V úvodním zápase ale schytal těžký debakl, když prohrál v Bukurešti se Steauou rovnou 0:6.

Poté doma přivítal portugalské Rio Ave, které porazil 1:0 gólem Heleniuse ze 46. minuty.

V lize se Aalborgu zatím nedaří. Po 11 odehraných zápasech se nachází na osmém místě (z 12 týmů) s 12 body.

Nejlepším ligovým střelcem týmu je Nicklas Helenius, který se v letošní sezoně trefil čtyřikrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.